ביקורות והמלצות

ביקורות והמלצות, על מסעדות,בתי מלון, סרטים וכל מה שמעניין

מלון כפר גלעדי                                              אכילת קיץ                                                         בוליווד                                             מלון לאונרדו

 

חיפוש באתר

 

 

יש לי בבית עגלה גדולה, היא אמנם מתפרקת להרבה חלקים (שלדה, מושב, גלגלים, ידית מתקצרת..) ואפשר לדחוס אותה לאוטו קטן בלי בעיה, אבל יש פעמים שיוצאים מהבית עם כל החבר'ה ואין זמן לקיפולים ולבזבוז זמן.

מה שנקרא- יוצאים! עכשיו! 

בזמנים כאלה אני מעדיפה חטוף מנשא איתי לקטנטן ושישן כבר עלי וישארו לי שתי ידיים פנויות לשאר הילדים במעברי חציה ולקטנטן שעדיין מתעקש להיות קטן ולהחזיק לי את היד לאורך כל הדרך.

 

אז פיץ הבית התרגל למקומו התלוי על מישהו תורן (אחד מההורים בדרך כלל) ולא מתנגד ולא מצייץ, ואם הוא שותק זה אומר שנוח לו וזה מה שחשוב לא? אז מסתבר שנוחות הורה גם חשובה, למען יאריכון ימיך :)

בששת החודשים הראשונים לחייו של הפיץ הנסינו כבר בסוגי מנשאים רבים (בד, בייבי ביורן, סנוגלי, טבעות, ארגו ועוד כאלה ואחרים בלי שמות ועם שמות לא מוכרים.

הפעם הגיע לידי מנשא חדש- טייני האג- של המותג טייני לאב- של שילב.

מנשא יפיפה, עשוי מבד איכותי ונעים למגע, במראה אלגנטי שמתאים גם ליציאות פחות יומיומיות

בלי להסתבך בקשירתו, שני קליקים, מעמיסים ויוצאים לדרך.

אפילו בעלי מתנדב לסחוב אותו מרוב שהילד מרגיש בתוכו נוח.

   

 

"המנשא מתאים מלידה עד 18 ק""ג. 
מאפשר לשאת את התינוק ב- 2 צורות נוחות- עם הפנים לכיוון ההורה או על הגב. 
ניתן לשימוש עם הפנים לכיוון ההורה/ההליכה מגיל לידה ועד שנה, (12 ק""ג). 
ניתן לשימוש על גב ההורה מגיל 4 חודשים ומעלה. 
שינויי תמיכת אגן ייחודיים בהתאם לגילו של התינוק: 
שלב NB: גיל לידה עד חודשיים : הברכיים מקופלות, כבתנוחה העוברית. 
שלב 0M+: תנוחת "" רגלי צפרדע" " בה כפות רגליים פונות כלפי מטה. יציבה בריאה וארגונומית שמצמצמת את הלחץ על אגן התינוק. 
שלב M+6: הרגליים של התינוק מחבקות את ההורה. 
מחלק את המשקל של התינוק בין הגב של ההורה והמותן. 
קל ונוח לשימוש עם 2 רצועות ו 2 אבזמים בלבד. ללא צורך בעזרה בלבישת המנשא."

יש פטנט נוסף להתאמת אבזמי הבטיחות של הילד- האבזם זז על גבי הפס שאליו מחובר- מאוד נוח.

 

 

ויש גם מראה קטנה - אם התינוק נמצא מאחור אפשר להציץ עליו בעזרת מראה שמחוברת לאחת הרצועות, רעיון חמוד.
 

מנשא מתאים לצרכיהם השונים והמשתנים של הילד וההורה. בזכות עיצובו הארגונומי, מספק  דרך נוחה וטבעית לנשיאת משקל. לאחר הלידה נושאים את התינוק מלפנים, ללא צורך בתוספות או מתאמים. כאשר משקלו של התינוק מתחיל להכביד או כשרוצים לפנות את חזית הגוף לעשייה, עוברים לנשיאה מאחור, כמו בתרמיל גב. המנשא מתאים עד לפעוט במשקל 18 ק"ג (גיל 3-4).

אני לא יודעת עד כמה פעוט בגיל שנתיים וחצי ירצה לשבת בתוך מנשא ולא להתרוצץ לבדו אבל האפשרות קיימת.

למנשא מבנה התומך בתהליך התפתחות הילד

גב המנשא נותן תמיכה קבועה, מושלמת ונוחה לצוואר ולגב התינוק ולכן מאפשר נשיאת תינוק בן יומו. ידי התינוק נשארות בתחילה מכורבלות בתוך המנשא, ומאוחר יותר הוא מוציא אותן באופן טבעי מלמעלה. מחזיק הרגליים היחודי של מנשא Funtazoo מאפשר תנוחות רגליים שונות לתינוק, כולן מונעות לחץ על תחתית רצפת האגן שלו. ניתן לבחור את תנוחת הרגליים עפ"י העדפתכם: כרבול מלא,רגלי צפרדע, רגליים משוחררות כלפי מטה ופיסוק רחב, כמו ב"שק קמח".

שיטת הלבישה 

שיטת הלבישה  יחודית אף היא. קודם מאבטחים את הילד למנשא ורק אחר כך מעמיסים אותו לתנוחה הרצויה, לכן השימוש בו הוא בטוח ופשוט. כל אחד יכול להעמיס את המנשא עם הילד באופן עצמאי, גם מאחור. בזכות שיטת הלבישה והתמיכה המובנית לתינוקות רכים, הנשיאה האחורית אפשרית מהרגע שתרגישו בטוחים לעשות זאת, הרבה לפני כל מנשא אחר.

הלידה וההורות הטריה מביאות עימן תהליך מרגש של גדילה והתפתחות משותפת. אנו מאמינים כי השינויים מצריכים קשב רב הן לצרכיו המשתנים של התינוק והן לצרכיו של ההורה. המנשא מאפשר להורה להיות קשוב, צמוד ומחבק ויחד עם זאת נינוח, משוחרר ועצמאי.