ביקורות והמלצות

ביקורות והמלצות, על מסעדות,בתי מלון, סרטים וכל מה שמעניין

מלון כפר גלעדי                                              אכילת קיץ                                                         בוליווד                                             מלון לאונרדו

 

חיפוש באתר

הבשורה הגיעה – חנות חדשה למותג "סקנד"
לפני כחמש שנים הקימו אריק קריספל ועידן שהרבני את המותג "סקנד" אשר הפך לאחד המותגים האהובים על הסלבס המקומיים. היום תיפתח החנות החדשה בדיזינגוף ואין ספק כי יש הרבה למה לצפות

אריק קריספל כבר למד דבר או שניים על עולם האופנה ולאחר שנים של עשייה בתחום בהן התמחה בסטיילינג למסלולי אופנה וקניינות למספר חברות וחנויות באל-איי, החליט לארוז את הכל ולהקים מותג אופנה בארץ יחד עם שותפו עידן שהרבני (אנחנו רק הרווחנו מזה).

אריק ועידן הרגישו כי חסר משהו בעולם האופנה הישראלי ודרך המותג "סקנד" בחרו לתת מענה לנשים ולנערות בארץ ולספק להן קולקציה אחר קולקציה של שיק בלתי מתפשר ופריטים ייחודים וחד-פעמיים  ששואבים את השראתם מכל הטרנדים החמים ביותר בעולם האופנה.

  

המותג מתמקד בבגדי ערב וקז'ואל עם דגש על איכות גבוהה של בדים ומחירים נוחים מתוך ראייה ומחשבה על קהל הלקוחות הישראלי.

הקולקציות מתחדשות אחת לחודשיים, משתנות לפי מגמות האופנה הבינלאומיות ועונות על הצורך של נשים ונערות אופנתיות, קוסמופוליטיות ואסרטיביות.


  

הקולקציות של סקנד הפכו להיות חלק בלתי נפרד מהמלתחות של סלבריטאיות כמו סנדרה רינגלר, רותם אבוהב, הדר לוי ויעל-בר זוהר והן משווקות ברחבי הארץ בבוטיקים נבחרים וכעת גם בחנות החדשה והבלעדית של המותג בתל-אביב.

 

טווח מחירים:

199-499

 

ניתן להשיג:
דיזינגוף 159 תל-אביב

תעשו להם לייק 

אינסטגרם second_tlv