ביקורות והמלצות

ביקורות והמלצות, על מסעדות,בתי מלון, סרטים וכל מה שמעניין

חיפוש באתר

 

יש שיגידו כי חיתולים הם אחת מהמצאות המאה, אבל כל הורה יכול להזדהות עם הרגע בו מנסים להחליף חיתול לפעוט שלמד לעמוד ומתחיל לברוח ולהתפתל בעת החלפת החיתול...

מי כמוני יודעת, כאמא לארבעה גברברים ופעלתנים כבר מגיל הינקות (וזה לא היה כל כך רחוק..) מהרגע שהתחילו להתהפך, פעולת החלפת החיתולים נעשתה לבלתי אפשרית אם אין לך עוד זוג ידיים תומכות ועוזרות


וכשהם מתחילים להבין מה רוצים מהם וזה הולך בערך ככה:

"בוא חמוד, צריך להחליף חיתול"

(הילד מעכל את מה שאמרת, במקרה ושמע, הם תמיד שומעים והשמיעה שלהם מאוד סלקטיבית אם מעיזים חלילה להפריע להם באמצע משהו מאוד חשוב שהם עושים)

מרדף בכל הבית אחרי הפעוט.

תפסנו!

יאללה לשידת ההחתלה אם יש כזאת..                                                                                                           ואם אין:

משכיבים את הפעוט                                                                                                                                  משכיבים באיזה מקום (ספה, מיטה, שולחן רחמנא ליצלן)

מתהפך                                                                                                                                                   מנסה להתהפך

משכיבים שוב                                                                                                                                           חוסר תשומת לב לשניה- בורח

תופס משהו ששיך לשידה ומושך                                                                                                                   מרדף בכל הבית

משהו נופל, אופס, תינוק כמעט נופל                                                                                                              תפסנו 

משכיבים והפעם ביתר אסרטיביות, נותנים צעצוע להחזיק ביד                                                                             מוותרים על רעיון "ההשכבה" ומנסים לחתל בעמידה

זורק את הצעצוע עלינו בראש (זה כואב)                                                                                                        מנסים לפתוח את מדבקות החיתול והוא נופל, הפעוט מנצל את ההזדמנות ובורח שוב

מורחים משחה  ונותנים לו את המשחה ביד כי זה מה שהוא רצה בעצם                                                                 מרדף מלווה בתחנונים ותפילות שלא ישתין על השטיח החדש אחרי שהישן קיבל מנות שתן קצובות מידי פעם

(שוכחים לסגור את המשחה והפעוט טועם (אף אחד עוד לא מת מקצת משחה לטוסיק נכון?)                                     נתפס והפעם סופית (נקווה..)

מחתלים מהר כל עוד הוא עסוק ומורידים מהשידה (צריך למצוא פתרון אחר לזה..)                                                  החתלה מהירה, מבלי לעצור ושחרור הפעוט לחופשי (צריך למצוא לזה פתרון אחר..)

 

 

 

האם חשבתם פעם למה התינוק כל כך מתנגד כשאתם משכיבים אותו על הגב להחלפת חיתול?

כל הורה חווה את אותה התרגשות עצומה כאשר הפעוט מתחיל את צעדיו הראשונים.

וברגע אחד משתנה העולם עבור אותו תינוק: נקודת המבט שלו משתנה הוא הופך ברגע מ"תינוק" ל"ילד גדול".

שלב זה, המתרחש בין החודשים 9-15 (ויש כאלה שיגידו גם ב7 חודשים) לחייו של הילד, הוא שלב התפתחותי חשוב, הכולל התפתחות נוספת הקשורה לחלק הרגשי של הילד- מתפתח הרצון!

התינוק ששכב או זחל היה נתון לבחירתו של ההורה בכל הקשור להתנהלותו ופתאום- לא עוד!  פתאום הוא מבין יותר, מביע את רצונו והתנהלותו הופכת למאתגרת.

פתאום לשכב על הגב בכל החלפת חיתול מלווה בכעס והתנגדות.

 

 הוא לא מוכן להיות באותה תנוחת תינוק ומנסה לברוח בפיתולי גוף אקרובטיים בעוד ההורה מנסה להציל את הילד והחיתול מאסון פוטנציאלי.

החלפת החיתול גם תמיד מתרחשת בתזמון גרוע עבור הילד: באמצע שוטטות ברחבי הבית לגילוי אביזרים שבירים, במהלך ריצה אחרי הכלב או החתול לוודא אם זנבם ניתן לתלישה או תוך כדי משחק כייפי עם צעצועים.

לדברי ד"ר סוגן קגן, מומחית בהתפתחות הילד: "בכל פעם שיש צורך בהחלפת חיתול פשוטה מתרחשים השלבים הבאים:

עצירת הילד ממש באמצע פעילותו והבאתו למשטח ההחתלה המרוחק ממקום המשחק או העיסוק

אז ממש באופן בלתי רצוי השכבתו של הילד על הגב בתנוחת התינוק, פיסוק הרגליים והגבלת גופו למינימום תנועה.

 כל אלו הם מעשים הגורמים להפרעה לא רצויה ברצף הפעולות המתוכננות על ידי מוחו הפעיל של הילד.

בכל החתלה לאורך היום, השליטה על התנהלות חייו נלקחת ממנו לדקות ארוכות והוא כתגובה מוחה וכועס" 

 

אנחנו ההורים מיד הופכים למפעילי מסיבות חובבים ולפעמים יש צורך בצוות בידור מן המניין על מנת להחזיק את התינוק למען החלפת חיתול אחת.... מהיום, כל זה מסתיים.

 

 מה הפיתרון?

את המכנסונים של פמפרס, לא מחתלים – מלבישים, ממש כמו תחתונים!

ועכשיו תגידו לי שכבר יש כזה, ומה החידוש בזה?

החידוש הוא באלסטיות של פס הגומי בצדדים, הוא הרבה יותר אלסטי ונמתח בקלות מאשר המוצר של המתחרים (ניסיתי את שניהם) והספיגה (מתיימרים לספוג עד 12 שעות)

את הפתרון לבריחה של התינוק ממשטח ההחתלה מצאתי עם פטנט משל עצמי, מרגע שהתינוק עומד, הוא מחותל בעמידה. זה הכל.

לפמפרס יש מדבקות. אני מורידה את החיתול המלוכלך כשהוא עומד, מנקה את מה שצריך לנקות שם, במקרה ויש צורך באמבטיה הוא נלקח מיד לניקוי כללי בחדר המיועד.

וכדי לשים לו חיתול חדש אני מדביקה לו את המדבקות לבטן ואז סוגרת את החלק הקדמי, כך החיתול לא נופל לי באמצע.

 

עכשיו, עם החיתולים החדשים, צריך עוד מעט להתחיל גמילה וזה פתרון מעולה להתחיל להרגיל לדבר הזה שלא נפתח בצדדים.

(הוא בן שנה וחודשיים, אחד הילדים אצלי נגמל מטיטולים ביום בגיל שנה וחצי, הלילה היה קצת שונה..)

דבר מצחיק קרה עם הגילוי של המכנסונים- התינוק שלי גילה מה יש לו בתוך החיתול, שם מלפנים.

ובכל פעם שהוא מחותל, זה לא מפריע לו, אלא להיפך, הוא מחכה לזה, ומכניס ידיים לתוך החיתול בקלות ונקרע מצחוק.

 

מדוע המכנסונים הולכים לשנות את קטגוריית החיתולים?

  במדינות רבות ברחבי העולם, השוק עבר מחיתולים עם מדבקות צד למכנסונים; כאשר מכנסונים הפך להיות חלק מהותי בקטגוריה. שתי דוגמאות לכך הן יפן ורוסיה, בהן מכנסונים הפכו להיות כ-60% ו- 40% מהקטגוריה, בהתאמה.

בין אם התינוק ישן או ער, הוא תמיד לומד וגדל, אך כשהוא מוסח בגלל גירוי מרטיבות או בעת החלפת חיתול, רצף החוויה שלו נפסק.

היובש שמציעים המכנסונים של פמפרס, יחד עם ההחלפה הקלה והמהירה, מאפשרים לתינוק להיות שמח ומאושר ללא הפרעות, ביום ובלילה.

המכנסונים החדשים כוללים רצועת מותן נמתחת, חומרים נושמים במיוחד ורכות בכל חלקי החיתול, כדי שהתינוק יישאר יבש ושמח. הם קלים ללבישה במשיכה כלפי מעלה, ממש כמו תחתונים, וקלים להסרה על ידי תלישת הצדדים.

 

 

המוצר מגיע במידות 4-6

מידה 4- 24 יחידות

מידה 5- 22 יחידות

מידה 6- 19 יחידות