ביקורות והמלצות

ביקורות והמלצות, על מסעדות,בתי מלון, סרטים וכל מה שמעניין

חיפוש באתר

דיזנגוף סנטר, בשיתוף עמותת "ילדים שלנו" במרכז שניידר לרפואת ילדים, יוצאים במיזם מרגש של איסוף ונתינת מתנות עבור ילדים חולים ב"יום המעשים הטובים"

פרויקט חדש ומיוחד בשיתוף עם 'חדר המתנות' של עמותת "ילדים שלנו" במרכז שניידר לרפואת ילדים.

הפרוייקט מציג מנגנון חדש למתנות- מתנות עם משמעות.

יתקיים במסגרת 'יום המעשים הטובים (יום שלישי24.3.15), מציע שימוש בקונספט של משחק המתנות החברתי המפורסם 'גמד ענק' שיתפוס נתח במרחב העירוני.

במסגרת המשחק הקהל יוזמן להביא 2 מתנות ארוזות או לרכוש 2 מתנות, בכל סכום שיבחר. מתנה אחת תועבר כתרומה לחדר המתנות של עמותת "ילדים שלנו" במרכז שניידר ובעבור המתנה השנייה, יקבל מתנה אחרת בתמורה מתוך ארגז מתנות שיפתח במקום (המתנות יהיו עטופות, כך שהאדם לא ידע מה הוא יקבל).

את המתנות שייתרמו, ימסרו המשתתפים בפרויקט לעמדה מיוחדת לאיסוף מתנות שתוקם בתוך דיזנגוף סנטר (בניין A, קומה 1-, מול רנואר).

כל המתנות שייתרמו יועברו ל'חדר המתנות' שמפעילה עמותת "ילדים שלנו" במרכז שניידר עבור כלל ילדי בבית החולים, מגיל ינקות ועד גיל 18. חדר המתנות משמש כנקודת אור קטנה באשפוז הקשה, שכן מדי בוקר מתנדבי העמותה לוקחים מתנות מהחדר ומחלקים אותן לכל הילדים המאושפזים, במטרה להנעים את זמנם במהלך תקופת האשפוז, להקל עליהם לפני ואחרי בדיקות רפואיות, לרומם את מצב רוחם ולהפחית חרדות.

עדי אורנשטיין, מנהלת שיווק דיזנגוף סנטר: "פרויקט המתנות הוא פרויקט מבורך שנועד לעלות את המודעות למיזם 'חדר המתנות', לעשות מעשה טוב למען החברה וגם לקבל משהו בתמורה. דיזנגוף  סנטר, שמבקרים בו מדי יום עשרות אלפי אנשים, חרט על דגלו את הנכונות לסייע לחברה ולקדם ערכים בהם הסנטר מאמין, בפרט כשמדובר בנושא חשוב כמו ילדים ובני נוער חולים".

הילית גלעד, מנהלת עמותת "ילדים שלנו": "חדר המתנות הוא נקודת אור בשגרת יומם הקשה של הילדים המאושפזים . כל מתנה, בין אם גדולה ובין אם קטנה, תמיד מתקבלת בשמחה ומעלה חיוך רחב. ילדים מגיעים אלינו לחדר, כשחוגגים יום הולדת, או מאורע משמח אחר, לפני ואחרי בדיקות קשות ולא נעימות. המחשבה שהם יכולים לבחור כל מתנה שרוצים, מרוממת באופן מיידי את מצב רוחם".

עמותת קרן ילדים שלנו – "י.ש." (ע.ר.) היא ארגון הידידים וזרוע גיוס המשאבים של מרכז שניידר.

העמותה נוסדה בשנת 1993 על ידי הלן שניידר ז"ל ואיריס לנגר, במטרה לקדם ולפתח את מרכז שניידר וכן לסייע לאנשי הצוות ולילדים המטופלים ובני משפחותיהם. במסגרת פעילות העמותה לטובת שיפור רווחתם ובריאותם של הילדים, העמותה הקימה את פרויקט "חדר המתנות" שנועד להעלות חיוך על פניהם של המאושפזים, לחזק ולחמם את ליבם.

דוכן המתנות יפעל למשך יום אחד ב"יום המעשים הטובים", 24.3 (יום שלישי) והקהל הרחב מוזמן לקחת חלק בפרויקט הזה שהוא יחיד ומרגש בסוגו.

יום שלישי, 24.3 בין השעות 14:00 – 18:00

בניין A, קומה 1-, דיזנגוף סנטר (מול רנואר)

לפרטים נוספים על העמותה ועל חדר המתנות