ביקורות והמלצות

ביקורות והמלצות, על מסעדות,בתי מלון, סרטים וכל מה שמעניין

חיפוש באתר

ארגנתי לעצמי בוקר של כיף משולב בהרצאה על סדר וארגון הבית, ארוחת בוקר בריאה ומתנה בסוף.

גם הפעם מדובר באירוע מטעם תפוז (בשיתוף פרוקטר אנד גמבל העולמית) שהתקיים בקומה הרביעית בתל אביב.

הודיעו לי מראש שלא אוכל לקחת עימי את הילד אז איחסנתי אותו אצל סבתא ונסעתי (מילוי דלק, פקקים, עצבים.. לא משהו חדש..)  העיקר שהיתה חניה חינם ליד המקום שכבר העניין הזה חסך לי טרחה רבה במציאת חניה בעיר הזאת..

האירוע הפעם היה - השקת מוצר חדש בארץ- swiffer (סוויפר)


"מוצר שנעזר במטליות יבשות המשתמשות בחשמל סטטי, על מנת ללכוד חלקיקי אבק וליכלוך שמטאטא רגיל אינו מסוגל להם"     האמנם??

לסוויפר יש שני מוצרים מובילים:

1.        SWEEPER SWIFFER–לטיטוא וניקוי משטחים

2.        DUSTER SWIFFER– להסרת אבק

יתרונות של הסוויפר:

·       360 מעלות מנקה מתחת לרהיטיםלא עוד הזזה של ספות וכסאות. ראש המוצר Swiffer Sweeperמסתובב במעגל שלם של °360 ומאפשר הגעה לכל פינה. שום פירור אבק לא יכול להימלט: מתחת למקרר, בפינות החבויות, מתחת לספה (מבלי להזיז אותה), בפאנלים ולפינות נוספות אליהן המטאטא או המגב אינם מסוגלים להגיע.

·       אין צורך להיאבק עם היעההמטליות היבשות של Swiffer Sweeper מצוידות בטכנולוגיה אלקטרוסטטית אשר לוכדת וכולאת אבק, לכלוך ואפילו שערות, ואינה מזיזה אותם ממקום למקום. הלכלוך נלכד במטלית, כך שאין צורך יותר להיאבק עם היעה.

·       אין צורך להתכופף לשפשף את הרצפההמטליות הרטובות של Swiffer Sweeper מצוידות בפס מחוספס ירוק (הדומה לסקוטץ') להסרת לכלוך קשה (הכל יחסי) וסימנים, וזאת בעזרת סיבוב פשוט של ראש המוט.

·       מוצרי ה-Duster מגיעים למקומות גבוהים ונמוכיםלמוצרי ה-Swiffer Duster אלפי סיבים אשר מגיעים לחריצים הצרים ביותר. בנוסף, ה-Duster עם הידית הטלסקופית המתארכת עד 90 ס"מ, מאפשר להגיע ולנקות בקלות מנורות, מאוורר יתקרה, פתחי אוורור של מזגן ותריסים. (גם אנחנו, הגמדיות יותר יכולות להגיע פתאום למקומות שיכלנו לקפץ אליהם או לגרור כסא- או שפשוט היינו קוראות לגבר גבר שבבית, כי הוא בטחו יותר גבוה...).

·       יתרונות נהדרים לכולםאוהבי הניקיון ושונאי המאמץ המיותר,אלה שנלחמים באבק, בעלי כלבים וחתולים ׁשאוהבים חיות אבל לא אוהבים עקבות שלהם בכל פינה, הורים לתינוקות זוחלים(ובכלל) ואלו הסובלים מאלרגיות ומאסתמה.

·       הניקיון היומי הופך נוח ומהנה יותרהגיע הזמן להיפרד מטרדת השימוש במטאטא וסמרטוטים, מהסחיטות ושפיכת המים על הרצפות, ומהתחושה שזה 'אף פעם לא באמת נקי'. השימוש במוצרים מעניק  חווית ניקיון משופרת ומרעננת!

 

 אז איך זה בעצם עובד?

 

הודות לראש ה-Swiffer Sweeper, המסתובב במעגל שלם של °360, ניתן להגיע למקומות אשר עד היום היו קשים לגישה, למשל מתחת למקרר, על התקרה ואפילו בפינות ובקצוות שאליהם המטאטא או המגב לא הצליחו להגיע - Swiffer מגיע לכל פינה!

מוט המוצר חזק וארוך ובעל מבנה ארגונומי המאפשר אחיזה נוחה.

הודות למטליות היבשות והלחות, בעלות הפטנט האמריקאי הייחודי,ניקיון הבית מעולם לא היה יעיל וקל יותר- (אפשר גם להפוך לצד השני.. אל תגידו ליצרן..)

 לטאטוא – מטליות הניקוי היבשות עושות שימוש במנגנון פעולה אלקטרו-סטטיו במארג טקסטיל מיוחד ותלת ממדי. המטליות משולבות בחריצים ושקעים עמוקים היוצרים מבנה כוורת, הלוכדים וכולאים אבק, לכלוך ואפילו שיער (ומי שאחרי לידה יודעת למה אני מתכוונת..). המטליות היבשות של Swiffer Sweeper מנקות אבק טוב יותר מאשר מטאטא רגיל. לסיבי המטלית  ציפוי מיוחד של שמן ושעווה, המשפר את לכידת הלכלוך.

לניקוי משטחים  - מטליות הניקוי הלחות מציעות פתרון ניקוי משופר עם מארג המושך את הלכלוך ולוכד אותו עמוק בתוך המטלית.המטלית התלת-שכבתית מצוידת גם בפס קרצוף להסרת כתמים קשים, לרבות לכלוך דביק וסימנים של נעליים או גרירת רהיטים(מהניסיון הקודם שלנו להגיע למקומות הגבוהים, כן?).

ב-Swiffer Sweeper אפשר להשתמש על כל משטח קשה, לרבות לינוליאום (עם שעווה או בלעדיה), ויניל, רצפות קרמיקה ופרקט (אין להשתמש על משטחי עץ שטרם עברו גימור והינם או שמנוניים או מצופי שעווה.

מה ש-אני קצת יותר התלהבתי ממנו זה:

 

ה- Swiffer Duster מורכב מאלפי סיבים עבים וצמריים המקיפים את המוט מכל הכיוונים, כדי ללכוד ולכלוא את האבק טוב יותר ממטלית אבק ממיקרו-פייבר.

איך זה עובד?

 לוכד האבק Swiffer Duster מנקה במהירות פריטים גדולים כגון שולחנות ומכשירים אלקטרוניים, וחודר בקלות גם לחללים קטנים וצפופים ולמקומות צרים כמו תריסים – שם מקום המחבוא של אבק, לכלוך וקורי עכביש.

הסיבים הצמריים של המוצר מתאימים את צורתם כמעט לכל חלל ולוכדים את האבק שבתוכו, כדי למנוע ממנו להתפזר בבית, וזאת בניגוד למטליות רגילות, המזיזות את האבק ממקום למקום.

לוכד האבק Swiffer Duster הינו בעל ידית גמישה המאפשרת תמרון רב. ניתן להשיג גם עם ידית מתארכת טלסקופית המאפשרת הגעה למקומות רחוקים (מאוורר תקרתי, פתחי אוורור, מדפים גבוהים ועוד). 

 

 

אצלינו הסוויפר קיבל את השם: סוויפר סניפר (לקרוא בפ' רפה) בגלל רמת הסנפת האבק והחלקיקים שהוא אוגר לעצמו.