ביקורות והמלצות

ביקורות והמלצות, על מסעדות,בתי מלון, סרטים וכל מה שמעניין

מלון כפר גלעדי                                              אכילת קיץ                                                         בוליווד                                             מלון לאונרדו

 

חיפוש באתר

קופיקומיקס-תעלומה בקרקס

הידעתם שמשפחת לזר מקופיקו האלמותי באמת קיימת ומי שכתבה את הסדרה היא תמר לזר בכבודה ובעצמה?

אבל זאת לא תמר מהסדרה, אותה מגלמת שחקנית (בעונה הראשונה זאת דורית פלד ובעונות הבאות זאת עידית נוידרפר). 

רוב השמות אמיתיים אך הדמויות מוקצנות לחלוטין כיאה לסדרה קומית לילדים.

הסדרה החלה את דרכה בשנת 1993 וסחפה את ילדי ישראל אחרי הקוף שהגיע מכוכב חונטוזה ועושה תעלולים לבני הבית (ושכניהם) שאימצו אותו לחיכם.

היום, אחר 4 עונות ועוד שתי תוכניות נפרדות הסדרה משודרת בשידורים חוזרים בערוץ ג'וניור והילדים (שלי לפחות) לא מוותרים על פרק אחד לפחות (עד שאני מגרדת אותם מהספה להתארגנות לשינה).

הסדרה מופיעה לראשונה בעיבוד קומיקס והגדול שלי (כיתה א סך הכל כבר הספיק להתמכר לקומיקס, כך שכשהספר הגיע לידיו הילד קיבל אותו בהתרגשות רבה.

"קופיקומיקס – תעלומה בקרקס"הוא הספר הראשון בסדרת הקומיקס "קופיקומיקס". זהו סיפור הרפתקה מותח וסוחף הלוקח אותנו להרפתקה בקרקס.

תקציר הספר ללא ספויילרים:

הקרקס הגדול מגיע העירה, וכולם בהתרגשות גדולה; אבל אז מגלה קופיקו שזהו הקרקס של פטרוזיליה הרשע – אותו מנהל אכזר, שממנו ברח קופיקו לפני שנים רבות.

פטרוזיליה יעשה הכול כדי לתפוס אותו שוב ולהחזירו לקרקס שלו, אבל לקופיקו יש עדיין כמה תעלולים בשרוול.

קופיקו הוא הקוף הלאומי האחד והיחיד אשר רק לגביו יכולים אנשים לא מעטים לומר:  גם אנחנו, גם הורינו וגם ילדינו נהנינו וצחקנו לכל אורכה של ילדות מחויכת ונפלאה בזכותו.

לאורך כל הספר מתכתב הטקסט עם איורי הקומיקס המקוריים והססגוניים של אוריאל ברקוביץ', בוגר בצלאל, יוצר אנימציה ומאייר, אשר הפיח חיים בסיפור והוסיף לייחודיות שלו.

 

הספר מיועד לגילאי: א-ו', אך גם בוגרים יותר יוכלו ליהנות ממנו. (אל תגלו אבל אחרי שהזאטוטים הלכו לישון ישבתי וקראתי אותו בעצמי..)

תמר בורנשטיין-לזר, הסופרת האהובה, הידועה גם כ"אמא של קופיקו", כתבה יותר מ- 150 ספרי קופיקו ועוד עשרות ספרים אחרים לילדים. עכשיו, לראשונה, מופיע קופיקו שלה גם בגרסת קומיקס!

 

אחד מיסודות הצלחתו של קופיקו לאורך השנים, הספרים, ההצגות והסרטים הוא מוטיב החידוש וההפתעה -  לעשות או לומר ברגע ובזמן המתאים את הבִלתי צפוי אך הנכון, הפשוט, המועיל והמצחיק.

גם עתה,  מוסיף קופיקו להפתיע, לחדש ולהתאים עצמו לזמן המשתנה ולצרכי הילדים בו וממשיך להיות מותג מוביל בתחומו.

 

"קופיקומיקס   - תעלומה בקרקס" מאת תמר בורנשטיין-לזר, איורים: אוריאל ברקוביץ', הוצאת "דני ספרים", 110 עמ'.

מחיר לצרכן 68 ש"ח, מנוקד.

להשיג בכל חנויות הספרים 

 

 

הילד גדל בעציץ! 

היפ הופ פה תם!!

לולי, גיבור סדרת הטלוויזיה האהובה לפעוטות, לראשונה

בשני ספרים חדשים של הסופרת מיריק שניר!

סדרת הטלוויזיה המצליחה לפעוטות "סיפורים שלולי אוהב" המשודרת בלולי, ערוץ הפעוטות מבית היוצר של הופ!

 יוצאת לראשונה לאור גם בשני ספרים מאויירים ומקסימים. 

הספרים ע עמודים קשיחים, מיועדים במיוחד לידיים קטנות שלא עדינות כל כך עם ספרים.

לולי עושה את צעדיו הראשונים בעולם ודרכו מלאה בגילויים חדשים, מרגשים ומשעשעים מאוד. בשני הספרים החדשים, מוזמנים הקוראים הקטנטנים להצטרף אל הדמות האהובה של לולי, ואל סיפוריו:

 האחד, הילד גדל בעציץ ,שבו הפרח גדל בעציץ, הילד שותה את המיץ. ספר מילים שבו נחמד - נחמד להיות מבלבלים!

והשני, היפ הופ פה תם!!!, מלים כמו היפופוטם הן מאוד ארוכות... כשלומדים לומר אותן יוצאות מילים מצחיקות.

לדברי אלונה אבט, מנכ"ל משותף בקבוצת הופ! "התכנים המקוריים שמפיק ערוץ לולי נועדו לייצר לתינוקות ופעוטות סביבת טיפוח המתאימה ומעשירה את יכולותיהם הקוגניטיביות בגיל הרך.

לשם כך אנו משתפים פעולה עם טובי המומחים בתחום. אנו גאים במיוחד בשיתוף הפעולה ארוך השנים עם מיריק שניר בסדרה המקורית "סיפורים שלולי אוהב" אשר יוצאת כעת לאור בשני ספרים.

זאת כחלק מהתפיסה הכוללת של לולי המציעה להורים תכנים בהם ניתן להשתמש במגוון אמצעים, החל ממסך הטלוויזיה, דרך ערוץ אינטרנט ייעודי ובטוח, ספרים דיגיטליים וכעת גם בספרים מודפסים איכותיים במיוחד לתינוקות ופעוטות עד גיל שנתיים וחצי". 

מיריק שניר  היא סופרת ומשוררת, מורה לחינוך מיוחד ומחנכת (תודו שלא ידעתם את כל זה!)  פרסמה למעלה מ-90 ספרים, ומתמחה במיומנויות רכישת שפה אצל ילדים.

לולי, מבית היוצר של הופ!, הוא ערוץ טלוויזיה ייחודי המיועד לתינוקות בני כמה חודשים ועד פעוטות בני שנתיים. לולי פותח בסיוע מיטב הפסיכולוגים, אנשי החינוך ומומחים להתפתחות הילד והוא מציע מגוון גירויים המסייעים בהתפתחות הפעוט. לולי מספק לתינוקות ולפעוטות סביבה טלוויזיונית בטוחה, מסקרנת, מלאת דמיון ונקייה מפרסומות. 

זה לא סוד שערוץ לולי פתוח אצלנו בשעות שהגדולים במסגרות.. גם כ"רעשי רקע" שלא יהיה שקט מידי בבית (וכן, יש פעמים שתתפסו אותי מקשיבה לשירי ילדים כשהילד ישן, וכן, זה קורה גם באוטו אחרי שהורדתי אותם כל אחד למסגרתו הוא...)

הילדון מבסוט מהתוכניות, מהמנגינות העדינות ומהשפה שמבדברים איתו. לא, הוא לא בגן. וזה חלק משגרת היום שלו.

 

להשיג בחנויות הספרים המובחרות

מחיר לצרכן: 56 ש"ח