ביקורות והמלצות

ביקורות והמלצות, על מסעדות,בתי מלון, סרטים וכל מה שמעניין

מלון כפר גלעדי                                              אכילת קיץ                                                         בוליווד                                             מלון לאונרדו

 

חיפוש באתר

בשורה לחובבי הגלידות

 

חברת "בן& ג'ריס" משיקה בימים אלו בישראל, גלידת "מרשמלו מון" שיוצרה בהשראת ובשיתוף ג'ימי פאלון מנחה תוכנית הטלוויזיה "The tonight show ברשת NBC".

גלידת "מרשמלו מון" המופלאה, הינה גלידת שמנת משובחת עם וניל, 2 סוגי סווירלים: מרשמלו מתוק ועשיר שנמס בפה, ועוגיות מפוררות המשתלבות באופן מושלם עם הגלידה, תוספת של חתיכות פאדג'- לחוויה מלאה ומושלמת.

בארה"ב כל הרווחים במכירת גלידת "מרשמלו מון", נתרמו לארגון "SeriousFun Children's Network"- המעניק לילדים עם מחלות קשות וכרוניות, נופשים  ייחודיים.

 חברת "בן& ג'ריס" בישראל תעביר את הרווחים ממכירות גלידת "מרשמלו מון" , ל"כפר נהר הירדן"-כפר נופש המיועד לילדים המתמודדים עם מחלות קשות וכרוניות, שהינו חלק מהרשת הבינלאומית.

 

מתי לאחרונה אכלתם גלידה שיוצרה בהשראת ובהנחיית כוכב על בטלוויזיה האמריקאית?

חב' "בן & ג'ריס" בשיתוף כוכב תוכניות הלילה מרשת NBC ג'ימי פאלון- מגיש התוכנית "The tonight show", יצרו גלידה שמשגעת את אמריקה- גלידת "מרשמלו מון".

גלידת "מרשמלו מון", הינה גלידת שמנת משובחת עם וניל, 2 סוגי סווירלים: מרשמלו מתוק ועשיר שנמס בפה, עוגיות מפוררות המשתלבות באופן מושלם עם הגלידה, ולכל זה תוספת חתיכות פאד'ג- לחוויה מלאה ומשלמת.

ג'ימי פאלון, שהוא חובב מושבע של גלידות "בן& ג'ריס", היה שותף עם הטכנולוגים של החברה בסיור מוחות סביב הכנת הטעם המיוחד של הגלידה, השילוב הנכון ובחירת השם.

לאחר שנבחרו 3 פרופילים של טעמים המבוססים על שילובים של ג'ימי טעימות וטעימות וטעימות, נבחר הטעם המנצח- "מרשמלו מון".

ג'ימי פאלון ביחד עם "בן& ג'ריס", קיבלו החלטה שכל הרווחים מכירת גלידת "מרשמלו מון" בארה"ב ייתרמו לארגון "SeriousFun Children's Network", ארגון שהוקם ע"י פול ניומן, המעניק לילדים עם מחלות קשות וכרוניות, רגעים של שמחה ואושר דרך השתתפות בגוון של נופשי קיץ ותוכניות אחרות ללא כל עלות למשפחות.

מאז ההשקה של גלידת "מרשמלו מון" בארה"ב, נתרמו לארגון כ-1 מליון דולר.

חב' "בן& ג'ריס" ישראל, הצטרפה לתוכנית של ג'ימי פאלון, התקשרה עם עמותת "כפר נהר הירדן", כפר נופש המיועד לילדים המתמודדים עם מחלות קשות וכרוניות ולילדים עם מוגבלויות.

"כפר נהר הירדן" החבר ברשת העולמית של ארגון "SeriousFun Children's Network", ומעניק לילדים נופשים של כיף, הנאה, חווית הצלחה, גיבוש חברתי, גילוי עולמות תוכן חדשים והשהייה בכפר הינה ללא עלות לילד ולמשפחתו.

אבי זינגר מנכ"ל "בן& ג'ריס" ישראל: "אני מרגיש גאווה להצטרף לפרוייקט של ג'ימי פאלון ו"בן& ג'ריס" העולמית, ולאפשר לאלפי ילדים אשר יתארחו השנה "בכפר נהר הירדן",- רגעים של אושר וחיבורת."

 

גלידת "מרשמלו מון" תשווק בישראל במהדורה מוגבלת.

מחיר מומלץ לצרכן: 24.90 ש"ח לאריזה של  473 מ"ל