ביקורות והמלצות

ביקורות והמלצות, על מסעדות,בתי מלון, סרטים וכל מה שמעניין

חיפוש באתר

 

 

 

אז מה רצית מהשעון החדש שלך?
EMBOSS , המתמחה בייצור שעונים שוויצרים איכותיים ובצו האופנה לקחה כפרויקט את -EM WATCH קולקציית השעונים החכמים המתקדמת בעולם. ויצרה שעון אלגנטי וחדשני
שעובד על מערכת הפעלה אנדרואיד 4.4 עם לוח תצוגה תלת מימדי לחוויית גלישה אחרת.


עם השעון החדש ניתן לסמס, לעדכן סטטוס בפייסבוק ולשתף תמונה באנסטגרם.

על מנת שחוויית הצילום והשיתוף שלנו תהיה אופטימלית חשובה לנו איכות המצלמה ולכן אמבוס דאגו למצלמה איכותית MP5 הממוקמת בחלק החיצוני של השעון בזווית שתנציח כל רגע שתרצו.

PLAY YOUR MUSIC
הכי חשוב מבחינת  שיהיה לנו FUN (כי פאן לנו במקסימום לא ?)!! ומה מרומם את המצב רוח ועושה פאן יותר ממוזיקה? כרגע שם באמבוס עובדים על אפליקציות ייעודיות שיגיעו עם השעון החכם.
ומחלקת לכם אוזניות בלוטוס אופנתיות מתנה עם כל שעון.השעון לא בהכרח צריך להחליף את הסמארטפון שלכם! אבל הוא מתפקד עצמאית לחלוטין ע"י כרטיס סים משני עם אותו מספר שלכם. וכן תומך G3 לגלישה מכל מקום על בסיס חבילת הגלישה הקיימת שלכם.

מכירים את זה שאתם בעבודה\בבית\ מבקרים חברים וכל שניה קמים לטפל באיזה עניין דחוף שצץ, או שאתם קופצים לסופר ולא כל-כך בא לכם לקחת תיק או "להיסחב" עם טלפון, וכמובן שאתם יוצאים לרוץ בערב בפארק ועוד אינספור סיטואציות שאתם פשוט חייבים את כל הפונקציות של הסמארטפון שלכם אתכם כל הזמן (מי אמר וורקהוליק?)

השעון איתנו כל הזמן וכך יש לנו יכולת מעקב מדוייקת אחר הפעילות הגופנית שאנו מבצעים במהלך היום וזאת אודות לחיישנים יעודיים.

אה, כמעט שכחתי את החלק הכי חשוב, השעון שלכם הוא גם טלפון...

 

ולא, הוא לא יכין לך קפה ולא יעשה לך מסאג'...

 

ניתן לקנות בחנות האונליין

פרטים נוספים בעמוד הפייסבוק