ביקורות והמלצות

ביקורות והמלצות, על מסעדות,בתי מלון, סרטים וכל מה שמעניין

מלון כפר גלעדי                                              אכילת קיץ                                                         בוליווד                                             מלון לאונרדו

 

חיפוש באתר

 

 

מי מאיתנו שיצא מבית ההורים ועבר לגור לבד\עם שותפים\עם בן\ת זוג (מחק את המיותר) לא מכיר את הבעיה והתופעה של הכביסות.

פתאום הבגדים רק יוצאים מהארון ולא מגיעים אליו מקופלים, ריחניים והכי חשוב נקיים!

אין מה לעשות, יש להפשיל שרוולים, לצעוד לעבר מכונת הכביסה (לאסוף בדרך את כל הגרביים התועים ולקוות שהם יחזרו בזוגות מהחוויה) , להרים מהרצפה\הכסאות\מכשירי הכושר\ושאר מכשירים, חפצים ורהיטים שנהפכו עם הזמן למתלי בגדים משודרגים את כל פריטי הלבוש שהורדנו וסתם לא היה כח להחזיר למקום (המנקה התפטרה בדיוק אתמול..)  ובדרך להתחיל לחפש איפה אמא הניחה את ה"חומרים של הכביסה" (אבקה\ג'ל, מרכך, חומרי הלבנה..) בפעם האחרונה שהגיעה לבקר.   להגיע אל המכונה עם ערימה מכובדת של כבסים צבעוניים ובעלי מרקמי בד שונים ומשונים (כי לכל אחד יש את הסטייל והקלאסה שלו..),   למה לעזעזל הייתי צריכה את החולצה מעור קרוקודיל ואת הגרביים הורודות עם הנקודות הירוקות?)  ולהתחיל למיין...

לבן עם לבן

שחור עם אדום וחום

צהוב לא נכנס אלינו לבית

תכלת, ורדרד וירקרק ביחד

שמלות ערב, חזיות ושאר מיני עדינים עם עדינים אחרים

כביסה של הבייבי לחוד

מצעים, מפות ומגבות יחד

וכל שאר הצבעוניים..

אחרי שכל חדר האמבטיה התמלא בערימות -לוקחים את הערימה הגדולה ביותר (מתפללים שהכל ייכנס ויתכבס כמו שצריך) ומכניסים למכונה.

אחרי הכיבוס, תולים יפה יפה על חבל ומקווים שלא יישארו סימני אטבים באמצע הבגדים והאבקה עשתה את העבודה ובאמת ניקתה את הכתמים והזוהמה שהבגדים היו נתונים בה..

                                                                               

אז עכשיו, הגענו לסיבה שלשמה התכנסנו כאן היום-

מוצר אחד שכבש את ליבי וכתמיי הצליח להשתחל לערימת חומרי הכיבוס שלי והוא... (תופים בבקשה!)  אריאל3D Actives  החדשה

 

אחרי ניסיונות כאלה ואחרים עם חומרים להסרת כתמים וניסיונות כושלים עם אבקות כביסה שונות ומשונות הגעתי למחוז חפצי ומצאתי אבקה שבאמת עושה את מה שהיא מבטיחה לעשות.

היחידה שמחזירה את בגדי הילדים נקיים ובאמת שכמעט ללא כתמים.

גם כאלה שהתייבשו עליהם וכובסו כמה פעמים.

אבקה שמבטיחה וגם מקיימת.

היא תישאר אצלי!

 

מצ"ב סרטון להמחשה: 

 

 

כמה טיפים להסרת כתמים ובכלל לכביסה בבקשה:

 • האם עדיף להסיר כתמים בכביסה ביד?

יש להסתכל על הוראות הכביסה לבגד.

 • באיזו כביסה נכון לכבס בגד תכלתצבעונית או לבנה?

כביסה צבעונית. לתוצאות הטובות ביותר כדי להשתמש באריאל קולור אנד סטייל הכוללת פטנט מיוחד הנועל את הצבע בבגד ומונעת דהייתו.

 • איך מורידים כתמי שוקולד?

מומלץ לגרד את עודפי הכתם מהבגד, להספיג במים קרים בכדי לדלל את הכתם ולכבס. ניתן להשתמש  בג'ל כביסה לפני הכביסה: לשפוך את הג'ל על הכתם, להמתין כ-20 דקות ולשטוף במים חמים.

 • איך מורידים כתמי יין אדום?

מומלץ להשרות את הבגד המוכתם כשעה במים קרים, על מנת לדלל את הכתם ולכבס. ניתן להשתמש בג'ל כביסה לפני הכביסה: לשפוך את הג'ל על הכתם, להמתין כ-20 דקות ולשטוף במים חמים.

 • איך מורידים כתמי פירות / כתמי רוטב?

מומלץ להשרות במים קרים, על מנת לדלל את הכתם ולכבס עם אבקת כביסה. ניתן להשתמש בג'ל כביסה לפני הכביסה: לשפוך את הג'ל על הכתם, להמתין כ-20 דקות ולשטוף במים חמים.

 • איך מורידים כתמי סלק?

לצורך סילוק כתם הסלק, הנחשב לכתם קשה, יש להשתמש באבקת כביסה ולהגדיל את המינון משלשת רבעי כפית המדידה הנדרשים לכביסה רגילה לכף ורבע.

 • איך מסירים מסטיק?

מומלץ להכניס את הבגד למקפיא ואז לגרד את הכתם הקפוא מהאריג. לאחר מכן מומלץ לשפשף עם אבקת כביסה / ג'ל כביסה מדוללים במעט מים ולשטוף במים חמים. לבסוף לכבס.

 • איך מורידים כתמי עיפרון שחור לעיניים / כתם מייקאפ?

מומלץ לנסות להוריד את שארית הכתם מהבגד, ולהרשות במים קרים על מנת לדלל את הכתם. לאחר מכן יש לטבול את הבגד בכלי מפלסטיק עם מים חמים המכילים אבקת כביסה למשך כחצי שעה. ולבסוף לכבס רגיל.

 • איך מורידים כתמי דם?

מומלץ להרשות במים קרים על מנת לדלל את הכתם. לאחר מכן מומלץ לטבול את הבגד בכלי מפלסטיק עם מים חמים המכילים אבקת כביסה למשך חצי שעה, ולבסוף לכבס רגיל.

 • איך מורידים צבע שיער מבגד?

מומלץ להרשות במים קרים על מנת לדלל את הכתם ולבסוף לכבס רגיל.

 • כיצד להוריד כתמי צבע?

מומלץ לטפל בהם במהירות האפשרית כאשר הם עדיין טריים על ידי שטיפת הכתם מתחת למים זורמים. במקרה בו הצבע הספיק להתייבש, יש לנסות לגרד את גושי הצבע הגדולים, ולאחר מכן לכבס .

 • כיצד מורידים כתם דאורדורנט?

מומלץ לנסות להוריד את שאריות הדאודורנט מהבגד, להשרות במים קרים על מנת לדלל את הכתם ולכבס רגיל.

 • איך מורידים כתמי חלודה?

עבור בדים רגילים, לפני הכביסה, מומלץ לפזר מלח על הכתם, לסחוט עליו מיץ לימון ולהשאיר במשך לילה. לכתמים קשים, יש להשתמש במסיר חלודה ולאחר מכן לכבס כרגיל. כתמים אלו הינם קשים להורדה מבדים עדינים (כמו צמר ומשי), ומומלץ לטפל בהם בעזרת ניקוי יבש.

 • הבגדים מסריחים יום אחרי כביסהמה עושים?

חשוב להוציא את הבגדים מהמכונה קרוב ככל האפשר לסיום הכביסה, ולא, הם עלולים לפתח ריח לא נעים. כיום יש הרבה מכונות כביסה עם טיימר או מתג השהיה המאפשרים לכוון את תחילת וסיום הפעולה של המכונה לשעה שאתם אמורים להגיע הביתה.

 • איך מעניקים לבגד ריח נעים?

לניחוח נעים ורענן כל היום כולו, השתמשו באריאל 3D עם נגיעות הרעננות של לנור במכונת הכביסה. הוא מנטרל את כל הריחות שנשארו על הכביסה ובאותה הזדמנות מסיר את הכתמים הקשים.

הניחוח הנהדר והעדין יישאר איתכם עד שמונה שעות.

כבסו את הבגדים שלכם לעתים קרובות. 

נטרול ריחות מיטבי מושג כאשר מכבסים את הבגד כמה שיותר מוקדם. אם יש לכם רק פריט אחד לכבס, כדאי לשקול כביסת יד מהירה עם אריאל ג'ל.

 • בגדים מיוזעים

אחרי אימון או צעידה נמרצת, אל תתפתו להשאיר את הבגדים הרטובים מזיעה בשקית ניילון. הגעתם הביתה? הניחו את הבגדים בסל הכביסה וכבסו בהקדם האפשרי.

אפילו עם דאודורנט טוב, יש ריחות שחודרים לבגדים. בצעו טיפול מוקדם לאזור הבעייתי עם  ג'ל כביסה ואז השרו במים חמים המכילים אריאל. כבסו כרגיל בהתאם להוראות על התווית. 

 • איך לטפל בגרביים מסריחות?

גרביים מספקים קרקע נוחה להיווצרות ריחות לא נעימים. כדי לרענן ולבשם אותם מחדש, כבסו כרגיל ואז שטפו בתמיסה של כוס חומץ רגיל לכל 4 ליטר מים. השרו אותם בתמיסה לחצי שעה, סחטו ותלו לייבוש.

 • איך מרככים מגבות?

כל המגבות רכות בהתחלה, אבל נהיות קשות ובעלות ריח לא נעים עם הזמן. כבסו אותן בנפרד בטמפרטורה המתאימה לאריג (זכרו תמיד לקרוא את התווית) והוסיפו את הכמות הדרושה של  אריאל  3D Activesעם נגיעת הרעננות של לנור. ייבשו בהקדם האפשרי ואווררו היטב.

 • איך מסירים כתמי שמן?

מומלץ לטבול את הבגד בכלי מפלסטיק עם מים חמים ואבקת כביסה למשך כחצי שעה, ולאחר מכן לכבס רגיל.

 • איך מסירים כתמי דיו?
  מומלץ לשפוך  ג'ל כביסה על הכתם, להמתין 20 דקות ולשטוף במים חמים. בסיום יש להכניס את הבגד למכונת הכביסה ולכבס.

 

 • איך מסירים כתמי בוץ?

מומלץ לתת לבוץ להתייבש היטב, לגרד את השאריות בעזרת מברשת, להשרות במים קרים על מנת לדלל את הכתם. לאחר מכן מומלץ לטבול את הבגד בכלי פלסטיק עם מים חמים המכילים אבקת כביסה , ולבסוף לכבס רגיל.

 • איך מסירים כתמי קפה/תה?

מומלץ להשרות את הבגד במים קרים על מנת לדלל את הכתם. לאחר מכן, מומלץ לטבול את הבגד בכלי פלסטיק עם מים חמים המכילים אבקת כביסה למשך חצי שעה. לבסוף לכבס רגיל.

 • מה עדיףג'ל או אבקה?

באבקה קיימים רכיבים שונים שלא יכולים להיכלל בנוזל ועל כן האבקה מסירה כתמים טוב יותר.

 

 

וכמה סימני כביסה בשבילכם: