ביקורות והמלצות

ביקורות והמלצות, על מסעדות,בתי מלון, סרטים וכל מה שמעניין

חיפוש באתר

Dyson מציגה את שואב האבק האלחוטי Dyson V10:

עוצמתי יותר ומיועד לשימוש של עד 60 דקות זמן עבודה רציפה

ג'יימס דייסון: "בעקבות הפיתוח של שואב האבק Dyson V10 הפסקתי לפתח שואבי אבק עם כבל"


 • שואב האבק האלחוטי Dyson V10TM הוא בעל עוצמת השאיבה הגבוהה ביותר מבין כל השואבים האלחוטיים של Dyson
 • שואב האבק האלחוטי Dyson V10TM מיועד לשימוש של עד 60 דקות עבודה ללא איבוד עוצמת שאיבה לניקוי יסודי של כל הבית
 • שואב האבק האלחוטי Dyson V10TM מגיע עם מיכל גדול יותר ב- 40% מהדגם הקודם
 • ב.נ.ז.כ סחר, היבואנית הרשמית של Dyson V10TM מעניקה שנתיים אחריות ושירות בבית הלקוח

 

Dyson ממשיכה לבסס את שליטתה בשוק שואבי האבק בישראל עם חשיפת שואב האבק העוצמתי ביותר שלה: Dyson V10 בעל טכנולוגיית המנוע המתקדמת ביותר שנראתה עד כה. המנוע הדיגיטלי החדש מדגם V10 של Dyson מבוסס על הטכנולוגיות והחומרים העדכניים ביותר שפותחו בתעשיית האווירונאוטיקה והחלל. המנוע מסתובב כ-2,000 סיבובים בשנייה במהירות של עד 125,000 סל"ד, מה שהופך אותו למנוע הדיגיטלי המהיר ביותר של Dyson אי פעם. המנוע החדש אפשר למהנדסים של  Dysonלשנות את העיצוב של השואב ולייצר זרימת אוויר ישרה בין המנוע למוט השואב. בזכות עיצוב חדשני זה, זרם אוויר חזק יותר מנותב ישירות לעבר המנוע ומגביר את עוצמת השאיבה.


ג'יימס דייסון: ''מכשיר בעל ביצועים גבוהים מתחיל במנוע יעיל. מנוע V10 הדיגיטלי של Dyson הוא המנוע המתקדם ביותר של Dyson. זה מה שאפשר לנו לשנות לחלוטין את המבנה של שואב האבק. שואב Dyson Cyclone V10 קל כל כך ועוצמתי כל כך, שהוא מסוגל לבצע ניקוי עמוק בכל מקום בביתכם. זו הסיבה שהפסקתי לפתח שואבי אבק חשמליים עם כבל"

 

חשיבה מחדש על טכנולוגיית המנוע:

המנוע הדיגיטלי החדש של Dyson, ה-V10 הוא המנוע הדיגיטלי המתקדם ביותר של Dyson. המנוע בעל חיישן מגנטי המנטר את המיקום המדויק של המנוע ומתאים את עצמו לסביבה על מנת להגיע לביצועים מרביים. בעזרת חיישני הלחץ המותקנים בו, יש לו את האפשרות לחשב מהו המיקום שלו ביחס למדרגות בבית ומהו הפרש הגבהים בין השולחן לרצפה. המידע הזה מאפשר לשואב לבצע התאמות בזמן השאיבה על מנת לספק ביצועים טובים בלחצי אוויר שונים. השימוש בחומרים עמידים יותר כגון חרס אפשר לצמצם את ממדי המנוע ולהקטינו בשיעור של 20% ועם זאת, להגביר את עוצמת השאיבה. וסתים אקוסטיים המובנים במנוע משפרים את זרימת האוויר ומפחיתים רעשים.  

בהתייחס לעוצמת השאיבה, שואב האבק  Dyson V10 הוא בעל עוצמת השאיבה הגבוהה ביותר מבין כל השואבים האלחוטיים: 14 הציקלונים מסודרים באופן מדויק מסביב לציר המרכזי של המכשיר וכתוצאה מכך זרימת האוויר לכיוון המנוע משתפרת משמעותית. הציקלונים פועלים במקביל ומייצרים כוח של מעל 79,000G. כוח זה מפריד את חלקיקי האבק המיקרוסקופיים מן האוויר ביעילות ולוכד 99.97% מן האלרגנים בגודל של עד 0.3 מיקרון - ופולט אוויר נקי יותר.  

הסוללה של ה-Dyson V10 היא עוצמתית יותר ולכן מאפשרת לשאוב עד 60 דקות. כמו כן, ל-Dyson V10 צג דיגיטלי חכם המדווח על הצורך בשטיפת המסנן וריקון המיכל. לשואב החדש מיכל ריקון בעל קיבולת גדולה יותר ב-40% מהדגם הקודם. מיכל זה מתאים לשאיבת כל הבית ללא צורך לרוקן את המיכל באופן תדיר.

ליאור ראובן, סמנכ"ל טכנולוגיה של חברת ב.נ.ז.כ סחר היבואנית הרשמית של דייסון בישראל: "Dyson השיקה בשנת 2012 את השואב האלחוטי הראשון שלה בישראל ומאז היא מובילה את השוק. קטגוריית השואבים האלחוטיים הכפילה את עצמה מספר פעמים בשנים האחרונות ובשנה האחרונה בלבד רשמה גידול של 79%. מאידך, קטגוריית השואבים החשמליים והרובוטיים קטנה משמעותית. שואב האבק האלחוטי של Dyson הפך להיות למוצר מבוקש במאות אלפי בתים בישראל. צרכנים רבים שכבר התנסו בו, לא מוכנים להחליף אותו באחר ומחכים להשקת הדור הבא שלו, ממש כפי שקורה עם הטלפונים הניידים. הצרכן הישראלי יודע להעריך טכנולוגיה מתקדמת ואף מוכן לשלם על כך יותר".


מחיר, אחריות ושירות:

Dyson Absolut V10: 3,290 שקלים מגיע עם שלוש מברשת חובטות בעלות מנוע עזר פנימי בהנעה ישירה, מברשת פלאפי לרצפות ופרקטים, מברשת חובטת לשטיחים ומברשת חובטת למזרנים וריפודים המתאימה במיוחד לאיסוף שיער בעלי חיים, בנוסף אביזר דו מצבי לניקוי כללי, אביזר לפינות ומסילות ומברשת רכה לאזורים עדינים.

 

Dyson Animal V10: 2,890 שקלים מגיע עם שני מברשות חובטות ממונעות, מברשת חובטת בהנעה ישירה לשטיחים, ומברשת חובטת למזרנים וריפודים המתאימה במיוחד לאיסוף שיער בעלי חיים, אביזר דו מצבי לניקוי כללי, אביזר לפינות ומסילות ומברשת רכה לאזורים עדינים.

 

לשני הדגמים עמדת תליה והטענה לקיר.

 

שואבי האבק נמכרים בכל רשתות השיווק למוצרי חשמל ביניהם; מחסני חשמל, אלמ, טרקלין חשמל, שקם אלקטריק, ביג אלקטריק אבי סופר ועוד.

 

לרגל ראש השנה, ב.נ.ז.כ סחר יבואן רשמי יוצאת במבצע: על כל קניה של שואב אבק Dyson V10 מקבלים מארז לניקוי משלים בשווי 450 שקלים הערכה כוללת מגוון אביזרים לפעולות ניקוי יסודיות: צינור מאריך גמיש, מברשת רכה למשטחים עדינים, מברשת בוץ ללכלוך מסיבי ומברשת לבדי ריפוד .

*רכישה דרך ב.נ.ז.כ סחר היבואנית הרשמית של דייסון בישראל, כוללת שנתיים אחריות ושרות בבית הלקוח


נתונים נוספים על חברת דייסון:

 

 • Dyson עוסקת במחקר ופיתוח של טכנולוגיית מנועים מזה למעלה מעשור
 • ב-2009 הציגה Dyson את המנוע הדיגיטלי מדגם V2, אשר הסתובב במהירות של 104,000 סל"ד ושקל 150 גרם בלבד.
 • בשנה שעברה ייצרה Dyson 40 מיליון מנועים דיגיטליים מהירים במסגרת קווי הייצור האוטומטיים העצמאיים שלה, ועד כה רשמה 934 פטנטים על מנועים בכל העולם
 • כדי לפתח את המנוע הדיגיטלי פיתחו מהנדסי Dyson תהליכי ייצור חדשים ואוטומטיים לחלוטין במפעלי הייצור המתקדמים של Dyson בסינגפור ובפיליפינים: 300 רובוטים אוטונומיים מרכיבים את מנועי Dyson הדיגיטליים בשישה קווי ייצור. הרובוטים, המצוידים בראייה תלת ממדית, יכולים לראות ולפרש את מה שקורה בקווי הייצור ולחווט את המנוע באופן אינטליגנטי בתוך 12 שניות בלבד, תוך שהם בודקים את איכותו
 • כל דגם עובר בדיקות קפדניות הנמשכות חודשים. המהנדסים הקדישו 500,000 שעות לבדיקת ה-V10 והמוצר הופל למעלה מ-5,000 פעמים על מנת להבטיח כי הוא חזק דיו
 • כיום פועלת Dyson בחמישה תחומים טכנולוגיים עיקריים: שואבי אבק עם כבל ושואבי אבק אלחוטיים, מכשירים לסינון האוויר, מייבשי שיער מסדרת Dyson Supersonic™ מייבשי ידיים מסדרת Dyson Airblade™ ואביזרי התאורה של Dyson. ב-2017 חשפה Dyson כי היא מפתחת מזה שלוש שנים כלי רכב חשמלי בקמפוס שלה במלמסברי
 • Dyson מעסיקה כיום 4,450 מהנדסים ומדענים, אשר מחציתם נמצאים בבריטניה ובסך הכל מעסיקה יותר מ-11,750 איש ברחבי העולם
 • ההשקעה השבועית במחקר ובפיתוח ב-2018 הגיעה ל-8 מיליון ליש"ט
 • Dyson רשמה שיא בשנת 2017 עם ייצור של 100 מיליון מכשירים באותה שנה
 • ב-2018 יעבור צוות האוטומציה, הכולל 400 עובדים, לבניין חדש ומתקדם ביותר מסוגו הכולל קמפוס בשטח של למעלה מ-3 מיליון מ"ר וישמש כקמפוס המחקר והפיתוח השני של Dyson בבריטניה

 

סדרת סלטי 'סלט של אמא' של צבר

צבר מרחיבה את סדרת סלטי הפרימיום ומשיקה סדרה חדשה: מתכוני סלטים מקוריים ואותנטיים שבושלו ע"י אימהות של שפים מובילים:
אבי לוי, שף "המוציא" והפרזנטור של סלטי צבר גייס את אמו מרים והפיקו יחד סלט כרובית לניגוב וסלט מטבוחציל (מוצלח ביותר)
יוסי שיטרית, שף מסעדת "דוד ויוסף" גייס את אמו ענת והפיקו יחד סלט סביח
טום אביב, שף מסעדת "קוק במבינו" גייס את אמו מיכל והפיקו יחד סלט קישואים

צבר מצדיעה לאמהות שסללו את הדרך למטבח אוטנתי בנגיעות מודרניות וחושפת מתכונים שגידלו את השפים המככבים היום במטבחים הבולטים בארץ.

סדרת "סלט של אמא" נוצרה ע"י אמהות שתמיד עשו באהבה.

כשרות: בד,צ העדה החרדית (למטע כרובית לניגוב), רבנות קריית גת.

מחיר מומלץ לצרכן: 10.9 ש"ח 240 גרם ליחידה.

 

 

פרליני שוקולד במינימום פחמימות ומקסימום טעם וחלבון A1C FOODS

פרליני השוקולד והשקדים מיוצרים ע"פ הנוסחה הייחודית של חברת A1C FOODS , נוסחה זו פותחה ע"י ד"ר מריאלה גלאנט, אנדוקרינולוגית המתמחה בטיפול בסוכרת ומקימת "מכון גלאנט לטיפול בסוכרת".

הנוסחה מפחיתה משמעותית את השפעת המזון על רמת הסוכר בדם(ערך גליקמי נמוך מאוד), וכך אנחנו מייצרים אוכל דל פחימות, טעים, אך כמעט ללא השפעה על ערך הסוכר בדם ובנוסף ללא ממתיקים מלאכותיים.

הפרלינים עשוים בעבודת יד ע"י שולוקטייר מומחה, מהחומרים הטובים ביותר ומגיעים בשלושה טעמים: קלאסי, קפה ואקזוטי.

לקראת ראש השנה משיקה חברת A1cfoods את השוקולדים החדשים לקהל הרחב במהדורה מיוחדת

המשלבת את שלושת הטעמים, קלאסי, קפה ואקזוטי.

 

את מארז ההשקה המיוחד ניתן יהיה לרכוש באתר החברה החדש www.a1cfoods.co.il במחיר 120 ש"ח

 

חטיפים לקיץ מבית אסם- במבה בומבה, במבה אייס קפה ובייגלה עיגולים

אסם, שתמיד היתה קשובה לצרכנים ממשיכה לעדכן ולחדש לנו,

מחזירה למדפים את במבה בומבה המוצלחת - במבה בגודל ענק שכיף לאכול, ומותאם לתינוקות שקשה להם להחזיק כל חתיכה בידיים הקטנות,

רעיון הגדלת הבמבה והוספת חמאת בוטנים, עלה באסם כבר לפני מספר שנים. המהדורה הראשונה הושקה בתחילת השנה ואזלה בתוך שבועות בודדים. הביקוש למהדורה זו המשיך כשבאסם קיבלו מאות פניות צרכניות ומכתבים מילדים, חיילים ואוהבי במבה בכל הגילאים, שסיפרו על אהבתם לטעם הבמבה וביקשו להחזיר את הבמבה למדפים. 

כשרות:רבנות מקומית חולון וחרל"פ

מחיר: 5-4 ש"ח ל-60 גרם. ניתן להשיג ברשתות השיווק המובילות.

 

טעם במבה חדש -במבה אייס קפה- מהדורת קיץ מיוחדת שמשלבת אהבה כפולה של הישראלים- אייס קפה ובמבה- למה לא לשלב? אז שילבו, כמו שהכניסו חלבה ונוגט לתוך הבמבה, כעת גם קרם אייס קפה נכנס להנאתנו.

הטעם החדש נותן מענה ייחודי של שילוב בין מלוח למתוק ומייצר מיקס חושי מיוחד בפה.

טיפ להנאה מושלמת מהחטיף- להקפיא לכמה שעות, על מנת לקלב את המרקם והקרירות הייחודיים.

אה, ואם רוצים את הבמבה לעצמכם ולהרחיק את הילדים, אומרים להם שזו "במבה של גדולים" בגלל האייסקפה שבפנים, חלק מהפעמים זה יעבוד. 

 

כשרות: בד"צ, רבנות מקומית שדרות וחרל"פ

מחיר: 3-5 ש"ח ל60 גרם

 

בייגלה עיגולים בטעם ברביקיו- לסדרת הבייגלה עיגולים מתווסף טעם ברביקיו חדש, שמזכיר טעם מעושן וטעמי "על האש".

סדרת החטיפים שהושקה בשנה שעברה לראשונה, זכתה להצלחה בקרב הצרכנים הישראלים שהביעו ביקוש לטעם חדש ומקורי.

בייגלה עיגולים בטעם ברביקיו מתאים במיוחד לאירוח ולנשנוש, ומעניק חווית אכילה כייפית ומהנה.

 

כשרות: בד"צ, רבנות מקומית יקנעם וחרל"פ

מחיר:  9-10 ש"ח

 

 

בן & ג'ריס - wich- פינט באטר קאפ

חברת בן & ג'ריס משיקה בימים אלה להיט קייצי חדש wich- פינט באטר קאפ- גלידת חמאת בוטנים עם חתיכות חמאת בוטנים מצופות פאדג' בין 2 עוגיות בטעם שוקולד.

מדובר בעצם בקסטה עם מילוי חמאת בוטנים נימוח ונעים עם חתיכות שוקולד שנתקלים בהן בין ביס לביס.

בן אנד ג'ריס הפתיעו עם סנדוויץ' גלידה מעוגיות בטעם שוקולד שבתוכן גלידת שמנצת מחמאת בוטנים עם חתיכות שוקולד וחמאת בוטנים מצופות פאדג', פינוק אולטימטיבי שמאפשר להינות מכל טוב שבעוגיות וגלידת השמנת המשובחת.

אצלנו לא מתלהבים מחמאת בוטנים באופן כללי, אך הפעם הטעם לא דומיננטי ולא משתלט ונהנינו מהגלידה עד מאוד.

 

מחיר : 10.90 ש"ח ל72 גרם.

ניתן להשיג בחנויות המובחרות, חנויות נוחות, וחנויות המפעל של בן אנד ג'ריס.

 

אסם מסתערת  על המטבח האסייתי

החל מנודלס ועד לרטבים אסם מביאה את הטעם האסייתי הישר אל המטבח הישראלי


המטבח האסיאתי כבר מזמן לא רק "טרנד"! המסעדות האסייתיות נתפסות מיינסטרים, ומהוות חלק מהיום-יום שלנו, בזכות הטעמים העזים והאקזוטיים מעוררי התיאבון שיש למטבח האסייתי להציע.

גם למטבח הביתי המגמה הזו הגיעה: ממחקר שערכה אסם עולה כי 30% מהישראלים מקפיצים ארוחה אסייתית לפחות פעם בשבוע (המשפחה שלנו לגמרי חלק מהם), למרות הפופולאריות והצמיחה של הקולינריה האסייתית, עדיין רוב הבשלנים בישראל נרתעים לנוכח רשימת מצרכים אינסופית, רכיבים שפחות מוכרים ומתכונים מורכבים.

 

כחלק מהמגמה ובכדי לסייע לצרכן הביתי, אסם משיקה את "הסדרה האסייתית": סדרת מוצרים חדשה שמנגישה את המטבח האסיאתי לבישול הביתי, בעזרתה תוכלו להכין מגוון רחב של מנות אסייתיות בקלות ובהנאה.

המוצרים החדשים פותחו עם שפים, בהתאמה לחיך ולטעמים הישראליים.  כל מה שצריך לעשות זה לבחור את סוג הנודלס המועדף, להוסיף ירקות ותוספות שאוהבים, לבחור את הרוטב המועדף ולהתחיל להקפיץ.

בתחום הרטבים הסדרה כוללת 5 רטבים: רוטב אסייתי למוקפץ, רוטב אסייתי חריף למוקפץ, רוטב סויה קלאסי, רוטב קארי ירוק תאילנדי ורוטב ספייסי צילי. בקטגוריית עזרי הבישול אסם משיקה פירורית פנקו. בתחום התוספות הסדרה כוללת 6 מוצרים: נודלס אטריות אורז רחבות, נודלס אטריות להקפצה, נודלס אטריות מסולסלות, נודלס אטריות ביצים שטוחות, נודלס אטריות ביצים רחבות ונודלס אטריות עם תרד.

כחלק מהאסטרטגיה של אסם להיות השותפה לבישול, בחרנו להנגיש לצרכן הישראלי את המטבח האסייתי הכל כך אהוד. לאור המגמה הצומחת להכנה של מנות מהמטבח האסייתי, צרכנים מחפשים מוצרים שיסייעו להם להכין ארוחה טעימה ובקלות. הסדרה האסייתית של אסם נותנת מענה מלא להכנה של אוכל אסייתי טעים שכל המשפחה תאהב. עבודת הפיתוח על הסדרה ערכה כ-שנה ולוותה במבחני טעימה בכדי להתאים את המטבח מהמזרח הרחוק לחיך הישראלי.

 

כשרות נודלס חתם סופר, למעט אטריות אורז - בד"צ בית יוסף

כשרות רטבים בד"צ, למעט רוטב סויה קלאסי וקארי ירוק תאילנדי – חתם סופר

ניתן להשיג ברשתות השיווק ובחנויות הפרטיות.

 קבוצת מאפיות ברמן מציגה פיתוח טכנולוגי ראשון מסוגו בתחום הלחם: ברמן E-FREE

סדרת לחמי מחמצת ארוזים ללא חומרים משמרים וללא תוספים מלאכותיים, מקמחים מלאים המהווים מקור לסיבים תזונתיים המכילים מחמצת כחומר משמר


קבוצת "מאפיות ברמן", מהמאפיות הגדולות והוותיקות בישראל, משיקה לראשונה סדרת לחמים חדשה, לחמי מחמצת ארוזים מקמחים מלאים ללא חומרים משמרים ותוספים מלאכותיים: ברמן E-Free. סדרת הלחמים החדשה כוללת 3 לחמים חדשים: E-FREE לחם פרוס מלא מקמח חיטה ללא תוספים מלאכותיים, E-FREE לחם פרוס מקמח שיפון מלא ללא תוספים מלאכותיים ו-E-FREE לחם פרוס מקמחים מלאים (כוסמין, שיפון וחיטה) ללא תוספים מלאכותיים. לחמי E-FREE מצטרפים לנבחרת 15 הלחמים המיוחדים של ברמן המומלצים ע"י משרד הבריאות לתזונה בריאה יותר ומציעים לצרכן מגוון רחב לבחירה מועדפת וטובה של צריכת המוצר הבסיסי והאהוב ביותר - לחם.

 

סדרת ברמן E-Free בעלת יתרונות תזונתיים רבים ופורצי דרך: הלחמים מיוצרים מקמחים מלאים – נטחנים מן הגרעין בשלמותם וכך שומרים על היחס הטבעי של הרכיבים החיוניים שבגרעין: נוגדי חמצון, סיבים תזונתיים, וויטמינים מקבוצה B ומינרלים בהם אבץ, מגנזיום, ברזל וסידן. הלחמים הנם לחמי מחמצת ללא חומרים משמרים וללא תוספים מלאכותיים, ללא מתחלבים וללא מייצבים, כשהמחמצת על כל יתרונותיה משמשת כחומר משמר טבעי. הלחמים אינם מכילים שומן טראנס. ללא תוספת סוכר ועומדים בדרישות "אייל" של האגודה הישראלית לסוכרת. הלחמים עומדים בתו האיכות של משרד הבריאות ללחמים בריאים (תו "אפשרי בריא") – עד 250 קלוריות, מקס' 400 מ"ג נתרן ולפחות 80% קמחים מלאים (עבור 100 גרם).

 

קבוצת מאפיות ברמן מובילה בשנים האחרונות מהלכים מתקדמים בענף הלחם. סדרת הלחמים החדשה מתחברת למגמת הבריאות העולמית ובעלת התווית "Clean Label", המתייחסת לרשימת הרכיבים במוצר. הרכיבים הם חומרי גלם פשוטים ומוכרים, ללא תוספים מלאכותיים, ללא ממתיקים מלאכותיים ועם ערכים תזונתיים מוספים. הלחמים בעלי מרקם רך ועדין פותחו בשלושה טעמים כך שיתאימו לילדים ומבוגרים: לחם מקמחים מלאים - כוסמין, שיפון וחיטה בתוספת מחמצת וגרעיני חיטה גרוסים, לחם מלא מקמח חיטה בתוספת מחמצת ולחם שיפון עם ארומה עשירה של מחמצת שיפון. המחמצת הטבעית מעניקה ללחם מרקם רך וחלק וטעם משובח, האהוב על ילדים ועל כל בני המשפחה.

 

לדברי הדס יריב (M.Sc, MBA) טכנולוגית מזון ומוסמכת בתזונה יועצת מדעית בקבוצת מאפיות ברמן, הכמות הכוללת של הסיבים התזונתיים עבור 100 גרם (3 פרוסות) מהווה בלחמים כ- 34% בממוצע מהקצובה היומית המומלצת לנשים וכ-29% מהקצובה היומית המומלצת לגברים. לחמי מחמצת מגבירים פעילות פרה-ביוטית, קלים יותר לעיכול, בעלי זמינות מינרליים גבוהה יותר ומסייעים באיזון רמות הסוכר בדם.

 

מאפיית ברמן הינה המאפייה הירושלמית הוותיקה שהוקמה בשנת 1875 והינה בין המאפיות הגדולות בארץ. המאפייה מתמחה בייצור מגוון רחב של לחמים ומאפים תחת מספר מותגים בהם ברמן, ודש, ליבו ומותג הפרימיום "לחם ארץ".

 

מחיר מומלץ לצרכן: כ- 17 שקלים (אריזת 750 גרם).

ניתן להשיג ברשתות השיווק ובחנויות המובחרות.

כשר פרווה בהשגחת  בד"ץ העדה החרדית

חדש "מבן& ג'ריס" בסדרת הגלידות ללא חלב "חצי אפוי פינט באטר"

 

גלידה ללא חלב- חצי אפוי פינט באטר המיוצרת על בסיס חלב שקדים, 100% טבעית בטעם שוקולד עם חתיכות פאדג' וגלידת חמאת בוטנים עם בצק עוגיות חמאת בוטנים.


חברת "בן & ג'ריס" , החברה המזוהה בענף גלידות הפרימיום עם גלידות שמנת איכותיות ממשיכה להוביל ולחדש בעקבות ההצלחה המסחררת של סדרת הגלידות האיכותיות ללא חלב.

טעם חדש בסדרת הגלידות  ללא חלב המיוצרות על בסיס חלב שקדים, 100% רכיבים טבעיים "חצי אפוי פינט באטר"  בטעם שוקולד עם חתיכות פאדג' וגלידת חמאת בוטנים עם בצק עוגיות חמאת בוטנים.

גלידת חצי אפוי פינט באטר  מצטרפת ל-4 טעמים נוספים בסדרת הגלידות ללא חלב של חב' "בן& ג'ריס": צ'אנקי מאנקי, שוקולד פאדג' בראוניס, קפה קרמל פאדג' וחמאת בוטנים ועוגיות- חווית בן & ג'ריס  שלמה - הכל חוץ מהפרה.

 

 בשנים האחרונות חל גידול במספר האנשים הנמנעים מחלב ומוצרי חלב, הן בשל עליית המודעות לתזונה הטבעונית והן בשל רגישויות למוצרי לקטוז, אלרגיות לחלב ועוד, אך יחד עם זאת הצרכנים אינם מוכנים להתפשר על איכות וטעם.

סדרת הגלידות החדשה ללא חלב תיתן מענה לקהל זה, שכן מדובר בגלידות איכותיות עם תוספות עשירות וטעם ייחודי.

"הגלידות ללא חלב זכו להצלחה מסחררת בישראל, מדובר בגלידות הנושאות את תו האישור של ארגון VEGAN.ORG העולמי" מוסיף זינגר.

כל הגלידות  של בן& ג'ריס הן FAIRTRDE  (סחר הוגן) שמשמעו הוגנות כלפי כל שרשרת הייצור הן מבחינת שכר הגון והן מבחינת תנאים סוציאלים.

 

גם ללא חלב... איך טעים!

פתרון לטבעונים, לרגישים ללקטוז ולמי ששומר כשרות ו"עדיין בשרי" :)

 

המחיר  לגלידת "חצי אפוי פינט באטר" כ- 30 ש"ח 

ניתן להשיג  ברשתות השיווק ובחנויות המפעל של בן & ג'ריס.

 

לראשונה- רשת ביוטיקייר משיקה על מדפיה קוסמטיקה טבעונית.

קולקציית סבונים טבעוניים לטיפוח העור - חמישה סוגי סבונים המבוססים על יותר מ 90% שמנים צמחי מרפא ומינרלים!

רשת Beautycare (ביוטיקייר), הגדולה בארץ בתחום מוצרי טיפוח וקוסמטיקה במחירים הוגנים לכל כיס , מעניקה במוצריה מענה זריז וישיר לטרנדים בעולם הטיפוח והאיפור. לאור הביקוש והמודעות לקוסמטיקה טבעונית, טבעית לשגרת טיפוח בריאה יותר – פיתחה הרשת קולקציית סבונים,

חמישה סוגים שונים כאשר כולם נועדו לטיפוח עור הפנים והגוף – המבוססים כולם על צמחי מרפא , שמנים ומינרלים מהטבע!

 

מה מיוחד בהם?

סדרת סבונים צמחיים טיפוליים המיוצרים בישראל בשיטה המסורתית, טבליה אחר טבליה,

על טהרת מינרלים מים המלח, שמנים צמחיים וצמחי מרפא. אינם מכילים כימיקלים כ SLS, חומר משמר, תוצרי נפט ועוד. הסדרה מכילה  מעל 90% שמנים ורכיבים טבעיים + מינרלים מים המלח וללא רכיבים מן החי!

 

בשל היותם סבוני שמן בסיסי, ניתן להשתמש בסבון שמן הזית גם לחפיפה או גילוח, ואפילו כביסה ידנית של בגדים! בסבון הבוץ  ניתן להתרחץ קבוע למי שחובב תחושת ניקיון טבעית כי הוא נטול ריח.

 


הקולקציה מונה חמישה סוגים שונים של סבונים כאשר לכל אחד מטרה משלו :

 

סבון פילינג מינרלי טיפולי לגוף ולפנים – סבון המתאים לכל סוגי העור ובפרט לשיקום עור שמן, מעורב ובעייתי. הסבון מבוסס על גרגירים המופקים מנבט חיטה, גלעיני זיתים ורימונים יחד בשילוב בוץ מים המלח. ניתן לעסות את העור בעדינות, בכך להסיר תאים מתים יחד עם שכבות הלכלוך. בנוסף, הסבון מסייע בניקוז עודפי החלב (המצטבר בזקיקים וחוסם אותם), מכווץ את הנקבוביות ובכך מסייע למלחמה בדלקתיות, בקומודונים ('ראשים שחורים') ובפצעונים. הסבון עשיר בשמני זית ודקלים המספקים לעור לחות, הזנה והגנה אנטי-בקטריאלית. מכיל אלוורה להקלה על העור, ומינרלים ומלחים מים המלח (סודיום, מגנזיום ואשלגן) - המסייעים להסדרת פעילות העור ולטיהורו

הוראות שימוש: יש להרטיב את עור הפנים והגוף, להקציף בעדינות בתנועות סיבוביות ולשטוף במים. תדירות השימוש המומלצת: לסירוגין 3 ימים בשבוע.

 

סבון אקנה בוץ ים המלח לגוף ולפנים – סבון המכיל נוסחה טיפולית וסינרגית לטיהור העור. מבוססת על בוץ ומינרלים מים המלח (סודיום ומגנזיום) בשילוב שמנים צמחיים כשמני זית ודקל. המינרלים מסייעים להסדרת פעילות העור בעוד השמנים מעניקים לחות ומייצרים סביבה אנטי בקטריאלית. הנוסחה מסייעת לטיפול ומניעת בעיות אקנה ופצעונים. נוסחתו מסייעת בהסרת שומן ולכלוך ביסודיות ניכרת ואף עוזרת להתמודדות עם דלקות תת עוריות – כך נמנעים היווצרות פגמים חדשים. הסבון מועשר באלוורה ומרגיע עור מגורה ורגיש ומפחית שמנוניות. מעניק לעור מראה מאט ובריא מבלי לייבש אותו – מומלץ גם כסבון ידיים.

הוראות שימוש: להקציף על עור רטוב ולהימנע ממגע עם העיניים, להמתין כ-2 דקות ולשטוף עם מים חמים. מתאים לשימוש יומיומי ולכל סוגי העור.

 

סבון עיסוי מינרלי שמן זית לגוף ולפנים – סבון מטפח ומטהר, לגוף ולפנים! בעל נוסחה צמחית לעיסוי העור, הרגעתו ולמיצוק. הסבון מכיל מעל 90% שמנים צמחיים כשמן זית, שקד מתוק ודקל המספקים לעור לחות גבוהה, מרככים אותו וידועים בפעילותם האנטי-פטרייתית. כמן כן מכיל הסבון תמצית צמח המרפא הממליס המסייעת להרגיע את העור אך יחד עם זאת מכווצת את כלי הדם ותאי העור וע"י כך תורמת להצערה ולמראה חטוב, מוצק ורענן הרבה יותר. בנוסף מכיל הסבון מלח מים המלח המטהר את העור ומחליק אותו, מלח זה עשיר במינרלים המסייעים להסדרת פעילות העור ולהרפייתו.     

הוראות שימוש: להקציף על עור רטוב בפנים ובגוף, ולעסות בהנאה מספר דקות, לאחר מכן לשטוף עם מים חמים. מתאים לשימוש יומיומי ולכל סוגי העור.

 

סבון ארומתרפי, לוונדר אנטי פטרייתי לגוף ולפנים – בעל נוסחה צמחית טיפולית לטיהור, עיסוי והרגעת הנפש והגוף. הסבון מכיל ברובו תמציות לוונדר ומעל 90% שמנים צמחיים (שמן זית, דקל, שמן לוונדר) המעניקים לעור המון לחות, מרככים אותו וידועים בפעילותם האנטי-פטרייתית. שמן הלוונדר מומלץ לעור יבש ופגום. לצד תמצית האלוורה בנוסף מקל על עור הסובל מכוויות, פריחה, פטרת ועקיצות. מפחית את תחושת הכאב והגרד. השמן ידוע בפעילותו הארומתרפית המסייעת להרגעה והרפיה מידית.  הלוונדר אף ממריץ את עור הגוף והפנים ויחד עם מינרלים מים המלח מסייע להסדרת התהליכים הטבעיים התורמים להשגת מראה בריא וקורן. 

הוראות שימוש: להקציף על עור רטוב בפנים ובגוף, ולעסות בהנאה מספר דקות, לאחר מכן לשטוף עם מים חמים. מתאים לשימוש יומיומי ולכל סוגי העור.

 

סבון רימונים קוסמטי מינרלי לגוף ולפנים- מבוסס על זרעי רימון ונועד לעיסוי עדין בעור, הסרת תאים מתים וניקוי יסודי. בנוסף, מסייע בניקוז עודף החלב המצטבר בנקבוביות ובכך מסייע במניעת דלקתיות. מכין את העור לספיגת לחות גבוהה והזנה שמקורן בשמנים צמחיים. (שמני זית ודקל). אלה יחד עם נוגדי החמצון של הרימון, מספקים הגנה אנטי-בקטריאלית ואנטי אוקסידנטית, מעניקים לעור בעל מראה צעיר חלק וקורן. בנוסף, מכיל מלחי ים המלח המסייעים להסדרת פעילות העור, טיהור והחלקת המרקם.  

הוראות שימוש: לעסות מספר דקות על עור רטוב בפנים ובגוף, לאחר מכן לשטוף עם מים חמים. מתאים לשימוש יומיומי ולכל סוגי העור.

 

 

 

 

  

רשת ביוטיקייר, הוקמה לפני 25 שנים, מתוך חזון להפוך את עולם היופי לזמין ובר השגה לכולם, ולאפשר לכל אחד ואחת ליהנות ממבחר אינסופי של מוצרי איפור,  טיפוח  וטואלטיקה סופר-איכותיים ובמחירים הוגנים. לרשת 25 סניפים בפריסה ארצית, אתר אינטרנט מתקדם לרכישה אונליין ומועדון לקוחות חדש - Beautycard המעניק – לצד מגוון הטבות בלעדיות – אף הנחה נוספת בכל קנייה. הרשת משווקת כמעט כל מוצר יופי אפשרי  - מוצרי איפור, טיפוח, שיער, היגיינה, בישום ואף מגוון עצום של אקססוריז,  הכול תחת שם המותג שלה ובאופן בלעדי דרך סניפי הרשת אשר אף מתופעלים על ידיה ישירות ולא על ידי זכיינים.

הרשת מחויבת לתקני איכות בינלאומיים קפדניים וניצבת זקופה מאחורי הסלוגן האלמותי שלה – ש- ליופי אין מחיר!

 

 

סבון מוצק השוקל 125 גרם במחיר 5.90 בלבד!

לרכישה בחנות האונליין ולפרטים אודות הסניף הקרוב

Le Roy Ren?_or

Calisson – המעדן מפרובאנס מגיע לישראל!

 

הדוכן הראשון בארץ למכירת קליסונים נפתח בקניון עזריאלי גבעתיים

הדוכן מציע קליסונים במגוון טעמים ותוכלו למצוא בו גם פירות קונפי מסוכרים, נוגטים במגוון טעמים, שקדים ואגוזי לוז מצופים בשוקולד, ריבות פרי משולבות בקרם עשיר של שקדים/נוגט הכל ברמה הגבוהה ביותר שקונדיטוריה צרפתית יודעת להציע.

 

      קליסון הוא דבר מתיקה ייחודי שנשמר לאורך ההיסטוריה.

     באקס אן פרובאנס הוא נחשב כירושה של העיר וכבש את כל פרובאנס כסמל הגסטרונומי שלה.

     המתכון של הקליסון ד'אקס נשאר ללא שינוי מאז המצאתו ב1454.

      הקליסון עשוי מתערובת המורכבת משקדים טחונים, מלון פרובאנסיונלי מסוכר וקליפת תפוז, שמונח על שכבה דקה של נייר עמילן  ומעליו ציפוי של רויאל אייסינג.

 

האגדה של המלך רנה:

האגדה מספרת שב-1454, באקס אן-פרובאנס, המלך רֵנֵה הטוב מאָנְז'וּ Good King René of Anjou, רוזן פרובאנס, נשא לאישה את ז'אן דה לאוואל. אשתו החדשה הייתה אישה זעופה למדי.

בתקווה להעלות חיוך על שפתיה, הקונדיטור של המלך המציא ממתק חדש בצורה של חיוך.

כאשר היא טעמה את דבר המתיקה בסוף סעודת החתונה, הפנים שלה הוארו עם חיוך והיא שאלה: "איך אתה קורא לתענוג הזה? Di calin soun (אלה חיבוקים קטנים)", הגיעה התשובה.

וכך, הקליסון נכנס להיסטוריה כדבר שעורר את חיוך המלכה.

ההיסטוריה של חברת '' le roy rene''  החלה ב-1920 בלב אקס אן בפרובאנס.

ב-2016, אוליביה באסון, יליד פרובאנס ומקים ל'אוקסיטן, אדם עם אהבה עמוקה לפרובנס, שכבר עשה הרבה בשביל לתמוך בתעשייה של הלבנדר והזית, רכש את חברת '' le roy rene''  עם כמעט מאה שנה של מומחיות מאחוריה ועכשיו יש לו שאיפות גדולות לגבי השקדים... והקליסון!

"פרובאנס היא חבל הארץ בו גדלתי, חבל ארץ שהחלטתי להקדיש לו את חיי. בארבעים השנים האחרונות, פעלתי ללא לאות על מנת להנציח את המסורות של האזור היפהפה הזה ולתרום לצמיחתו ולהתפתחותו. תמכתי בלבנדר עם L'OCCITANE, ובזיתים עם Première Pression Provence {חנויות למוצרי שמן זית}. עכשיו אני רוצה לתרום ולתמוך בקליסונים ובשקדים. הקונדיטוריה Confrierie du Roy René היא אחד הסמלים של דרום צרפת, חלק מרכזי במורשת של אזור זה. זהו תענוג אמיתי עבורי ללוות את הקונדיטוריה כאשר היא פותחת פרק חדש בהיסטוריה שלה, ולעזור להפוך אותה לידועה ומפורסמת יותר ברחבי העולם".

 

מחויבים לשתף את האוצר מפרובאנס עם העולם, לאוליבייה באסון ו- Laure Pierrisnard יש רעיונות גדולים.

כשהחברה תחגוג את יום השנה ה-100 שלה ב-2020, הם מקווים להכפיל את המחזור שלה ולהגדיל את הייצוא ל -25% מסך הייצור. שיהיה להם בהצלחה!

 

'' le roy rene'' כיום :

     קליסון ד'אקס הוא הקליסון הנמכר ביותר

     509 טונות של קליסונים, 52 טונות של נוגטים

     קרוב ל-50 מיליון קליוסנים מיוצרים מידי שנה

    אחד מכל שני קליסונים הנמכרים ברחבי העולם הוא קליסון של Roy René

 

מרכיבים טבעיים:

-          שקדים מולבנים, טחונים (לפחות 32% מהבצק). הקונדיטוריה Confiserie du Roy René משתמשת אך ורק בשקדים מפרובאנס ומאגן הים התיכון, שהם עדינים ועשירים בטעם.

-          מלון מסוכר וקליפות תפוזים מסוכרות (לפחות 30% מהבצק). מלון הוא הפרי העיקרי במתכון הזה (95% מהפירות המסוכרים), והוא גדל באופן בלעדי בקוואיון Cavaillon, פרובאנס. מתוק מטבעו, הוא תורם למרקם הסופי של הקליסון. המלון המסוכר מיוצר ב-אפט Apt – הבירה העולמית של הפירות המסוכרים מהמאה ה-14.

-          ציפוי של רויאל אייסינג (מיוצר מחלבונים), חלק כמו שיש

-          שכבה דקיקה של לחם ללא שמרים .

 

תו תקן "ציון גיאוגרפי מוגן" PGI לקליסון האותנטי?

משנת 2002, הקונדיטוריה Confiserie du Roy René, יחד עם יצרני קליסון אחרים מאקס, נוקטים צעדים כדי להגן על הקליסון האמיתי של אקס אן-פרובאנס על ידי הגשת בקשה לקבל מעמד של PGI (Protected Geographical Indication "ציון גיאוגרפי מוגן"). תו תקן זה מאשר - עבור הצרכן – שהקליסון מיוצר באקס ועפ"י מתכון ספציפי מאוד, באיכות גבוהה. ההרכב, הגודל והמשקל יוסדרו.

 

שקדים: "הזהב הלבן" של הקונדיטורים של ROY RENÉ

מהמאה ה-19, פרובאנס ידועה בשקדים הטעימים, והמובחרים שלה. עם זאת, בשנות ה-30 של המאה ה-20, טיפוח השקדים פחת כל כך, עד שהוא כמעט נעלם ... בתמיכתם ובעידודם של אוליבייה בוסאן ולור פייריסנאר Laure Pierrisnard, המנהלת החדשה של הקונדיטוריה, הושק קמפיין גדול לעידוד נטיעת עצי שקדים. הכוונה היא פשוטה: להגביר את ייצור השקדים בפרובאנס על ידי עידוד החקלאים לשתול דונמים חדשים של עצי שקדים, ולהציע להם שוק מקומי עבור התוצרת שלהם באמצעות חוזי רכישה ארוכי טווח.

מחירים :

ממרחים- 200-240 גרם,  39 ₪- 59 ₪

עוגיות- 250-300 גרם,  59 ₪

מארזי קליסון- בודד 3 ₪ , 33 ₪ - 100 גרם, מארזים מ-15 ₪ ועד 179 ₪

מארזי נוגט- בודד 3 ₪, 33 ₪ - 100 גרם, מארזים מ-15 ₪ ועד 159 ₪

מארז תערובת- נוגט+ קליסון- 80 ₪

אגוזים מצופים-175-250 גרם, 49 ₪

 

 

 

'' le roy rene''- קניון עזריאלי גבעתיים – דרך יצחק רבין 53 גבעתיים.

שעות פתיחה : א'-ה' 09:30-22:00, ו' 09:30-15:00

טלפון לברורים : 054-6496604

http://calisson.co.il/

 

 

חברת SR Cosmetics   , מותג מוביל בתחום הקוסמטיקה המקצועית בארץ ובעולם. מפתחת משווקת סדרות של תכשירים פרא רפואיים לתיקון נזקי עור בכל הרמות ומתמחה בפיתוח טיפולי אנטי אייג'ינג יעילים ומזותרפיה.

בימים אלה משיקה החברה סדרת תכשירים מהפכנית – DMAE:

בסדרה 5 מוצרים המשפיעים על מיצוק עור הפנים ומעניקים מילוי לקמטי גיל.

ייחודה של הסדרה טמון במרכיב  בוטני רפואי יעיל: שמן הקנאביס.

השמן מופק מזרעי צמח ה- SATIVA והשפעתו הרפואית המיטיבה, ניכרת בתוצאות הקוסמטיות של סדרת המוצרים הפרא-רפואיים מבית SR.  

לשמן הקנאביס סגולות רפואיות מוכחות,  הוא פועל כקטליזטור, זרז המוביל לריפוי מחלות עור שונות ומאזן תהליכי הזדקנות בעור.

צמח הקנאביס, עשיר בקולטנים קנבינואידים המקבלים את הפקודה והיכולת לתקן נזקי עור קיימים, כמו: יובש, גרד, הקלה במחלת הפסוריאזיס, סבוריאה, רפיון וקמטים.

סדרת ה-DMAE מאופיינת בקוקטייל ייחודי של נוגדי חמצון רבי עוצמה לטיפול בקמטים, רפיון ותהליכי דלקת המאיצים הזדקנות בעור.

 

מוצרי הסדרה :

1.סרום למתיחה מיידית -D. Immediate Age-Less  Serum

סרום מתיחה עם פעולה מידית, במרקם ג'ל– מכיל 3% ,DMAE וויטמין C  אסטר יציב ושמן המפ.

הסינרגיה בין המרכיבים ויעילותם המוגברת תורמת למניעת קמטים, הבהרת פיגמנטציה, מתיחה ולחות הדרושים לעור.

  

2. קרם טיפולי עוצמתי להרגעת העור-  D .Herbal Medi - calm Cream Forte

קרם שזכה לכינוי: "האמבולנס של העור", על שום יכולתו לתקן ביעילות מצבי עור. ייחודו של הקרם , בפעילות שיקומית עוצמתית, מרגיעה ומלחחת במיוחד.

מרכיביו הסינרגטיים, תורמים להפחתה בגירויי עור בדרגות השונות, תוך שיפור מהיר וחזרה לתפקודיו התקינים.

 

3. ליפו-ויט סרום עוצמתי- D. Lipo-Vit Intensive Serum  -

סרום עוצמתי להבהרת העור, להחלקת מרקמו באופן מידי, להפחתת עומק הקמטים ולעידוד ייצור הקולגן. מרכיבי התכשיר, מועשרים בנוגדי חמצון פעילים.

 

 

 

4. ליפט-אפ- סרום עם אפקט מתיחה עוצמתי-  LIFT-UP

סרום אנטי-אייג'ינג עוצמתי במרקם קטיפתי, למתיחת ולהחלקת קמטים וקמטוטים, מועשר ברכיבים פעילים מלאי עוצמה, כגון: רטינול, DMAE, פולימרים צמחיים וימיים, פפטידים וחומצה היאלורונית.

בעל אפקט מהיר וארוך טווח בו-זמנית. מקנה לעור לחות ומראה צעיר, בריא, מוצק ומתוח.

 

5. מסכת קאנה- Canna -MEDI mask

מסכה טיפולית דיטוקסית, התורמת לניקוי ושיקום נזקי עור, תוך שיפור בנראות מרקמו.

השילוב של מרכיבים צמחיים, ויטמינים, שמנים ואנטי-אוקסידנטים חשובים, יעילים להרגעת העור, למניעת יובש וקמטים ומסייעים בהפחתת סימני ההזדקנות.

 

מחירים:  186 ש"ח- 318 ש"ח

 

 

אודות SR

מותג הקוסמטיקה המקצועי שנוסד והתפתח בישראל, על ידי גורו בריאות העור: שולי רודריג, פרץ בשנים האחרונות את גבולות הארץ ומשווק כעת גם באירופה.

לאחר שחצה את קו 1,000 נקודות המכירה ולאור הביקוש הגובר בקרב הקהל המקצועי, החל המותג להציע את סדרות המוצרים המובילות, כולן פרי פיתוח ישראלי בלעדי, נושאות תווי תקן של איכות GMP ו-ISO וברישיון משרד הבריאות הנחשב מהמחמירים בעולם, גם במדינות השוק האירופאי.

 

 

SR Cosmetics השיקה לאחרונה את מוצריה ברוסיה ובאיטליה ומקפידה להציג את החידושים הקוסמטיים והפרא-רפואיים שלה,  בתערוכות מקצועיות מובילות ברחבי העולם.

מוצרי החברה זוכים לביקוש רב ולהצלחה מקצועית בזכות תוצאות יוצאות דופן בקרב קהל הקוסמטיקאיות, מכוני הטיפוח ומרכזי השיווק וההדרכה למקצועות היופי מהמובילים בישראל ובחו"ל.

החברה מייצרת ומשווקת מגוון עצום של מוצרי קוסמטיקה לנשים ולגברים. כל המוצרים האיכותיים והייחודיים עומדים בתקנים המחמירים ביותר, מכילים חומרים פעילים ונבדקים במעבדות מתקדמות על מנת להוכיח את יעילותם.

כנס New Age In Beauty

כמותג קוסמטיקה הדוגל בחדשנות, Cosmetics SR גאה להוביל גם בחזית הידע והתוכן.

מדי שנה עורך המותג כנס מקצועי לכ-500 קוסמטיקאיות ומובילות דעה בענף היופי. בכנס מתארחים מיטב המומחים מתחום האסתטיקה המצגים שלל חידושים עתידיים, שנמצאים בפיתוח במעבדות החברה.

השנה, יערך כנס החדשנות ב-22 באוקטובר, בהנחית מומחית הטיפוח ומגישת הטלוויזיה, גליה תורן חן ("מילון היופי" ערוץ 10).

כיועצת אסטרטגית לענף הביוטי וכעורכת תוכן וותיקה בתחום, גליה בחרה להזמין אל קדמת הבמה פאנל מגוון של מומחי אסתטיקה בעלי שם ומוניטין בלתי מעורער: אמן היופי והטרנדולוג ירין שחף, המנתח הפלסטי המוביל ד"ר לוי אברהם ורופא השיניים שעושה מהפך בחייהם של סלבריטאים רבים בזכות טיפולי עיצוב חיוך אנטי אייג'ינג המורידים שנים מהחיים, ד"ר רוני אמיד.

 

 

 

בכנס המעוצב שיערך השנה ב"קסיופאה" הרצליה, מול הים התכול, יופיעו גם אושיות לייף סטייל, כגון: תמי סירקיס עם הרצאה מיוחדת על תזונה נכונה לעור, אילן קורן

משתתף עונה 9 של האח הגדול עם סיפורים מאחורי הקלעים  וגיא סלמה, אסטרטג לביצועי שיא ברשת ומנהל מותגים בדיגיטל מומחה לקידום באינטרנט עם טיפים לשיווק ולמיתוג.

לצדם של המומחים יופיעו בכנס גם נציגות הדור הצעיר והדיגיטלי, משפיעניות ומובילות דעה ברשתות החברתיות: יעל יעקבי מקימת ומנהלת פורום האיפור "מכורי איפור אנונימיים", תם בר אמר יוצרת תוכן ויוטיוברית מובילה, מנחת "מילון היופי יאנג" ואלין סלודש, אמנית איפור פורצת דרך ויוטיוברית אהובה.

במסגרת הכנס ישיק המותג באמצעות הרצאה והדגמה של  מפתחת המוצרים וגורו הטיפוח, שולי רודריג, סדרת מוצרים חדשה ומפתיעה. יש למה לחכות...