ביקורות והמלצות

ביקורות והמלצות, על מסעדות,בתי מלון, סרטים וכל מה שמעניין

מלון כפר גלעדי                                              אכילת קיץ                                                         בוליווד                                             מלון לאונרדו

 

חיפוש באתר

 

טיפים לבחירת החזיה הנכונה

סוד ההצלחה של כל הופעה מוצלחת ומחמיאה, מתחיל קודם כל בבחירת הלבנים הנכונים. נשים רבות טועות לחשוב כי פרטי הלבוש התחתונים אינם בעלי חשיבות רבה כיוון שהסביבה אינה רואה אותם באופן חיצוני – כאשר למעשה, הם החלק המשפיעה ביותר על התוצאה הסופית של מראה נכון ומחמיא.

נשים רבות מנהלות מערכת יחסים מורכבת עם החזה שלהן. כולנו יודעות שחזה יכול להשתנות בצורה קיצונית עם השנים אך עם כל הכבוד, זו לא סיבה להתעלם ממנו ולהחביא אותו מתחת לבגדים.

מהי החזייה הנכונה?

·         זו שאינה מכאיבה, מושכת או מועכת בזמן לבישה. החזייה האולטימטיבית היא זו שהופכת  ל - SECOND SKIN ואינך מרגישה את הצורך להורידה איך שאת מגיעה הביתה.

•           שמתאימה למידותייך:

סגרי את החזייה מאחור. ודאי שהכתפיות מכוונות כך שתומכות אך אינן חותכות. נענעי מעט את גופך על מנת לוודא שהחזייה יושבת במקום. עמדי מול מראה ובדקי כיצד החזה יושב בתוך החזייה. ודאי שהקאפ אינו קטן כך שמכסה את החזה ולא חותך אותו. ודאי שהקאפ אינו גדול מדי ויוצר כיסי אוויר וחלל. הצורה הכי נכונה לוודא שהחזיה יושבת נכון היא ללבוש מעליה חולצה צמודה. חזייה שיושבת נכון מתחת לפריט לבוש תעניק לך צללית חלקה ומחמיאה ולא תדגיש עודפים מיותרים.

·         שמתאימה למטרה:

התתאימי את החזייה לצרכייך. במידה ואת צריכה חזייה ל טי שיירט, ודאי שאת בוחרת חזייה עם כוס חלקה. במידה ואת בוחרת חזייה לחתונה או אירוע, התאימי את החזייה למחשוף – לדוגמה סטרפלס או גף חשוף.  במידה ואת הולכת הרבה עם מחשוף V, דאגי שהחזייה שאת בוחרת עם מפתח נמוך ואם יש לך צורך אז גם עם פוש אפ וכך הלאה...

·         שמרגשת אותך:

החזייה שאת בוחרת לעצמך חייבת להיות מעוצבת לטעמך! לכל אחת טעם אחר ויש שמתרגשות מרקמה יוקרתית ואחרת בכלל תעדיף חזיית טי חלקה שבה אבזם מיוחד.

מכיוון שחזייה הינה פריט לבישה אינטימי שלרב לא נראית לבחוץ, ניתן בכיף להשתולל עם צבע לא שיגרתי, דפוס מנומר או רקמה רומנטית שאולי לא היית מרשה לעצמך בלבוש עליון!

·         שמתאימה לכיס ולתקציב:

בהצלחה!! בסוף זה משתלם...

 

 

 

ועוד משהו קטן, חברה טובה היא כמו חזיה טובה,

קשה למצוא אחת כזו, תומכת, נוחה, תמיד מרימה אותך למעלה, גורמת לך להיראות טוב יותר ותמיד קרובה לליבך.