ביקורות והמלצות

ביקורות והמלצות, על מסעדות,בתי מלון, סרטים וכל מה שמעניין

מלון כפר גלעדי                                              אכילת קיץ                                                         בוליווד                                             מלון לאונרדו

 

חיפוש באתר

על קמדיס כתבתי כאן לא פעם, מוצרים מועילים, במחירים נוחים, נמכרים בהרבה נקודות מכירה והכי חשוב- ישראליים!

חברת הדרמו-קוסמטיקה הבינלאומית "קמדיס" הוקמה בשנת 2003 ע"י מספר מומחים לרפואה הסינית ומאז ועד היום מושקעים משאבים רבים במחקר ופיתוח במטרה לאשרר גם מדעית את יעילותם של הצמחים, שחלקם נמצאים בשימוש כבר אלפי שנים ברפואה הסינית המסורתית, בהקלה על בעיות עור שונות הפוגעות באיכות החיים של צרכנים רבים ברחבי העולם.

המוצרים מבוססים על אותם צמחים, נרקחו במיוחד לעבוד בטבעיות עם העור על מנת להקל על תסמינים כגון: אקנה, פסוריאזיס, אטופיק דרמטיטיס, עור יבש, סבוריאה דרמטיטיס ועור מגורה. יעילות המוצרים הוכחה אף היא בניסויים קליניים שפורסמו וממשיכים להתפרסם בכתבי עת מדעיים ומוערכים בתחום רפואת העור. 

 

חברת קמדיס היא מהמובילות בעולם המערבי לפיתוח ושיווק מוצרי דרמו -קוסמטיקה המבוססים על תרכובות צמחים מהרפואה הסינית המסורתית, אשר הוכחו קלינית ואף עוגנו בפטנטים.

החברה השיקה בימים אלו אתר חדש למסחר אלקטרוני, אשר ביחד עם פעילות הריטייל של החברה,  המנוהלת באמצעות חברת אלטמן, יהוו את מרכז הפעילות השיווקית והמסחרית של החברה בישראל.

האתר ידידותי למשתמש ומאפשר התמצאות קלילה באמצעות חיפוש פתרונות לפי תסמין עור:

אדמומיות בפנים,  קשקשת בעור או בקרקפת, עור יבש, עור מגורה ופצעונים או עור שמן.

באתר מוצעים למכירה סדרות המוצרים הקיימות בישראל והוא מספק מידע חיוני לצרכנים המתמודדים עם סוגים שונים של בעיות עור, כמו גם רקע על הצמחים השונים שעומדים מאחורי יעילות המוצרים, יידוע על מבצעים ומידע נוסף על החברה ופעילותה.

במסגרת מהלך המיתוג מחדש, עודכן הלוגו ברוח ערכי המותג, נוסח גם סלוגן חדש וקטגוריות המוצרים הוגדרו מחדש אף הן, כמו גם שמות המוצרים והתווייתם וזאת במטרה להנגיש את המוצרים בצורה הטובה והברורה ביותר לצרכן.

הסלוגן החדש Balance.Nature.Science. -  נועד להעביר את ערכי המותג:

Balance (איזון) - בין מזרח ומערב, בין מסורת למודרניות ובין טבע ומדע- במטרה לסייע לעור לחזור בטבעיות לאיזון. 

Nature (טבע) - כל מוצרי קמדיס פועלים באמצעות צמחים ידועים מהרפואה הסינית המסורתית, שנמצאים בשימוש מתועד כבר מאות ולעיתים אף אלפי שנים.

Science (מדע) – החברה משקיעה משאבים חסרי תקדים במחקר ופיתוח במטרה לבסס מדעית וקלינית את יעילות מוצריה, ולרשום כפטנטים את הפעילות הסינרגית של תרכובות הצמחים אותן פיתחה במשך שנים.

כל המוצרים אינם מכילים סטרואידים, פראבנים, SLS וצבעים מלאכותיים כמו גם אינם גורמים לתופעות לוואי ידועות. המוצרים כן מכילים ריכוז גבוה של תמציות צמחים טהורות, המקנה לפורמולות את הגוון הייחודי להן. 

"האתר החדש למסחר אלקטרוני יהווה פעילות משלימה לזו המתבצעת באמצעות השותפים שלנו בחברת אלטמן", מסר עמיחי בר-ניר, מנכ"ל קמדיס, "הצרכן הישראלי יוכל ליהנות מעתה מרכישה רב ערוצית ומנגישות וזמינות מלאה בפריסה ארצית" .

 

 

את מוצרי החברה ניתן להשיג באתר החברה  ובחנויות נבחרות.