ביקורות והמלצות

ביקורות והמלצות, על מסעדות,בתי מלון, סרטים וכל מה שמעניין

חיפוש באתר

"מעייני מגלה את העברית ותוהה - האם לגשם יש ידיים? האם גם לחיות יש גן וגננת? איך נראה הראש של ההר? למה הרגל זקוקה לכף? ואיך מרגיש אבא כשסוחטים אותו?

ספר הילדים "מעיני מדברת עברית" עוסק בלשון, במטאפורות ובביטויי הלשון באופן שבו ילדים לומדים לדבר ומבינים את השפה.

בספר ביטויי לשון ומטאפורות - מעניין לראות כיצד הם מבינים את השפה. מושגים וביטויים שלנו המבוגרים מובנים מאליהם נשמעים באוזני הילדים בצורה שונה.

הם קולטים את המושג כפי שהוא באופן מילולי, ולכן בהתחלה מוזרה להם השפה.

''ראש ההר'' לדוגמה נתפס בעיני הילדה כראש שיושב על ההר כפי שהראש ''יושב'' על הצוואר ועלינו להסביר לה שמדובר על הפסגה.

כשמעייני שומעת את אימה מספרת על ''גשם שתפס'' היא מעלה בעיני רוחה גשם שיש לו ידיים ואצבעות ויש לו יכולת לתפוס אנשים.

גם כשהיא שומעת את אימה מדברת על ''כף רגל'' היא צוחקת כי היא מודעת לכך שיש כף  שבעזרתה אוכלים ומשעשעת אותה העובדה שאנו משתמשים במושג זה.

 

תוך כדי קריאה ניתן לחפש מושגים וביטויים נוספים ולהסבירם לילד או לבקש מילדים לחשוב על מילים נוספות כאלה (הם שומעים בבית ובגן).

 

בספר מוצגת התקשורת בין ההורים לילדים כאשר ההורים מנחים ושופכים אור על הביטויים.  דמויות ההורים אינן של אם במטבח ואב שעובד, אלא אב שמכין ארוחת ערב, קורא סיפור לפני השינה ולוקח את הילדה ליום ''כיף'' לבד.

האימא היא אישה עובדת ואין חלוקה דיכוטומית בבית, אלא משהו שמזכיר יותר את המציאות כיום.

 

הספר עוסק בביטויי לשון ומיועד לגילאי הגיל הרך ועד הכיתות הנמוכות בבית הספר.

 

לאורך כל הספר מתכתב הטקסט עם האיורים המקוריים והססגוניים של נסה ראיין שהפיחה חיים בסיפור והוסיפה לייחודיות שלו.

 

רוחה (רחל) אברמן (62), נשואה לזמי, אם ל-3 וסבתא ל-5 נכדים, ילידת רעננה וכיום תושבת תל מונד. למדה מקרא ולשון באוניברסיטת באר שבע. לאחרונה פרשה מהוראה לגמלאות. היא לימדה בחטיבת ביניים ולאחר מכן בתיכון "מור מטרווסט" ברעננה. "אני אוהבת מאוד את המילה הכתובה והמילים בכלל ומייחסת להן משמעות. השפה העברית מרתקת אותי היות שיש בה את השורש שאיתו ניתן ליצור ולבנות שמות ופעלים, השפה חיה ונושמת וחלו בה שינויים רבים לאורך השנים ועדיין חלים, וטבעי היה בעיני לכתוב ספר שעוסק בשפה היפה והמגוונת הזאת. חשבתי גם על תפיסת הלשון כיום שבה ה''אימוג'י'' תופסים מקום נרחב שמוותר על מילים וביטויים, ולכן קסמה לי העובדה לכתוב ספר העוסק במילים ובמה שמאחוריהן. אני אוהבת מאוד ספרות ובביתי התקיימו ערבי קריאה לאורך שלוש שנים בהם עסקנו בספרות עברית ובספרות עולם".

 

"מעיני מדברת עברית" מאת רוחה אברמן, איורים: נסה ראיין, טפר הוצאה לאור, עמודים לא ממוספרים.

כריכה קשה, מנוקד.

מחיר לצרכן 59 ש"ח.

להשיג בכל חנויות הספרים

ספר מומלץ לקראת כניסה של הילד לגן חדש


הגן של ורד נסגר והיא עברה לגן חדש. בבוקר כשהגיעה לגן החדש ביקשה ורד מאימה להישאר איתה בגן, אך מה לעשות, אימא הייתה צריכה ללכת לעבודה. ורד בכתה ובכתה, אמרה כל ערב שאינה רוצה ללכת לגן ובקשה מאימה לעשות משהו אחר יחד. האם מצאה פתרון - באמצעות ההומור היא עוזרת לורד להתגבר על המשבר עד שהיא מרגישה מחוזקת ומוכנה לחזור לגן לבדה מתוך בחירה והבנה.

 

הספר מבוסס על סיפור אמיתי שחוותה המחברת עם בתה בגיל הגן. הוא נולד מתוך צורך אמיתי לעזור לבתה הצעירה ורד שהיה לה מאוד קשה בימים הראשונים בגן החדש. הספר הזה נכתב לאחר מספר ניסיונות להרגיע אותה שלא צלחו. הבכי אומנם התקצר מידי בוקר, אך עדיין נמשך. אז נולד הרעיון לסיפור המצחיק אותו קראה האם לבתה לפני השינה והסיפור הזה סיים את מסכת הבכי בפרידה של הבוקר. הסיפור הצליח במקום שבו כל שאר הניסיונות לא צלחו.

 

"הרעיון היה להקדיש לה את הסיפור, שבו היא תהיה הגיבורה ובסיפור היא תצליח להתמודד עם קושי הפרידה בדרך אבסורדית ובהומור". הספר מספר על הפתרון היצירתי שמצאה המחברת כדי להתמודד עם הקושי.

 

לאורך כל הספר מתכתב הטקסט עם האיורים המקוריים והססגוניים של יונת קציר שהפיחה חיים בסיפור והוסיפה לייחודיות שלו.

 

הספר מיועד לגילאי 5-3.

 

שרה ריבן (53), אם ל- 3, תושבת ראשון לציון. בוגרת סמינר הקיבוצים, בעלת תואר ראשון בחינוך. עבדה כמורה ומחנכת לגיל הרך. מאז פרישתה היא מתנדבת מטעם ארגון גמל"א בראשון לציון במועדוניות, בספריות ובכיתות בית ספר יסודי.


שרה ריבן מספרת: "הספר הזה הוא סיפור אמיתי שנולד מתוך צורך אמיתי לעזור לביתי הצעירה ורד, שהיה לה מאוד קשה בימים הראשונים בגן החדש. את הספר כתבתי לאחר מספר ניסיונות להרגיע אותה שלא צלחו. אז נולד הרעיון לסיפור מצחיק. כתבתי את הסיפור בקובץ וורד וקראתי לה אותו לפני השינה. הסיפור הזה סיים את מסכת הבכי בפרידה של הבוקר. יכול להיות שזה צירוף מקרים וכי הזמן עשה את שלו, אבל אני בטוחה שהסיפור הצליח במקום שכל שאר הניסיונות לא צלחו. הרעיון היה להקדיש לה את הסיפור שבו היא תהיה הגיבורה ובסיפור היא תצליח להתמודד עם קושי הפרידה בדרך אבסורדית ובהומור".

 

"הגן הדמיוני של ורד" מאת שרה ריבן. איורים: יונת קציר. הוצאת הספרים "אוריון", עמודים לא ממוספרים.

מחיר לצרכן 49 ש"ח

 לגילאי 5-3. מנוקד.

להשיג בכל חנויות הספרים 

מעל 150,000 איש כבר ביקרו בתערוכת טיוביקס, Tubix

הזדמנות אחרונה לחוות את התערוכה

טרם יציאתה לחו"ל

 

עכשיו בפארק פרס חולון

גדולה יותר – חווייתית יותר – עוצמתית יותר

15 ביולי – 30 באוקטובר 2016

תערוכת טיוביקס, Tubix, היא תערוכה מבית היוצר המשותף למוזיאון המדע והחלל "מדעטק" ולקבוצת אלומיניום. התערוכה מספרת את סיפורם של הצינורות בעולמנו, בגוף החי, בצומח, בתעשייה, בתקשורת ועוד, דרך זרימה בעולמות ומעברים סודיים במפגש מרתק וסוחף בין מדע, טכנולוגיה וחוויה. זוהי חוויה אינטראקטיבית ועוטפת חושים.

 

 התערוכה מתבססת על שילוב בין מדע ומופע המחול הבינלאומי המצליח "אלומיניום", שנוצר ע"י האמן אילן עזריאל, וביקר ביותר מ-20 מדינות.

התערוכה חושפת באופייה הייחודי את המעברים הסודיים של החיים: הצינורות וכיצד הם מופיעים בעולמות המים, החשמל, המידע, הטבע, התעשייה וגוף האדם. בתערוכה משולבות טכנולוגיה ורובוטיקה המפיחות (בעזרת מנועים, מפוחים, בוכנות, מסילות ומחשבים) חיים בצינורות והופכים כל חלל למיצג מופלא של תנועה אשר נוגע במבקר ומקיף אותו.

החוויה מועצמת עוד יותר בעזרתם של אלפי פנסים, רמקולים והקרנות.


לראשונה בעולם, שילוב בין אמנות, מיצג למופע מחול המצליח להמחיש למבקר את עולם המדע.

 

התערוכה הוצגה בהצלחה גדולה בתקופת הרצה במוזיאון המדע בחיפה ומיועדת לסיור בינלאומי במוזיאוני מדע.

לפני יציאתה לחו״ל היא תוצג הקיץ, לראשונה בגודלה המלא, מעבר למיצגי התערוכה יוקם גם חלל יצירה ומשחק אינטראקטיבי.


בתערוכה 6 מיצגים שונים, שבכל אחד מהם עולם אחר של צינורות:

 1. יער האשליות - עולם הצומח: ״יער״ שלם שכולו מורכב מצינורות רחבים מלאי אור וצליל. ביער האשליות חווה המבקר מופע מסחרר של תנועה, חושים וצמיחה

 1. מפעל הכדורים – עולם התעשייה: ביקור בעולם תעשייתי, שממחיש את תפקיד הצינור כממיין ומוביל חומרים וכזה המשמש בסיס חיוני לכל תהליך ייצור. המבקרים מוקפים ב-300 מטרים של צינורות שקופים ומזינים לתוכם מאות כדורים המסתחררים באמצעות מפוח ענק.

 1. אוקיינוס המידע - עולם התקשורת: בעידן הדיגיטלי קיימת כמות מידע אינסופית נגישה ונוכחת תמידית. חלל אוקיינוס המידע ממחיש את המציאות הווירטואלית שמתאפשרת בזכות צינורות. המבקר עובר בסבך הסיבים, המבוך האינסופי של התקשורת, זאת לפני שצינורות המידע מטביעים אותו בים של תנועה שוקקת. זהו מיצג מרגש במיוחד בו נכנסים לחלל שחור וריק אשר בשניות מתמלא במאות צינורות קלילים הנעים, עוטפים, משחקים וזזים בין המבקרים. 

 1. צינורות החיים - עולם החי: כל גוף חי פועם בזכות מבנה הצינור והורידים. חדר עולם החי משלב מוזיקה ומיצגים אמנותיים להמחשת הצינורות הללו, המאפשרים את קיום עולם החי.

 1. המסוע – עולם איתני הטבע: בחלל זה יוכל המבקר להיכנס לתוך הצינורות ממש ולהרגיש איך הצינור שעוטף אותו שומר עליו מהאלמנטים: קור, רוח, מים, חיכוך ועוד, כל זאת בליווי תאורה וצלילים שונים בתוך הצינורות.

 1. החלל האינטראקטיבי - זירת צינורות: המקום בו ניתן יהיה לחוש ולשחק עם החומר, לקחת חלק בפעילויות יצירה ודמיון, לצעוד על גשר ארוך בתוך צינור ענק בקוטר 2 מטרים, להצטלם בתוך תפאורה למזכרת אישית עם בובות ענק, לשתות קפה ועוד.

ויש גם חנות מזכרות המוכרת כל מיני דברים הקשורים לצינורות


כל המיצגים מלווים בסרטים מדעיים קצרים ומעניינים, בקריינות של מוטי קירשנבאום ז"ל.

פארק פרס חולון הינו פארק יפיפה המשתרע על שטח ענק, המציע אטרקציות רבות ומגוונות ושפע בילויים: משטח קרח, שייט בסירות, מוזיאון הילדים, מתחם מסעדות ועוד .

 

המסע בתערוכה נעשה בקבוצות בלבד.

מלווה על ידי יצורי עולם הצינורות, מדריכים המכוונים את המבקרים בין החללים.

גילאים: שנתיים ומעלה (ילד עד גיל שנתיים פטור מכרטיס).

הייתי עם ילד בן ארבע שפחד מהחושך במקום ויצאנו באמצע.

 

שעות פתיחה:

 ימים א'-ה' + שבת: 09:00 – 18:00

יום ו': 09:00 – 14:00

 

אולם – האנגר פארק פרס חולון - 15/7-30/10.

מחירי כרטיסים: מכירה מוקדמת 89 ש"ח, מחיר רגיל 99 ש"ח

מבצעים: חברות אשראי: 1+1 ב 99 ש"ח

לאתר התערוכה

לרכישת כרטיסים  *9066

אם אנחנו לא נבקר במקום של ממלכת הלגו הקייצית אז מי יבקר שם?

דגמנו גם השנה את המתחם הענקי בביתן 2 של גני התערוכה בתל אביב עם הבנים שלי.

והאמת? לא אכזבו גם הפעם!

בתור חובבי לגו מושבעים כאן זה המקום הטבעי שלהם, אין מילה אחרת.

אחרי שבבית קצת נמאס ליצור צורות ודמויות וכלי רכב ומתחמי בילוי ופנאי מהאבנים הקטנות- באנו למצוא רעיונות בניה חדשים.

 

מגוון עצום של אטרקציות, מתקני שעשועים, פעילויות אינטראקטיביות ואבני לגו מכל הסוגים.

וכשיש אחד כזה שנמצא במקום קריר וממוזג זה הכי מושלם שיש.

 


כשבחוץ חם ולוהט, LEGO FUN מזמין אתכם לחוויה ייחודית ומרעננת לכל המשפחה. פארק אטרקציות במקום סגור וממוזג - גדול יותר, מרשים יותר! 

 יחכו לכם:

1. מציאות מדומה עם סרטי לגו מקוריים: מתחם קולנוע בו יוקרן סרט במציאות מדומה (ממש כמו עולם מקביל) מקורי באורך 90 שניות, הילדים יקבלו משקפי מציאות מדומה (מיועד לגילאי 9+ ובליווי הורה).

2. מתקן אומגה אבירי נקסו: גשר אתגרי להליכה בגובה 8 מטרים וגלישה על אומגה באורך 60 מטרים (הגבלות: מגובה 1.20מ' ועד גובה 1.65מ').

3. ג'מבורי ענק: מתחם ג'מבורי לפעוטות וקטנטנים - לגילאי שנה פלוס. (יש לציין שכניסה עד גיל שנה חינם).

4. רכבת חשמלית לקטנטנים:  לגילאים 3-6

5. עמדות ריקוד: הילדים עומדים מול המסכים ורוקדים לפי ההוראות באמצעות החיישנים שקולטים את התנועות.

6. מבוך לייזר לגו סטאר וורז: מבוך בהשראת הסרט סטאר וורס , הילדים נלחמים בכוחות האופל לבושים בחליפת מגן ורובה לייזר חדשני - מגובה 1.20מ'

7. מתחם PlayStation 4: מסכי פלזמה עם משחקי הוידיאו של LEGO הפופולאריים - גילאים 5+

8. שדרת משחקי LEGO אינטראקטיביים: מתחם משחקי טאץ בהם הילדים נכנסים לעולם אינטראקטיבי וחוויתי של לגו (פאזל, טריוויה, משחקי זיכרון ועוד) מעולמות ה-LEGO.

9. LEGO FRIENDS: מתחם פעילויות יצירה ובנייה ב- LEGO.

10. בובות  LEGO: דמויות LEGO אנושיות- 4 דמויות LEGO של באטמן, נינג'אגו ואבירי נקסו יסתובבו בין המבקרים ויצטלמו איתם למזכרת.

11. קולנוע לגו: מתחם קולנוע עם מקומות ישיבה בוו יוקרנו סרטי LEGO.

12. מתחם לגו גולף לכל המשפחה

13. שופרסל-מיני (להיט!!): חנות משחק לקטנטנים המדמה סופר אמיתי בו הילדים יכולים לחוות את עולם המבוגרים וליהנות ממשחקי תפקידים - גילאים 3+

14. משחקיות LEGO - מתחמי בנייה והרכבה LEGO  דופלו: מתחם ובו עמדות הרכבת LEGO  ויצירה עם כל הדמויות הפופולאריות.

15. חנות לגו ענקית שלא תרצו להיכנס אליה אם לא הצטיידתם בארנק...

 

*ההורים יוכלו ליהנות מפינות ישיבה וקפיטריות במתחם מקורה, ממוזג וסגור (אבל לא הייתם רוצים לאבד מישהו מהילדים במתחם)

 

 

מחיר מלא: 119 ש"ח

כרטיס במכירה מוקדמת: 99 ש"ח

בלעדי לחברי מועדון  'שופרסל' כרטיס ב- 39 ש"ח (מותנה בקנייה מעל 50 ש"ח ממוצרי מותג שופרסל)

הטבות נוספות בחברות האשראי 1+1 ברכישת כרטיס במחיר מלא 119 ש"ח.

ימי ושעות הפעילות

 פתוח 7 ימים בשבוע החל מתאריך 9.7 ועד 29.8

שעות פתיחה: א-ה: 09:00-18:30

שישי: 09:00-15:00

שבת: 09:00-18:30

 

 

עידן הקרח והדינוזאורים

התערוכה

קיץ 2016, מוזיאון ארץ ישראל, רמת אביב, ת"א

יולי-אוגוסט 2016

א'-ה' ושבת– 21:00-09:00, ו' – 15:00-9:00


חוויה לכל המשפחה: מסע בזמן 50 מיליוני שנה לאחור, אל נופים מרתקים ומרגשים של יצורים ענק פרהיסטוריים שהיו ואינם

 

בהמשך להצלחה העצומה ברחבי העולם (למעלה מ-4 מיליון מבקרים!), תערוכת "עידן  הקרח והדינוזאורים" מגיעה הקיץ הזה לישראל:

שילוב של 2 תערוכות מרהיבות, עם למעלה מ-70 דגמים משוחזרים בגודל אמתי (עד לגובה של כ-13 מ'!)

ב-12 סצנות שונות ומתחם אינטראקטיבי מיוחד, בתוך העולם המרתק של עידן הקרח והדינוזאורים על נופיו עוצרי הנשימה.


בקיץ הזה צועדים בתוך עולם מרתק בו חיו הדינוזאורים, הממותות, העצלנים הענקים, נמר החרב, דובי הקוטב, הגריזלי והפנדה, בונים ענקיים, ביזונים, קרנפים ושאר יצורי פלא קסומים.

דגמי הדינוזאורים זזים ומשמיעים קולות ויוצרים חוויה מדהימה המגבירה את העניין והסקרנות.


     

 

 

התערוכה כוללת מתחם אינטראקטיבי ובו מגוון פעילויות יצירה:

 • "רוכבים עם עידן הקרח": קרוסלה עם פנדה, דובי קוטב  ודובי גריזלי
 • "להיות פליאונתולוגים" - חיפוש מאובני טירנוזאורוס-רקס ובניית שלדי דינוזאורים
 • נגיעה בעולם שמאחורי הדגמים – 4 רובוטי דינוזאורים אותם מזיזים ומפעילים הילדים
 • סרט תלת-מימד ( 25 דקות) על היווצרות הדינוזאורים
 • פינת צילום עם יצורי עידן הקרח והדינוזאורים
 • משחקים אינטראקטיביים הכוללים חידון, צביעה ומשחקי זיכרון


התערוכה, בשטח של כ-30 דונם במוזיאון ארץ ישראל, משלבת בין מצוינות מדעית וטכנולוגית עם פניה המבדרות והמדהימות של האבולוציה.

תערוכה המאפשרת לחוות חוויה מעבר למימדים הרגילים, בזכות השחזורים המדויקים הלוקחים את המבקרים למסע חזרה בזמן.


מחירים: רגיל 89 ש"ח, מכירה מוקדמת 79 ש"ח, כרטיסי אשראי 1+1

לרכישת כרטיסים: טל. 9066* או 03-5111777

שעות פתיחה א'-ה' ושבת – 21:00-9:00, ו' – 15:00-9:00

 

 

לרגל יום ירושלים, בלב ליבה של העיר, מול נוף עוצר נשימה של חומות העיר ובמרכזה של שדרת ממילא התיירותית, נפתחה אטרקציה חדשה של מופע אמנותי מרהיב בין צלילי וריחות ירושלים של פעם ושל היום.

  

חווייה רב-חושית הכוללת מסכי לד, תאורה מרהיבה, סאונד משובח, במות זזות ומשבי רוח וריח המגלים למבקר עולם שלם של תרבות, תפילה, קדושה ורגש הקשורים לעיר ירושלים. 

 'אני ירושלים' הוא מופע מולטימדיה מיוחד המחבר כל אחד לירושלים הפרטית שלו.

לאורך כל המיצג מלווה אותנו יפתח קליין, ובסוף גם רואים חלק ממופע מחול שחובר במיוחד למיצג מטעם עידו תדמור.

במיצג, שאורכו כ - 25 דקות, פוגש הקהל עולם שלם של תרבות, מחול, מדיה, תפילה, קדושה ורגש באמצעים טכנולוגיים חדשניים ופורצי דרך:

במות הנעות על שישה צירים, 250 מ"ר של מסכי לד היקפיים הנעים בצידי ומעל הקהל, מערכות שמע ותאורה מתקדמות, מסכים היקפיים הזזים קדימה ואחורה, ניחוחות ריח ומשבי רוח להשלמת החווייה.

לדעתי, המיצג לא מתאים לילדים מתחת לגיל 8-9 לפחות, יש בו הרבה תוכן באנגלית שגם בתחילת לימודי האנגלית בבתי הספר קשה להבין.

מאוד יצירתי, ייחודי ומעניין למבוגרים.

לרגל יום ירושלים הכניסה חינם בתיאום מראש ועל בסיס מקום פנוי.

לפרטים והזמנת כרטיסים: באתר 

ובטלפון: 02-5835580

המחזמר המצליח בכל הזמנים - חוזר !

המחזמר "מרי לו" שהציג למעלה מ- 400 פעמים בתל אביב ולאחר מכן הוצג בארצות הברית בפני קהילות יהודיות -  מבוסס על שיריו של צביקה פיק  נכתב על ידי דן אלמגור וסטיבן דקסטרעל פי סיפור מאת מירית שם אור עלה לראשונה במאי 2002 – וזכה להצלחה מסחררת!

 

עכשיו... הוא חוזר - בגרסה מעודכנת, חדשנית ותוססת!

עלילת המחזמר מספרת את סיפור אהבתם של שני צעירים בתחילת שנות השבעים.

מצד אחד גבריאל (אסף הרץ) קולנוען חתיך, צעיר וחולמני, המאמין באהבת אמת, ומצד שני, מרים לובוביץ' (שיר מורנו הנהדרת) נערה תוססת, החולמת להיות כוכבת ולכבוש את העולם.

השניים נפגשים במקרה, מתאהבים ונסחפים לסיפור אהבה למורת רוחה של אמו החורגת של גבריאל.

גבריאל מחוזר ע"י אלה- חברת ילדות שלו, שאוהבת אותו בסתר והוא רואה בה כידידה לכל דבר, היא מוכנה לעשות בשבילו הכל והוא לא רואה את זה.

לגבריאל יש שני אחים חורגים בשם פרדי וסמי, החולמים להפוך לזמרים מפורסמים, למרות שהם ממש גרועים, אמם מנסה לדחוף אותם בכח לבראנז'ה.

השאיפות של מרים לובוביץ', ההופכת למרי לו, לא עולות בקנה אחד עם הרומנטיקה הבלתי מתפשרת של גבריאל, והוא מוצא נחמה אצל אלה, חברתו מילדות - אבל גבריאל אינו שלם.

האם יצליח גבריאל להתגבר על מרי לו?

האם תבין מרי, שהאהבה האמתית נמצאת דווקא מעבר לדלת?

הצטרפו אל המחזמר המלווה את שני הצעירים במסע הזה אל גילוי האהבה, האכזבה, החלומות וההתפכחות.

 

מחזמר קיצבי אך גם מרגש בקטעים הרלוונטיים, מאוד מעניין, סוחף את הצופים אל תוך השירים וסיפור האהבה הגדול.

המחזמר בנוי סביב עשרים וחמישה מלהיטיו הגדולים של צביקה פיק.
"מרי לו"  "דם חם"  "גבריאל"  "מסיבת יום שישי"  "דיווה"  "אהבה בסוף הקיץ"  "יד ביד"  "לגור איתו" ועוד...

 

 על במה אחת, את שיר מורנו, אסף הרץ, מאיה בוסקילה, גיא זוארץ, ישראל אטיאס, טום באום, הילה סעדה וגאלה קוגן בליווי רקדנים ותזמורת חיה!

מומלץ בחום!

 

פסח – היכל התרבות ת"א

ההופעות הבאות:

3.5 יום שלישי ב20:30

5.5 יום חמישי ב20:30

12.5 יום חמישי ב20:30

14.5 יום שבת ב21:00

 

 

מחיר כרטיס: 200 ש"ח (שימו לב יש בישראכרט הטבה תמורת נקודות)

מאז שהפכנו למשפחה מרובת ילדים קצת קשה לנו לצאת בערב סוליקו.

ערב אחד הצבתי לו עובדה. היום. יוצאים. יש מי שישמור על הילדים (שגם ככה ישנים אבל חייבים השגחה לכל מקרה שלא יהיה). ואנחנו מתארגנים ויוצאים.

שמנו פעמינו לאיזור יהוד.

רוצים להתקטנן ? אז החרושת 2, יהוד.


הלכנו להופעה של אלי ומריאנו הענקיים!

כן, כי גם לנו מגיע קצת לצחוק.

והם היו כצפוי גדולים מהחיים, ולא פספסו את ערב הגיבוש שהיה שם, ואת ההיא שיצאה לשירותים, והפעילו את הקהל וידעו לעשות את מה שהם טובים בו- לגרום לנו לשכוח מצרות היומיום.


מועדון הגריי נמצא באיזור התעשייה של יהוד, לא תראו אותו ממרחקים אבל הוויז יכוון אתכם בדיוק למקום ולא תפספסו את הקהל המתגודד מבחוץ.

לכבוד ההופעה של אותו ערב המקום אורגן לישיבה סביב שולחנות, וניתן היה לזמין אוכל עד תחילת ההופעה.


המקום מעוצב כהאנגר מוזיקאלי עם איכויות סאונד ותאורה מהגבוהות שיש.  המקום מאכלס כ600 איש בעמידה בהופעות מוזיקאליות או כ350 בהופעות אקוסטיות וישיבה בשולחנות.

אם הגעתם בזוג- יצרפו לכם זוג נוסף ללשולחן. אם אתם לא בעניין של אנשים זרים כדאי שתתארנו על רביעייה.

או שאפשר גם לשבת על הבר ולהינות ממבחר אלכוהול איכותי.

 


אך לא רק הופעות למבוגרים יש בגריי.

המקום לא מפסיק לעבוד גם בשבתות עם הופעות לילדים.

דואגים שם לכל המשפחה.

 


אז נראה אתכם?

gray