ביקורות והמלצות

ביקורות והמלצות, על מסעדות,בתי מלון, סרטים וכל מה שמעניין

חיפוש באתר

לפני כשבוע קיבלתי הודעה אישית במסר (יו, חושבים עלי, איזה כיף!)  לגבי אירוע ריחני ואביבי שעומד להתקיים ביום שני 10.5. מאוד סיקרן אותי העניין, ועם כל התגובות החמות על האירועים השווים של תפוז בכלללל לא היתה בכלל שאלה אם ללכת (ברווור שכן!)

הארוע היה בשני מחזורים, בבוקר ואחרי הצהריים.. אני בחרתי את הבוקר (מה שהתברר כבחירה נכונה בהחלט, ביחס לפקקי הענק באיילון בשעות אחרי הצהריים..)

נחזור רגע ללילה קודם, כמובן שלפני  משהו שאני מתכננת ללכת הכל יתחרבש לנו.. והילדים בכלל לא ישנו, היה לילה חם במיוחד (ורק הלילה הזה-אחרי, נזכרנו שיש מזגן ומצאנו את השלט האבוד) וכל כמה דקות שלומי הסתובב לכל הצדדים והכיוונים שיש (וגם כאלה שהוא המציא משלו) והוא גם ישן איתנו במיטה (נווו, כן כן אני יודעת שזה לא בריא במיוחד.. ושיעבור כבר לחדר שלו.. עזבו אותי מזה)  ואנחנו, שנינו מצאנו לנו את הפינות, וטוב שיש מיטת תינוק-עריסה בצידי המיטה אחרת היינו מוצאים את עצמנו ממזמן על הרצפה הקרה (והנעימה... מממ.. אולי כדאי לאמץ את הרעיון הזה..?) 

יובלי בכלללל לא התכוון לישון, זה היה ממנו והלאה, רחוק אלפי שנות אור (או אולי שינות אור?..) והוא גם החליט שהלילה זה הזמן להיגמל מההנקה  וכל שעתיים קיבל בקבוק ובכה על הבקבוק הזה...  בשעה 05:00 התעייף ונרדם (עד 7...) 

אז הבוקר התחיל על רגל שמאל, אבל השתפר במהלך היום..

קטי שלחה לי הודעה שהיא מצטרפת אלי לנסיעה עם דניאל שלה, ובדיוק יש לי גם כסא בטיחות להושיב אותו (של שלומי כמובן..)  והוא מגיל לידה ככה שיצא טוב.

הגענו לשם אחרי שעמדנו קצת בפקקים בכל זאת (איילון, זה לא שיש ברירה אחרת..) , היה עוד אירוע שם להסתדרות המורים, כמעט נכנסנו לשם, נראה יפה (ובמחשבה לאחור אצלינו היה יותר שווה..).

נרשמנו, חתמנו על טפסים שמאפשרים לפרסם תמונות שלנו שהצלמים יצלמו שם.

והתחלנו לסייר..

אז מה היה לנו שם? 

:kissעמדה של הכנסת זר פרחים בגוונים של סגול-לבן   - כל מי שחשקה בזר פרחים כלשהו יצרה לעצמה זר ייחודי משלה.

עמדה של צילומים עם אביזרים שונים(כובעים, צעיפים, פונצ'ו ואפילו גיטרה!  עומדים ב"סט הצילומים" מולך מללמת אינטרנט קטנה, מנחים אותך לעשות תנועות גדולות (כי זה אורך בערך 10-15 שניות סה"כ) נותנים לך להחזיק בקבוק מרכך (ואני החזקתי ביד השניה שלי את יובלון ) ואחרי כמה דקות יוצא ספרון עם מלא דפים שאם מדפדפים מהר מהר יוצא ריקוד... ממש נחמד... כמו הדברים האלה שניסינו לעשות בבית הספר.. בספרי הלימוד...  או שזאת רק אני?..

עמדה של חיבוקים- בד לבן שממנו יוצאות שתי ידיים שמחבקות רק את מי שרוצה (בדרך כלל היה שם איזה איש צוות שהתחבק עם הידיים האלה.. וזה היה יפה כי המדים שלהם היו בצבע שחור, והעמדה היא לבנה אז.. ניגודי הצבעים היה יפה.. וגם השימוש שהידיים עשו בסופו של דבר כי זה לא היה ממש מובן.......)

והאוכל.. האוכל... מה אני אגיד לכם.. אני לברונו אכנס בפעם הבאה שאהיה בעזריאלי ויהיה לי קצת זמן.. אחחח.. כמה שזה היה טעים...   סלטים מעניינים, פוקצ'ות קלויות עם סלמון ועם סינטה וירקות.. אממממ... וגם יוגורט גלידה (פרווה אבל מפתיע בטעם שלו) עם תוספות מוזלי, וסלט פירות ותותים, ופקאנים, וצימוקים.. ורק לכתוב את זה אני מריירת פה...  ;)

 

אחרי שאכלנו טוב הפנו אותנו לאולם ההרצאות.

היתה הרצאה על ניחוחות, על צבעים וניחוחות, על המרכך החדש (לנור של פרוקטור אנד גמבל שחוזר לארץ, ומסתבר שהכי טוב זה להשתמש במרכך של התינוקות- הלבן, גם לבעלי עור רגיש יחד עם תינוקלין.. עושה ריח בבית.. כאילו הרגע חזרת מבית החולים עם התינוק החדש...) יש בו מין קטע בזמן שהבגד מתכבס ונרטב הוא מחדיר לבד חלקיקים מיקרוספקופיים וכשלובשים את הבגד (גם אחרי שבועיים בארון) הם מתפוצצים במגע(למשל.. חיבוק...) ומפיצים את הניחוח של המרכך.. אותי הם קנו.

 

בסוף ההרצאות קיבלנו את המרכך לניסיון ו2 מגבות גדולות. היה ממש שווה לבוא ולהיחשף למרכך הזה, ואם אראה אותו בחנויות אני בטוח אקנה, האריזה הרבה יותר קטנה מהמרככים שיש בשוק וכשעושים קניות וחוזרים הביתה עם המוני השקיות זה משהו שכדאי לחשוב עליו...

 

בקיצור, היינו, נחשפנו, אהבנו וחזרנו הביתה לא עייפים אבל מאוד מרוצים!

 

עדכון- אחרי כמה כביסות עם המרכך של לנור הכביסה באמת יוצאת ריחנית במיוחד, ולאחר שפשוף של הבגד הניחוח באמת מתגבר!! אותי הם קנו.