ביקורות והמלצות

ביקורות והמלצות, על מסעדות,בתי מלון, סרטים וכל מה שמעניין

חיפוש באתר

חדש "מבן& ג'ריס" בסדרת הגלידות ללא חלב "חצי אפוי פינט באטר"

 

גלידה ללא חלב- חצי אפוי פינט באטר המיוצרת על בסיס חלב שקדים, 100% טבעית בטעם שוקולד עם חתיכות פאדג' וגלידת חמאת בוטנים עם בצק עוגיות חמאת בוטנים.


חברת "בן & ג'ריס" , החברה המזוהה בענף גלידות הפרימיום עם גלידות שמנת איכותיות ממשיכה להוביל ולחדש בעקבות ההצלחה המסחררת של סדרת הגלידות האיכותיות ללא חלב.

טעם חדש בסדרת הגלידות  ללא חלב המיוצרות על בסיס חלב שקדים, 100% רכיבים טבעיים "חצי אפוי פינט באטר"  בטעם שוקולד עם חתיכות פאדג' וגלידת חמאת בוטנים עם בצק עוגיות חמאת בוטנים.

גלידת חצי אפוי פינט באטר  מצטרפת ל-4 טעמים נוספים בסדרת הגלידות ללא חלב של חב' "בן& ג'ריס": צ'אנקי מאנקי, שוקולד פאדג' בראוניס, קפה קרמל פאדג' וחמאת בוטנים ועוגיות- חווית בן & ג'ריס  שלמה - הכל חוץ מהפרה.

 

 בשנים האחרונות חל גידול במספר האנשים הנמנעים מחלב ומוצרי חלב, הן בשל עליית המודעות לתזונה הטבעונית והן בשל רגישויות למוצרי לקטוז, אלרגיות לחלב ועוד, אך יחד עם זאת הצרכנים אינם מוכנים להתפשר על איכות וטעם.

סדרת הגלידות החדשה ללא חלב תיתן מענה לקהל זה, שכן מדובר בגלידות איכותיות עם תוספות עשירות וטעם ייחודי.

"הגלידות ללא חלב זכו להצלחה מסחררת בישראל, מדובר בגלידות הנושאות את תו האישור של ארגון VEGAN.ORG העולמי" מוסיף זינגר.

כל הגלידות  של בן& ג'ריס הן FAIRTRDE  (סחר הוגן) שמשמעו הוגנות כלפי כל שרשרת הייצור הן מבחינת שכר הגון והן מבחינת תנאים סוציאלים.

 

גם ללא חלב... איך טעים!

פתרון לטבעונים, לרגישים ללקטוז ולמי ששומר כשרות ו"עדיין בשרי" :)

 

המחיר  לגלידת "חצי אפוי פינט באטר" כ- 30 ש"ח 

ניתן להשיג  ברשתות השיווק ובחנויות המפעל של בן & ג'ריס.