ביקורות והמלצות

ביקורות והמלצות, על מסעדות,בתי מלון, סרטים וכל מה שמעניין

חיפוש באתר

 

 

מדי שנה ננטשים כ - 300 תינוקות במחלקות היילודים של בתי החולים בישראל. על תינוקות אלה נגזרת בדרך כלל שהות ממושכת בבית החולים עד שמחליטים מה לעשות איתם ומערבים את גורמי הרווחה והממשלה, ובירוקרטיה בארץ שלנו זה עניין לא פשוט ונמשך זמן רב.

עמותת חיבוק ראשון למען תינוקות נטושים בישראל, מפעילה מתנדבות אשר מדי יום ובמשך חודשים,  מעניקות לתינוקות חולים ונטושים אלו, אהבה שאיש בעולם אינו מעניק להם, עד ליום בו הם מועברים לאומנה, אימוץ, או, טיפול במוסד ממשלתי.

ידוע לכל כמה חשוב החום והאהבה שהתינוק יקבל בשנת חייו הראשונה, כמה שהחיבוק של מישהו שאוהב אותו משמעותי להמשך חייו, אין צורך במחקרים כדי שיוכיחו שתינוק שלא קיבל אהבה,חום והתייחסות יש בכך השפעותלמשך חייו ואף בבגרותו.

בכדי שתינוק יקבל את הטיפול המיטבי, "חיבוק ראשון" מעניקה הדרכה מקצועית וטיפול אישי לכל מתנדבת בעמותה.

כיום מתנדבות בעמותה 500 נשים בעוד עשרות מועמדות ממתינות לקורס  להכשרה שעלותה כ-30,000 ₪.

עכשיו יש לכם כח לשנות את המציאות ושהתינוקות האלה יקבלו את החום והאהבה שמגיעה להם מידי מתנדבים המוכנים להקדיש לתינוקות האלה 3 שעות, פעמיים בשבוע. בכל שבוע.

מה צריך לעשות?

להעלות תמונה שלכם מחובקים עם תינוק, ילד, פעוט ולתייג hugtag#   

על כל תמונה שתעלו האגיס מתחייבים לתרום  5 ₪  למען גיוס  כספים לקורס מתנדבות חדש של העמותה.

 

 

 

אודות עמותת חיבוק ראשון:

עמותת חיבוק ראשון אשר הוקמה ע"י אשת העסקים מיכל קוריאט בשנת 2004   מפעילה מתנדבות אשר מדי יום ובמשך חודשים,  מעניקות לתינוקות חולים ונטושים אלו, אהבה שאיש בעולם אינו מעניק להם, עד ליום בו הם מועברים לאומנה, אימוץ, או, טיפול במוסד ממשלתי.בכדי שתינוק יקבל את הטיפול המיטבי, "חיבוק ראשון" מעניקה הדרכה מקצועית וטיפול אישי לכל מתנדבת בעמותה על ידי מערך עובדות סוציאליות מקצועי ביותר .

העמותה מנוהלת ע"י המנכ"לית סיון אלמוז פלביץ שגם לה יש סיפור חיים לא פשוט בתור ילדה שגדלה עד גיל 3 בבית יתומים, אומצה כשהיתה בת 3 ע"י זוג ישראלים והיא החליטה להקדיש את חייה שלא יהיו יותר תינוקות נטושים שלא יקבלו אהבה וכל תינוק שהיא מצליחה למצוא לו מתנדב שילווה אותו בזמן שהותו בבית החולים כשהצוות עושה את עבודתו ומחליף בעצם את הוריו, היא מצליחה לסגור מעגל בתור תינוקת נטושה בעצמה והיא מרגישה שהיא בעצם זאת שמקבלת את החיבוק. 

למידע נוסף על העמותה:

טלפון 03-6022457

וזה מה שקורה כשלא מחבקים אותם מספיק ...

 

למי שלא הבין- שוב-

להעלות תמונה שלכם מחובקים עם תינוק, ילד, פעוט ולתייג hugtag#    

כל תמונה שווה 5 שקלים. לא לכם. להאגיס!!

קדימה! לחבק לחבק לחבק!!!

הפעילות מתקיימת בפייסבוק ובאינסטגרם.

עד 20.11.14