ביקורות והמלצות

ביקורות והמלצות, על מסעדות,בתי מלון, סרטים וכל מה שמעניין

חיפוש באתר

 

ולא, לא מדובר הפעם בתרופות  (ראה ערך נורופן) ולא בעלים , יוגורטים  או כדורי טבע  שונים ומשונים... :/

הברווזון המכוער הזה שהפעם מנסה לחקות ברבורים יפים יותר ממנו, (כשחושבים על זה , המתקן המעפן הזה באמת נראה כמו איזה ברבור.. מזווית מעוותת למדי..) ולפי הניחוחות שיוצאים ממנו יש לו סיכוי לא רע להפוך לדבר הבא (או לפחות מוצר השנה הזאת, אם התחרות עדיין לא הסתיימה)

על מה לעזעזל אני כותבת??

 

דאק סטריפ!!   

סבון הנצמד לאסלה מנקה ומחטא ומבשם על הדרך..

סבון הנצמד לאסלה? נפלתי על הראש? לא, לא הדבר הגדול והמגושם הזה שפעם היו משתמשים בו לניקוי הידיים והיה מלכלך לנו את כל הכיור מהשאריות, את הדבר הזה יהיה קצת בעייתי להדביק על דופן של אסלה.. וחוץ מזה כולם כבר עברו למאה הנוכחית וסבון מוצק זה הכי שנות ה-70... כולם עכשיו בנוזלי כמובן.. כמה שפחות נקודות מגע כשידיים לא נקיות..

נצמד לאסלה? יש את המתקן הזה, (שאם שואלים אותי, אף אחד לא באמת יודע איך קוראים לזה) שנצמד לאסלה ובכל שטיפה עושה קולות של "אני עושה פה קצף -אם אני איכותי מספיק.. וגם צבע.. אם אני של חברה מסויימת מאוד.."

וכל זה כמובן במקרה שמורידים מים באסלה לאחר מעשה, ובעיקר מהניאגרה...(מיכל מלא, חצי מיכל.. איזה בעסה להיקרא מיכל בימינו..) (ויסלחו לי כל המיכליות... )...

ולא מנסים פה לחסוך במים ובכל שימוש ממלאים גיגית מהאמבטיה של הבוקר ועם זה גם חוסכים במים, גם מחטאים את האסלה (כי הרי סבון גם ככה יש..) וגם כל פעם עושים לאסלה שטיפה רצינית...

אז מה עושה המתכלה ללא מתלה שלנו?

  • מקרצף
  • מנקה
  • מחטא

 

לא עוד מתלה מלא חיידקים (הרי כל הגברברים שלנו עושים עליו בול פגיעה .. בעיקר מאותגרי הגיל... או השכל..)

פותחים את השקיק, מורידים שכבה אחת ומדביקים על הדופן, קל ופשוט מזה?

כל הזמן ריחני (עד שנגמר לזה .. אהם אהם..)

ויש 10 כאלה באריזה..

ומגיע בשלושה ריחות לבחירתכם: לבנדר ים  והדרים .

 

שאלות?