ביקורות והמלצות

ביקורות והמלצות, על מסעדות,בתי מלון, סרטים וכל מה שמעניין

חיפוש באתר

 

ערב התרמה למען רועי שוחט , חולה ALS , ומקים תחנת הרדיו

"רדיו החיים הטובים"

 

* ב 17/2 במועדון ה"בארבי" יתקיים ארוע התרמה בהשתתפות ברי סחרוף, חמי רודנר, ערן צור, דני גלבוע, סמדר אקראי, נקמת הטרקטור ועוד.

 

 

מה שהחל בהתרסקות אישית והפך למפעל להגשמת חלומות בדמות תחנת רדיו אחת שקמה באישון לילה ומאידך, מחלת ניוון השרירים שהחלה לתת אותותיה לאחר עשר שנים , הגילוי והחשיפה בפני כולם והרגע בו חברו עשרות ומאות אנשים עבור איש אחד ויצרו מופע התרמה רב אמנים והכול למען רועי שוחט שהפך להשראה לרבים ברשת אשר רואים בו סמל למי שחי כאן ועכשיו על אף הקשיים ויחד עם זאת מי שהפך חלום למציאות והוכיח שאם נרצה אין זו אגדה. 

 

 

רועי גילה את דבר מחלתו בפוסט מרגש בו חשף את סיפורו והצהיר " אני חולה כבר עשר שנים בניוון שרירים והגיע הזמן שלי להוציא את זה החוצה , אין לי עוד רצון להסתיר זאת" . הוא חשף את הרגע בו עזב את ביתו , עזב את הגליל ללא שום רכוש ורק תיק ורכב קטנטן , על הקשיים, הכאב, תחושת הכישלון , החלומות שבאו , הטוב שקרה בדרכו והרצון לפזר את הטוב לכל עבר . למרות הקושי, שוחט מסרב לוותר על החלום ומתכוון לפתח את התחנה לכיוונים נוספים.

 "אני נמצא בשלב שבו חשוב לי להבטיח את המשך פעילות התחנה, ולשפר עוד יותר את הקשר שיש לי עם המאזינים. אני מתכנן להקים אתר חדש לתחנה, לשפר את ספריית התוכניות והשידורים החוזרים שלנו, להקים 'מעבדה לרדיו' שבה כל אחד יוכל להגשים חלומות ולשדר, להרחיב את הבמה ליוצרים צעירים, להרחיב את יכולות אולפן הטלוויזיה שלנו, ולהעביר את האולפן למקום נגיש יותר עבורי ועבור שדרנים נוספים בעלי מוגבלויות".

 

מופע התרמה במועדון הבארבי בתל אביב

לאחר חשיפת הסיפור נדהמו רבים לגלות שרועי שוחט חי עם ניוון שרירים כל כך הרבה שנים מבלי שידעו או הבחינו . הפוסט שלו זכה למאות תגובות ושיתופים ולפתע נרקם רעיון בין השדרנים, החברים, האמנים והיוצרים ובו הוחלט לקיים מופע התרמה למען רועי במטרה לסייע לו עם האתגרים והשינויים החדשים הן הפיזיים והן מבחינת התחנה אשר עומדים בפניו.

 

בארוע ייקחו חלק ערן צור, סמדר אקראי, דני גלבוע , נטע וייסמן שמארח את ברי סחרוף ,איל קופמן ,חמי רודנר ונקמת הטרקטור -  כולם יחד יעלו על הבמה ב 17 בפברואר 2015 במועדון הבארבי בשעה 20:00.

 

מחיר כרטיס: 120 שקלים

 

מכירת הכרטיסים מתבצעת דרך משרד הכרטיסים "לאן" *8780