ביקורות והמלצות

ביקורות והמלצות, על מסעדות,בתי מלון, סרטים וכל מה שמעניין

חיפוש באתר

מכירים את הימים האלה שאתם שפוכים אחרי יום עמוס ב"אמא\אבא\הוא עשה לי\ לקח לי, ישב לי במיטה, הזיז לי את המחק, נשם עלי, לא רוצה לאכול, כן רוצה לאכול,אין משחת שיניים, אולי אחר כך, עכשיו!, כבר צחצחתי שיניים, בא לי שוקו, בא לי מים, לא עשיתי שיעורים,איך נוצר אלוהים? צריך להכין פוסטר עם שושלת המשפחה, מה זה שושלת המשפחה?, אני כוכב השבוע "...... ועוד לא 07:00 בבוקר!

הסאגה נמשכת כמובן אחרי האיסוף מהמסגרות, כל אחד בתחומו, והטענות, מענות, בקשות ודרישות מכפילות ומשלשות את עצמן (איזה מזל שהקטנצ'יק עוד לא למד לדבר )

סוף היום, אחרי מלחמת ההתשה היומית שכולם הגיעו למיטה הנכונה, בביגוד הנכון ועם השמיכה והכרית כל אחד של עצמו  - כשהראש כבר לא עובד ולא מסוגל לחשוב על כלום, הגיע הזמן להתרסק מול הטלויזיה עם כוס התה\קפה\וויסקי\שוקו (כל אחד ושריטתו הוא) ולבהות בתוכנית שלא מצריכה תאי מוח מתפקדים.

הנה דוגמא לאחת כזאת, דוגמא מצויינת לתוכניתריאליטי קלילה, שגם אנחנו וגם המשחקנים נהנים בה.

הייתי בהשקה, למרות שאין לי יס בבית, נראה חמוד, מצחיק וקליל.

לא צריך יותר מזה בסופו של יום אחרי שהראש מתפוצץ ולפני שנוחתים במיטה לשינה ולפני עוד יום כזה.

היום יוצאים לדרך-

 

 

בוליווד

סדרה חדשה - ימים א-ה ב- 20:30 מה- 30/11

בערוץ yes Comedy וב yes VOD-

 

סדרת דוקו-ריאליטי חדשה לכל המשפחה.

מסעם המרגש והמשעשע של 7 מפורסמים ישראלים שמחפשים את ההכרה על מגרש המשחקים הגדול בעולם - מגרש שבו החוקים הם שונים, המנהגים קצת אחרים אבל הכוכבים הם אותם כוכבים.

איציק כהן, גלית גיאת, קארין כהן, עידו יניב, ניסים גרמה, מעין רפאלי ובת-אל מוסאווי (המירוץ למיליון), יוצאים לנסות את מזלם בבוליווד.

הם יבלו ויעבדו חודש ימים בעיר הסרטים השוקקת, בכדי לקבל את הזדמנות לתפקיד שיפתח להם את הדלתות לשוק הבידור הגדול ביותר בעולם.

לשם כך הם יוזמנו לאקדמיה מיוחדת שתערך כחודש ימים, בה הם יוכשרו להשתלב ולככב בתעשייה המקומית. הם יגורו בדירת שחקנים מצוידת, ומשם ישתלבו מדי יום בלימודים ויישלחו לאודישנים. במהלך התקופה, המפורסמים יאומנו על ידי מיטב המומחים בתחומים הבאים: משחק, ריקוד, שירה, לימוד השפה ההודית, ואמנויות לחימה כחלק מתפקידי אקשן בסרטים. את התהליך ילווה סוכן שחקנים מהתעשייה המקומית שמכיר את רזי העיר וידחוף אותם אל ההצלחה - תפקיד בסרט בוליוודי. בנוסף, הם ילמדו את המנהגים המקומיים על מנת לשפר את יכולות המשחק שלהם: בישול, רוחניות, היכרות עם הודו ועוד