ביקורות והמלצות

ביקורות והמלצות, על מסעדות,בתי מלון, סרטים וכל מה שמעניין

חיפוש באתר

 

פארק נחשונית, הממוקם בקיבוץ נחשונים, במרכז הארץ (ליד ראש העין וכביש 6), פתח את שעריו גם בעונת החורף וכעת פתוח במהלך כל חודשי השנה. הפארק אשר משתרע על שטח של כ-100 דונם, מציע למבקרים פעילות חווייתית המיועדת לילדים ולכל המשפחה,  בשבת בבוקר - שבבוקר.

פעילויות שבבוקר: במסגרת מחיר הכרטיס, ייהנו המשפחות מפעילות אשר תתקיים מידי שבת, מהצגה או מופע של אחת מאגדות הילדים האהובות, סדנאות יצירה והעשרה ושלל פעילויות.

 

 

ינואר - חודש אגדות הילדים בפארק נחשונית:

  • 3.1 -סינדרלה- אגדת הילדים שהפכה זה מכבר כבר לקלאסיקה על האחות המנוצלת על ידי שלושת האחיות החורגות המרושעות שרק רוצות להגיע לנשף עד הסוף הטוב כשהנסיך וסינדרלה מתחתנים וחיים באושר ובעושר.
  • 10.1 - כיפה אדומה - מעשה בילדה וגלימה האדמדמה שכולם החליטו לקרוא לה - כיפה אדומה.
  • 17.1 - הדייג ודג הזהב -  הסיפור הקלאסי על דייג, אשתו והדג הכל יכול. האם יגשים הדג את כל משאלותיו של הדייג.
  • 24.1 - הנסיכה והירח - הנסיכה המפונקת שקועה בעולמה הפרטי, עולם דמיוני של משחקים. אביה המלך מחליט שיש למצוא לה חתן. הנסיכה דוחה את כל הנסיכים המוצעים לה. הנסיך קספר לא מוותר בקלות ומציע לה פתרון - נסיך מסוכר.

בנוסף, יוצבו משחקי שולחן ותחנות משחקי מולטימדיה למיניהם, תתקיים פעילות בג'ימבורי לפעוטות וכן פעילות במתקני פארק השעשועים והפארק המוטורי. משחק "חפש את המטמון" נושא פרסים והפתעות יתקיים ברחבי הפארק.

הפעילות בפארק השעשועים ובפארק המוטורי כוללת בין היתר נסיעה במיני ג'יפ במסלול המדמה נהיגת שטח, מסלול קארטינג, נסיעה ברכבת, מכוניות מתנגשות, סיור מודרך ברפת ובחוות הקיבוץ הצמוד והפתעה לכל ילד! והכל כלול במחיר הכרטיס.

הפעילות בפארק נחשונית תתקיים מידי שבת בין השעות 10:30 -15:30כל המופעים יחלו בשעה 12:00 ובמקביל להן יתקיימו סדנאות יצירה בין 11:00-14:00. 

 

 

בשונה מפארקים אחרים ברחבי הארץ, פארק נחשונית הוא הפארק היחיד בארץ, המשלב מספר פארקים בשטחו, מה שמאפשר הפעלה גם בעונת החורף

 

מחיר כרטיסים

כרטיס בקופה- 59  ₪. (ילד מגיל שנתיים חייב בכרטיס).

ניתן להשיג כרטיסים ב-39 ₪  בהזמנה מראש דרך אתר האינטרנט של הפארק.

 

 

 

שפע של חניה!!- ללא תשלום.

המקום מאובטח ועם שירותים צמודים.

גישה לנכים.

 

הנחות למחזיקי כרטיס "שלך"/"בהצדעה"/"חבר"/"אשמורת".

 

הנחות לקבוצות מאורגנות וועדי עובדים.

 

פעילויות נוספות בתשלום: רכיבה על סוסי פוני, קולנוע "7 מימדים", קעקועי חינה וסדנת לקים, דוכן קליעה למטרה - כל משחק זוכה בפרס! דוכנים שונים. כמו כן עומדת לרשות המבקרים מסעדה במקום.

במקרה של מזג אוויר סוער וגשום לא תתקיים פעילות בפארק !

אתר