ביקורות והמלצות

ביקורות והמלצות, על מסעדות,בתי מלון, סרטים וכל מה שמעניין

חיפוש באתר

 

 

אז מה קורה וזה?

אצלי הכל אחלה, הכל הולך, איך אצלכם?

תארו לכם מצב היפוטתי כזה - יום שישי, כל המשפחה מתאספת בסלון אצל ההורים (מה זאת אומרת תורו של מי השבוע? תורי, כמו בכל שבוע!) עם כל הילדים, והאחרים שתבתורנות בצד הנכון של המשפחה.

הזאטוטים עסוקים בלהרוס את הבית של הסבאסבתא, ההורים והאחים הרווקים שנשארו עסוקים בלריב על מי ימשיך להוביל את הממשלה הזאת לאבדון ומה יהי הסוף איתנו באופן כללי, והאמיצים שהביאו את בני\ות הזוג למפתן הדלת והאמיצים\ות יותר שניאותו להישאר ולבלות את הערב במחיצת בחיר ליבם\ן לעת מצוא וללעוס את הכובע למשך הערב הזה, לגבי המשך הדייטינג העניין נתון בספק-תלוי איך הערב הזה יתקדם מעתה והלאה, גם הם נמצאים שם, בכל החגיגה הזאת.

עושים קידוש לפי הספר (וזה ממש לא משנה מאיזה עדה אתם, בטוח יש לכם איזשהו ספר, הרי גם "מיץ פטל" זה סוג של ספר שאפשר מצידי לעשות קידוש לפיו- הרי אם תשאלו את פעוט הבית הוא יגיד לכם מיד שמיץ פטל הוא ארנב ואין מה לחכות להמשך הסיפור בכלל, אבל תקריאו לו אותו בכל זאת, כי זה נחמד לשמוע אתכם משטתים עם הקולות של ג'ירפה ואריה).

אוכלים (נגיד, כל אחד אוכל או מנשנש או טועם או נגעל או שלא)

אחרי כל הבלאגן, בזמן שמורידים את הכלים מהשולחן הילדים מתייאשים מלריב עם עצמם והמבוגרים מתפנים לסלון, יש תוכנית בטלויזיה. דווקא טובה, כדאי לכם לדגום אותה, לפחות ערב אחד.

זוכרים את "של מי השורה הזאת בכלל"?  תוכנית אילתורים מצחיקה בטירוף שחבל שלא המשיכו איתה עוד עונות...

אז הכיוון הוא כזה, גם כאן יש קומיקאים מובילים שכל מה שהם עושים בחיים זה להצחיק אותנו, ולנו אין שום בעיה עם זה. 

יש את דביר בנדק שמנחה ומפקח על כל הגנון שהולך שם (קומיקאים זה עם שקשה להשתלט עליו)

הביאו לנו את קרן מור, עוז זהבי, שחר חסון, טל פרידמן, יוסי מרשק, מולי שולמן, אליענה תדהר ונעמי לבוב שיתפסו את משבצת הפריים טיים של יום שישי שלנו ושלכם.

 

הנה מולי מתאפר, תראו כמה יפה לו ככה

 

התוכנית מכוונת לכל קהל יעד- מהנוער ועד להורים שלכם, כל אחד ימצא שם משהו שהוא יאהב ויתחבר אליו.

התוכנית בנויה על אתגרים משחקיים לא פשוטים והכל באילתור. השחקנים לא יודעים מה יהיה להם ולאן המשחק הבא יוביל אותם.

   

כאן הכל קורה מאחורי הקלעים

 

המשחק הבולט הוא "הרצפה עקומה"- חדר עקום עם תפאורה משתנה שבו רצפה בזווית של 22.5 מלות (נראה הרבה יותר) ובו השחקנים חייבים להתנהג כאילו שהרצפה ישרה ורגילה.

התוכנית שמבוססת על הפורמט הצרפתי המצליחAnything Goes" " ונמכר ל 22 מדינות, מצריכה מהשחקנים סט כישורים מפואר: חוש קצב, יכולת שירה, יכולות של אלתור וגם יכולת פיזית.

בתוכנית הזו רק הקומיקאים הטובים ביותר, החדים, מהירי המחשבה והביצוע יכולים לשרוד.      

כל מה שאתם צריכים לעשות זה להתרווח בספה, לצחוק עם כל המשפחה ולאמץ משחק או שניים שיקרבו בצחוק ובחוויה את כל בני הבית, בכל זמן ובכל מקום!

 

כל יום שישי אחרי החדשות, בערוץ 2 "רשת". נראה אתכם לא צוחקים!