ביקורות והמלצות

ביקורות והמלצות, על מסעדות,בתי מלון, סרטים וכל מה שמעניין

מלון כפר גלעדי                                              אכילת קיץ                                                         בוליווד                                             מלון לאונרדו

 

חיפוש באתר

מאז שהכרתי את בעלי אני מנסה לשמור קצת יותר על עצמי ועל הבריאות שלי, תמיד יש לו טיפים איך לאכול יותר בריא ומה להוציא מהתפריט השבועי כדי לא ל"זבל" את הגוף

הוא גם הרופא הפרטי שלי ושל רוב המשפחה והרבה באים להתייעץ איתו כי הוא כזה "יודע הכל" במלא נושאים...

משהו אחד הוא לא הצליח לגמול אותי ממנו..

הנקניקים הפחות בריאים (כאן מותר רק פסטרמה) אז אני בשושו קונה לי את הסרוולט ולעיתים רחוקות את הקבנוסים הקטנטנים ומעלימה אותם...

 

חברת "מעדני יחיעם",מפתיעה עם פיתוח חדשני, ומשווקת לראשונה מוצר חדש בתחום הקבנוסים:

        נשנושי קבנוס – אריזת חטיפי קבנוס קטנים ודקים במיוחד, בטעם עשיר ובארומה נפלאה, ההופכים את הקבנוס לחטיף האולטימטיבי. מלבד הטעם הנפלא, מדובר בפיתוח ראשון מסוגו, הנעשה באמצעות טכנולוגיה ייחודית שפותחה ב"מעדני יחיעם", המביאה לצרכן חוויית אכילה חדשה, השמה דגש על גודל, איכות וערכים תזונתיים.  

הק בנוס הנו נקניק שמקורו במטבח הפולני, העשוי בשר בקר. לרוב משמש הקבנוס לאירוח וטיולים, בעיקר בשל יכולת השימור של הנקניק ללא קירור, ובשל גודלו וצורתו המקלים על נשיאתו.

הקבנוס יכול לשמש כחטיף אנרגיה מזין ועתיר חלבון, נפלא כארוחת ביניים ולאכילה מחוץ לבית, בשעות העבודה, בשילוב האימון הגופני וכו'. נשנושי הקבנוס החדשים ישווקו באריזת 125 גרם, מעוצבת ושומרת טריות.

לדברי תמיר דגן, מנהל השיווק של מעדני יחיעם, "נקניקי הקבנוס חוללו לא פחות ממהפכה על מדף הנקניקים והנחילו חוויית אכילה חדשה, כזו ששמה דגש על טעם וארומה ומורגשת הרבה יותר בזכות גודלו והעידון של הנקניק.

מעדני יחיעם הייתה הראשונה להשיק בישראל את סדרת נקניקי ה"דק-דק" והמשיכה בפיתוח של מוצרים דקים, בהם סדרת קבנוסים "דק דק" בטעמים. המוצר החדש מעניק חוויית אכילה חדשה, בהיותו מוקטן יותר ובטעם ייחודי.