ביקורות והמלצות

ביקורות והמלצות, על מסעדות,בתי מלון, סרטים וכל מה שמעניין

חיפוש באתר

לפני כשבוע הייתי באירוע של חברת כתר (פלסטיק, אם אתם מתעקשים..) .

מסיבת עיתונאים לקראת השקת מוצרי קיץ  שלהם (ואני שם! מה הקשר? הוזמנתי.. מה, לא אלך? )

האירוע התקיים על גג בנים גיתם (כן, משרד הפרסום, יחסי הציבור ומה לא..) ברמת החייל בת"א.

אספנו טרמפיסטית עם החתיך שלה ויצאנו לדרך לת"א.. בשעות הבוקר,נסיעה שכולה תענוג.. (הפקקים.. כמה מכוניות על הכבישים? אולי תמצאו לכם כבישים אחרים לנסוע בהם? למה דווקא איתנו בדיוק באותו רגע?)

הגענו למקום, סמוך לתחנת משטרה איזורית,( שזה בכלל, תענוג אחד גדול בפני עצמו)

מייד הועלו בי זכרונות מהמקום שעברתי בו לפני כמה שנים.. הנוסטלגיה.. קוקו.. אויש, רק לא זה שוב.

אספנו את הילדוד'ס, ונכנסנו לבנין, עלינו לגג (לא כזה גדול כמו שזה נראה) ...

קיבלנו פולדר של עיתונאים, והרגשנו לרגע חשובות.

היתה שם תצוגה של המוצרים החדשים של כתר...

משהו שתפס לי את העין כבר מההתחלה זה הקול בר)cool bar(    מתקן שומר קור ושולחן קפה במוצר אחד. יכול לשמש כשולחן צד וכשהוא פתוח (הפלטה העליונה עולה) כמתקן אחסון וקירור משקאות (שמים המווון קרח בפנים ומוסיפים פחיות ובקבוקים לקירור), וגם שולחן בר מדליק. (280 ש"ח)

עוד היה שם מתקן ירוק עגול.. מסתבר שזה ארגז חול מצד אחד ומצד שני אפשר להשתמש בו כבריכה, יש בו הגה שאפשר לפרק וגם מכסה להכל שזה בכלללל.... שימושי ופרקטי מאוד! (מכל מיני ברחשים ויצורים שבאים לשתות או ...לעשות את צרכיהם לצד הדלי של הילד) 160 ש"ח)

 

אחרי שהתרשמנו מכל המוצרים שלהם (והיה שם הרבה יותר מהשניים האלה) נכנסנו להסברים מכל מי ומי בכתר, אם זה מעצבים, משווקים, מנכ"לים וכדומה..  אנחנו היינו בתחום הילדים, סגרנו לנו פינה על הספות עם הילדים והשתדלנו לא לעשות יותר מידי קולות  (אנחנו נורא השתדלנו, הילדים השתדלו יותר, אבל זה לא ממש הלך להם, אז מידי פעם יצאתי החוצה להרגיע (להשתיק ולהחליף טיטול- משהו שממש לא התקבל בעין יפה אצל אחת העובדות בגיתם, חכי חכי שיהיו לך ילדים..) את הגורם המפריע.

 

 האתר של כתר http://www.keter.com