ביקורות והמלצות

ביקורות והמלצות, על מסעדות,בתי מלון, סרטים וכל מה שמעניין

חיפוש באתר

"ברכב לועסים מסטיק אורביט"

מרס ישראל יוצאת בפעילות למותג אורביט לקראת חנוכה ומעניקה חופשה של 8 ימים ביוון עם רכב צמוד!

 

ממחקר בינלאומי שערכה מרס נמצא כי לעיסת מסטיק בזמן הנהיגה תורמת להגברת הערנות והריכוז בזמן הנהיגה

 

מרס ישראל יוצאת בפעילויות לחיזוק מותג הדגל שלה - אורביט לקראת חנוכה, שתציע לצרכנים את ההזדמנות לזכות בטיול חוויתי זוגי של 8 ימים ביוון, כולל טיסה ורכב צמוד.

 

במסגרת זו, פעילות אוטוטו יוון תבדוק עד כמה הצרכנים מכירים את מסטיק אורביט, יוון וחנוכה. בכל קנייה של אורביט בקבוקון לרכב, נכנסים למיניסייט ייעודי, עונים על 8 שאלות ויכולים לזכות בטיול חוויתי זוגי של 8 ימים ביוון עם רכב צמוד.

 הפעילות תלווה בפרסום שיעלה ברשתות החברתיות ובנקודות המכירה.

 

ממחקר בינלאומי שערכה מרס אשר בדק את הרגלי הנהיגה והריכוז בזמן  נהיגה בקרב נהגים שלעסו מסטיק לעומת כאלו שלא לעסו, נמצא כי לעיסת מסטיק תורמת לנהיגה בטוחה ומפחיתה את הסיכון לתאונות דרכים. ממצאי המחקר הראו כי בזמן לעיסת מסטיק- הנהגים  נהגו במסגרת המהירות המותרת ופחות סטו מהכביש וכי לעיסת מסטיק שיפרה את זמן התגובה. בנוסף, נמצא כי קשר בין לעיסת מסטיק  ותהליכים קוגניטיביים על ידי עידוד זרימת דם מקומית, העברת גלוקוז והעלאה באיכות תשומת הלב וריכוז.

 

 

משיווק מרס ישראל נמסר כי "החלטנו לייצר חוויה שתתקשר לתקופת החנוכה, תוך שמירה על המסר העיקרי כי לעיסת מסטיק אורביט מסייעת בשמירה על עירנות במהלך נסיעה ובכך מאפשרת לך להגיע אל היעד שלך רענן .

חברת הדרמו – קוסמטיקה הבינלאומית קמדיס משיקה את סדרת AC-CLEAR:

טיפול מוכח קלינית  לעור פנים נקי יותר מאקנה תוך 12 שעות בלבד!


מדובר בהשקה מחדש ובמתכונת משודרגת של סדרת המוצרים לטיפול בעור שמן ותסמיניו.

זהו מהלך אסטרטגי נוסף של החברה בעלת המטה הישראלי, אשר רעננה לאחרונה את המיתוג והשיקה אתר למסחר אלקטרוני.

 

קמדיס, חברת הדרמו-קוסמטיקה המפתחת, מייצרת ומשווקת מוצרים לעור המבוססים על תרכובות ייחודיות של צמחים מהרפואה הסינית המסורתית (TCM), משיקה בימים אלו מחדש ובמתכונת משודרגת את סדרת המוצרים לעור שמן הנוטה לפצעונים תחת השם: AC-CLEAR. הסדרה כוללת ארבעה מוצרים: תרחיץ פנים טיפולי, טיפול נקודתי בפצעונים, קרם פנים טיפולי וקיט רב תכליתי המאגד את שלושת המוצרים גם יחד ליצירת שגרת טיפוח לטיפול בפצעונים ובתסמינים נוספים של עור שמן.  

שיתוף פעולה מדעי חוצה יבשות: "פיתוח הסדרה ארך למעלה משלוש שנים ונאמד בהשקעה כוללת של מיליוני דולרים" מסר עמיחי בר-ניר, מנכ"ל קמדיס, "תהליך שדרוג הפורמולות נבנה תוך שיתוף פעולה מקצועי חוצה יבשות בין מחלקות המו"פ והקליניקה שלנו, לבין רופאי עור בעלי שם עולמי המהווים חלק מהפאנל הרפואי הבינלאומי המייעץ לחברה. השקנו את הסדרה המחודשת לפני חודשים ספורים בארה"ב והקיט כבר מראה סימנים של רב מכר", הוסיף בר-ניר.

הצמחים של AC-CLEAR: המוצרים פועלים באמצעות תרכובת צמחים טהורה, מרוכזת ובלעדית לקמדיס, אשר יעילותה הוכחה מדעית והיא אף עוגנה בפטנט בזכות אפקט הסינרגיה שהיא מייצרת, המיטיב עם בריאות העור. במרכז התרכובת בת ששת הצמחים עומדת הפורטולקה הנפוצה. במזרח, הפורטולקה גדל במשך למעלה מ- 4,000 שנה כצמח מאכל ומרפא ותמציתו נחשבת ברפואה הסינית המסורתית לנוגד חמצון רב עוצמה. במערב, המדע המודרני** הוכיח כי הפורטולקה מסייע בריפוי פצעים והוא בעל תכונות נוגדות דלקתיות ונוגדות חיידקים כגון  P.acne, החיידק האחראי להתפתחות האקנה.  

המוצרים של AC-CLEAR: בחזית ההשקה עומד ה-קיט הרב תכליתי, המאגד את שלושת מוצרי הסדרה ליצירת שגרת טיפוח מותאמת וכוללת לטיפול בפצעונים ובתסמינים נוספים של עור שמן בשלושה שלבים פשוטים. כל המוצרים ניתנים לרכישה הן כקיט והן בנפרד, כמוצרים בודדים.

 AC - CLEAR CONTROL KIT| קיט רב תכליתי להקלה מהירה על תסמיני עור פנים שמן, מגורה ואדמומי עם נטייה לפצעונים:

שלב 1: ניקוי

Face Cleanser | תרחיץ פנים טיפולי לניקוי עמוק ויסודי של עור שמן. 100 מ"ל.

פורמולה במרקם ג'ל מרענן, המנקה את העור ומאזנת אותו, מרגיעה גירויים ואדמומיות ואף מסייעת במניעת הישנות פצעונים. מומלץ לחזור על פעולת הניקוי בוקר וערב וכהכנה לשימוש בטיפול הממוקד.

 

שלב 2: טיפול ממוקד  

Spot Treatment | טיפול נקודתי בפצעונים לעור שמן. 22 מ"ל.

פורמולה מוכחת קלינית להשגת עור נקי יותר מאקנה תוך 12 שעות בלבד!*

92% מהנבדקים הצהירו שיעדיפו את השימוש במוצר של קמדיס על פני המתחרים*

ג'ל רב עוצמה לטיפול ממוקד ויעיל. מומלץ למרוח על עור פנים נקי מעט מהתכשיר ישירות על כל פצעון פעם עד שלוש פעמים ביום, ולהמתין מספר דקות עד לספיגה טרום השימוש בקרם הלחות. אינו מייבש את העור.

 

שלב 3: לחות מאזנת 

 | Face Creamקרם פנים טיפולי לעור שמן עם נטייה לפצעונים ואדמומיות. 50 מ"ל.

קרם לחות במרקם עדין וקליל, אשר מרגיע את העור ותורם להשגת מראה מאוזן ובריא. מומלץ לשימוש בוקר וערב כמסיים טיפול. נספג במהירות.

 

תועלות נוספות של המוצרים בסדרה: מתאימים למבוגרים וילדים מגיל 3, מבוססים על תרכובת צמחים בלעדית לקמדיס ונרקחים ללא סטרואידים, ללא פראבנים, ללא SLS וללא תוספת צבע. בנוסף, המוצרים הם ללא תופעות לוואי ידועות, אינם מייבשים את העור, או מותירים תחושת שמנוניות. נבדקו דרמטולוגית ומומלצים על ידי דרמטולוגים.

מחיר לצרכן קיט רב תכליתי: 143 ש"ח.

מחיר לצרכן מוצרים ברכישה נפרדת: תרחיץ פנים טיפולי: 45 ש"ח, טיפול נקודתי בפצעונים: 55 ש"ח קרם פנים טיפולי: 59 ש"ח.

את הקיט ו/או את המוצרים ניתן לרכוש דרך האתר ב-15% הנחה לתקופת ההשקה:  www.kamedis.co.il,  או בחנויות נבחרות.

 

 

 

עוד על קמדיס: חברת קמדיס הוקמה ב-2003 על ידי רוני קרמר וצוות מומחים לרפואה סינית בעלי ידע נרחב ברפואת עור, במטרה לפתח פתרונות יעילים לבעיות עור כרוניות, המבוססים על טהרת צמחים שאינם גורמים לתופעות לוואי.

מוצרי החברה נרקחו במיוחד לעבוד בטבעיות עם העור במטרה להקל על תסמינים הנובעים מאטופיק דרמטיטיס, סבוריאה דרמטיטיס, פסוריאזיס, אקנה, ועור יבש ומגורה. יעילות המוצרים הוכחה בניסויים קליניים אשר מתפרסמים באופן שוטף בכתבי עת מדעיים ומוערכים בתחום רפואת העור ומתבצעים בשיתוף רופאי עור מובילים מחו"ל.

החברה נמצאת בתנופת צמיחה בינלאומית ולאחרונה השיקה פעילות בארה"ב, סין, פיליפינים וסינגפור, זאת בנוסף לטאיוון ולמספר מדינות באירופה. בבעלות החברה מפעל לייצור תמציות צמחים בסין, הפועל בסטנדרטים מחמירים של אבטחת איכות, כולל מספר תקני ISO

לאחרונה המותג עבר תהליך מיתוג מחדש ולצדו גם הושק אתר חדש למסחר אלקטרוני. האתר ידידותי למשתמש ומאפשר התמצאות קלילה באמצעות חיפוש פתרונות לפי תסמיני עור.  באתר נמכרות סדרות המוצרים הקיימות בישראל והוא מספק מידע חיוני לצרכנים המתמודדים עם סוגים שונים של בעיות עור, כמו גם רקע על הצמחים השונים שעומדים מאחורי יעילות המוצרים, מידע על מבצעים ועל החברה ופעילותה. www.kamedis.co.il

נסיעה ברכב. נסיעה ארוכה ברכב.

נסיעת הרדמה ברכב. נסיעה מרובת ילדים. נסיעה מרובת ילדים לאילת (מישהו כאן החליט לבדוק את סף העצבים שלנו..)
יש עוד כמה סוגי נסיעות שלא הזכרתי.
אבל הנסיעה הראשונה של תינוק ברכב היא בסל קל ביציאה מבית החולים.
 כולו עטוף בשתי שמיכות (לפחות), טובע לו בנוחיות (יחסית) בתוך מושב ענקי למידותיו, בדרך כלל כובע מכסה לו את האף (ברגע של חוסר תשומת לב הכובע מן הסתם נופל אחרי "הרכבתו" על ראש הקטנטן). וכך הוא מובל לביתו החדש אחרי 9 חודשים (במקרה הטוב ) בבית חמים ונעים משלו, עכשיו יצטרך להתחלק בספייס עם עוד כמה נפשות.
 
התינוקי גדל ומתאים את עצמו לסל-קל (שכבר לא כזה קל כמו שאומרים), ואז גדל עוד קצת והסל קל מתחיל להיות צפוף לו.
הגיע הזמן למעבר לכסא בטיחות תקני. 
עברנו על אתר "בטרם" שאלנו חברים, עשינו סקר שוק ונבחר כסא בטיחות מתאים לתינוק ולכיס שלנו.
ומה עכשיו? 
התינוק שמח וטוב לבב, מבסוט מהמושב החדש שלו.
ברגע שהוא נרדם שם, אין לו שליטה על הראש (שקצת כבד משאר הגוף) והוא נשמט קדימה או לצדדים.
    
ההורה ששם לב לבעיה מושיט יד פנויה ומחזיק לו את הראש שלא יפול, ההורה שקצת יותר עסוק בפלאפון שלו מחזיר את הראש למקום וחוזר לבהות במסך וללליילק לחבריו.
והראש נשמט שוב ברגע שהיד עזבה את האיזור.
 
מי לא מכיר את התופעה?
לשמחתנו המוח הישראלי לא מפסיק לחשוב ולפתח את המוצרים הטובים ביותר עבורנו ועבור ילדינו!
NapUp הוא הפתרון האמיתי הראשון, המאפשר לילד שלך לישון בנוחות ובבטחה כשאתם בדרכים ולך נותן שקט ויכולת להתמקד בנסיעה ללא התעסקות עם ראשו הנופל קדימה ולצדדים.
 עם עיצוב חדשני, יזם שהפתרון בער בתוכו ועבודה משותפת של מעצבים, רופאים, מהנדסים, והכי חשוב, הורים, NapUp נולד.
הנאפ אפ עומד במבחני בטיחות בינלאומיים מחמירים.
עשוי מספוג נושם,
ניתן לכבס אותו,
ממולא בספוג מעכב בעירה
והכי חשוב, לא מפריע לילד כשהוא ער.
 
ברגע שמרגישים שהוא נרדם, עוד לפני שמיטת הראש הראשונה מורידים את הקשת והראש מאובטח!
 
יש לציין שהנאפאפ מתאים בעיקר לבוסטרים עם משענת גב גבוהה.
 
מחיר לצרכן: 149 ש"ח
ניתן לקנות באתר
 

 

עד עכשיו נלחמנו במכת מצרים הזאת באמצעים כשרים, פחות כשרים, טבעיים, כימיים, בידיים, ברגליים ובדרך כלל לא הצלחנו להיפטר מהמכה הזאת.

עכשיו הגיע הפתרון.

אין מה להתעלל בהן יתר על המידה, מערכת העצבים שלהן התחסנה מפני כל התכשירים והרדיפה אחריהן.

עכשיו הגיע הזמן לטפל בהן בדרך אחרת...

מערכת הנשימה!

מעכשיו, חונקים אותן וגם את הצאצאים שלהן בקלות, מהירות וללא נזקים.

  

 

חברת TechCare פיתחה יחד עם בוגרי מכון ויצמן ובליווי רופאים וחוקרים מובילים, טכנולוגיה חדשנית ומוגנת בפטנטים בינלאומיים, לנידוף חומרים פעילים ממקור צמחי למגוון רחב של טיפולים בתחומי הבריאות והביוטי. הטכנולוגיה אשר פותחה ע"י מדענים יוצאי מכון וייצמן תשמש לפיתוח מוצרים נוספים בעתיד מבית נובומיק.

 

המוצר הראשון העושה שימוש בטכנולוגיה חדשנית זו הוא נובוקיד, המכשיר הראשון מסוגו בעולם להשמדת כינים וביצי כינים ולטיפול מונע. ייחודו של הטיפול בנובוקיד הוא בהיותו קצר, יבש ויעל ואורך כ-10 דקות בלבד. החומר הפעיל שבקפסולות כולל תערובת 100% טבעית של חומצת חומץ ורוזמרין ממקור צמחי, ללא חומרים כימיים, חומרי הדברה או סיליקון והוא איננו שמנוני. הטיפול מתאים לכל בני המשפחה (ילדים מגיל 4 ולמבוגרים).

מחזור החיים של הכינים מהיר, כך שכינים חיות כ-30 יום וכל כינה מטילה כ-10 ביצים מידי יום והביצים בוקעות לאחר כ-10 ימים וחוזר חלילה. כשהילדים מגרדים בראשם כבר קיימת בראשם מושבה של כינים ומאות ביצים. שיטת הטיפול אותה מציגה נובוקיד הינה שיטת טיפול מהפכנית, משום שהטיפול "שובר" את מעגל חיי הכינים, מיד לאחר טיפול ההשמדה הראשוני, עליו מומלץ לחזור לאחר 24 שעות (בעיקר לבעלי שיער ארוך), טיפול נובוקיד כולל טיפול מניעתי המתבצע מידי שבוע.

שבירת המעגל הזה היא הדרך היעילה, הטבעית והקלה ביותר למניעת היווצרות מושבת כינים ומאות ביצים על הראש.

 

במידה ולילדים יש כבר מושבת של ביצים וכינים, מומלץ לבצע טיפול חוזר עד להשמדה מוחלטת ולאחר מכן להמשיך ולבצע טיפול מונע.  

 

להגברת יעילות הפעולה, מומלץ, בעיקר לבעלי שיער ארוך, לעשות שוב את הטיפול, לאחר 24 שעות ולאחר מכן טיפול מניעתי אחת לשבוע. זוהי הדרך היעילה, הטבעית והקלה ביותר למניעת היווצרות מושבת כינים ומאות ביצים על הראש.

 

במידה ולילדים יש כבר מושבה של ביצים וכינים, מומלץ לבצע טיפול חוזר כעבור 24 שעות מהטיפול הראשון  להשמדה מוחלטת ולאחר מכן להמשיך ולבצע טיפול מונע מידי שבוע.

 

כאשר חוזרים על הטיפול המניעתי אחת לשבוע אין צורך בסירוק כטיפול מונע ונחסכת אי הנעימות, הכאב והסבל הכרוכים בכך (בעיקר כשמדובר בשיער ארוך וסבוך).

 

 

נובוקיד אינו עוד תכשיר אלא מכשיר רב פעמי, המאפשר טיפול המבוסס על חומרים 100% טבעיים. המכשיר קיבל אישור אמ"ר של משרד הבריאות, וכן אישור CE של האיחוד האירופי Class I Medical Device)).

 

בוצעו מאות בדיקות על ראשי ילדים ומבוגרים ובדיקות מעבדה שבוצעו על ידי ד"ר סמיש מצאו כי כבר לאחר הטיפול הראשון היה 98% הצלחה בחיסול הכינים ומעל 50% הצלחה בחיסול ביצי כינים. בנוסף, פרופסור שרה ברנר ערכה ניסוי על 20 נשים שהוכיח את בטיחות השימוש במוצר, והכל כאמור בטיפול שהוא 100% טבעי!!

 

 

ערכת הטיפול כוללת: מכשיר נובוקיד עם שלוש שנות אחריות, סט רביעיית קפסולות לטיפול ומניעה, כובע טיפול רב פעמי ומסרק צפוף.

לשימוש חוזר וטיפול מונע, ניתן לרכוש קפסולות נוספות.

השימוש בנובוקיד מוזיל את עלות הטיפול ומניעת הכינים מיד לאחר 2-3 טיפולים, בהשוואה לשימוש בתכשירים השונים המצויים בשוק.

שימוש במכשיר נובוקיד מוזיל את העלות למשתמשים כבר אחרי 2-3 טיפולים, לעומת השימוש בתכשירים המצויים בשוק.

 

מחיר ערכה מומלץ לצרכן – 299 ש"ח. מחיר השקה – 249 ש"ח.

מחיר אריזת 4 קפסולות לטיפול מונע ברכישה נוספת –59.90 ש"ח

מחיר כובע רב פעמי –39.90 ש"ח.

 

 

את המוצר ניתן להשיג ברשת סופר-פארם ברחבי הארץ.

 

בברכת שלא נצטרך...

מותג      מותג הקוסמטיקה האמריקאי Palmer’s  שנמכר ברשתות הפארם המובילות בעולם עושה עלייה ארצה,

זהו,       כבר לא צריך לקנות בעליאקספרס ולא לסנג'ר חברים שנוסעים מעבר לים, עכשיו ניתן להשיג גם אצלנו את המוצרים הנפלאים האלה, ובמחירים הוגנים לחלוטין.

             אני כבר התמכרתי.

 

מוצרי החברה נמכרים כיום ביותר מ 110 מדינות בעולם תוך הובלת קטגוריית הטיפול בסימני מתיחה אצל נשים לאחר הריון (נושא כאוב בפני עצמו).

חומר הגלם העיקרי של החברה הוא חמאת קקאו .

את הנציגות היוקרתית של מותג palmers בישראל, קיבלה קבוצת יזמים ישראלים ובראשם סיגל יחזקאל קריינר אשר שימשה בתפקידי ניהול סחר בכירים וכאשר נחשפה למותג, איכותו וגודלו בעולם החליטה להביאו ארצה. (תודה סיגל)

לדבר יחזקאל קריינר , "Palmer’s הינו מותג עם איכויות גבוהות ביותר אך ברמות מחירים שמתאימות לשוק הישראלי. עובדה זו חיזקה אצלי מאד את האמונה שסיכויי הצלחתו כאן גבוהים, ואכן כך באמת נראית תחילתה של ידידות מופלאה.

מרגע שחתמנו על קבלת הנציגות בישראל, אנו מקבלים פניות רבות מלקוחות ישראלים שפנו לחברה בארה"ב ומכאלו שמכירים את המותג מחו"ל, בחיפוש אחר המוצרים וזה מגביר אצלנו את האמונה ואת ההתרגשות לקראת התחלת המכירה בארץ"

 

ב Palmer’s מתחייבים לשימוש ברכיבי יופי סופר טבעיים, מייצרים מוצרי טיפוח לעור שבאמת עובדים אך ברמת מחירים כזו שידם של רבים משגת.

על פי החברה האם, כל אחת מפורמולות המוצרים, מבוססת על רכיבים העשירים והיוקרתיים ביותר שהטבע מציע, כולל 100% חמאת קקאו טהורה, חמאת שיאה, חמאת זיתים ושמן קוקוס.

המותג מוכר כמותג חמאת הקקאו המוביל בעולם וכיום המוצרים נותנים מענה לכל טיפולי העור הנדרשים: פנים, גוף, סימני מתיחה, תינוקות, שיער ומוצרי אמבט.

ב Palmer’s מגלים אחריות סביבתית וחברתית ותורמים רבות חזרה לחברה. ב 2012 החברה הצטרפה לארגון העולמי לקקאו ותומכת מאז בנסיונות הארגון לספק למגדלי הקקאו ומשפחותיהם סביבה כלכלית וחברתית טובה יותר. כמו כן החברה משתייכת לאגודות נוספות שתומכות גם הן בחקלאים ומגדלים של חומרי הגלם בהן משתמשת כמו: איגוד מגדלי השיאה, “Happy Baby” – תמיכה בנשות כפרי אוגנדה ועוד.

חברת E.T. Browne יצרנית המותג, מוגדרת גם כחברה שהיא “Cruelty free” (ללא אכזריות), כלומר חברה שאינה מבצעת ניסויים על בעלי חיים בתהליך ייצור המוצרים.

  

רכיב הליבה שלהם ב40 השנים האחרונות הוא חמאת הקקאו. קוראים לו רכיב הסופר-יופי של הטבע בזכות תכונות הריפוי העילאיות שלו ויכולתו לסייע לעור לשמור על הלחות שלו לאורך זמן.


אבל הוא לא רק מבטיח יופי, הוא גם מקיים. חמאת הקקאו נמסה בטמפרטורת הגוף. כאשר זה קורה, היא מספקת לגוף את הריכוז החזק ביותר של אנטי אוקסידנטים כדי למנוע את הזדקנותו. היא מעניקה לגוף לחות בשילוב עם מאזן השמן הטבעי שלו והיא מסייעת לנו לספק רכיבים לשיפור מראה עור הפנים.

פורמולת חמאת הקקאו של פאלמר'ס נמצאת בלבו של המוצר שאנו מייצרים, מאחר והיא פועלת באופן טבעי יחד עם עור הגוף כדי לשמור על מראה בריא ויפה שלו.

הסוד טמון בפוליפנולים שבמסת הקקאו. פוליפנולים יעילים מאוד בנטרול רדיקלים חופשיים, ואלה שמצויים במסת הקקאו יעילים במיוחד.

למעשה, חמאת הקקאו מכילה אנטי אוקסידנטים ברמה גבוהה בהרבה מזו שקיימת באוכמניות או במזונות-על אחרים. האנטי אוקסידנטים האלה הם שמסייעים להילחם באופן טבעי בהזדקנות מוקדמת.

חמאת הקקאו עשירה גם בוויטמינים A, C ו-E ובמינרלים טבעיים, כמו אבץ ומגנזיום. היא מכילה חומצה אולאית – חומצה אנטי אוקסידנטית שמצויה במזונות-על טבעיים אחרים, כמו שמן זית.

והכי חשוב – חמאת הקקאו מוכחת כמסייעת בהידרציה מתמשכת באמצעות יצירת מחסום מיקרוסקופי שלוכד לחות בעודו מאפשר לעור לנשום בקלות.


החומרים הפעילים במוצרי פאלמרס:
חמאת קקאו - קרם לחות טבעי עשיר המשאיר עור רך כמשי, והופך אפילו את האזורים הגסים והיבשים ביותר לרכים וחמאתיים
ויטמין E - נוגד חמצון רב עוצמה אשר מסייע לשפר מראה צלקות, סימני מתיחה וליופגמים בעור. מעניק מראה וגוון אחידים יותר
קולגן ואלסטין - משפרים את גמישות העור, מתיחות ומיצוק ומביאים לשיפור גוון העור, גמישותו ונראותו
חמאת שיאה - לחות עמוקה ומזינה כדי להשאיר עור יבש, רך וקורן
קו אנזים Q10 - עוזר להחליק להחיות את העור


 

קרם חמאת קקאו למיצוק העור (315 מ"ל) - Palmer's

חמאת הקקאו למיצוק העור של פאלמרס היא נוסחה ייחודית שתוכננה במיוחד על מנת להחזיר את הגוף לחוזקה הטבעית, המקורית שלו בכל עת, גם לאחר הריון או ירידה במשקל. השילוב הייחודי של חמאת קקאו, קולגן, אלסטין וחמאת שיאה ממצק ומגוון את העור, תוך שמירה על גמישות העור והמרקם. בנוסף, ג'ינסנג וויטמין E עוזרים בריכוך ובהקלה על העור. קו אנזים Q10 הוא נוגד חמצון המסייע להחליק ולהחיות את העור.

תכונות המוצר:
מכיל חמאת שיאה, קולגן, אלסטין וויטמין E
מכיל Q10
מהדק את העור
ממצק ומגוון
נטול פרבנים ופתלטים

עזבו שהקרם מרגיש נהדר על העור, נעים, נספג במהירות וקרם אידאלי באופן כללי.. הוא מגיע עם ריח כזה טעים שבא לך לקחת ממנו בכפית ולאכות. לאוהבי השוקולד במיוחד (ואני לגבמרי אחת מהם)

 

שמן טיפוח לעור ורד הבר (60 מ"ל) - Palmer's

שמן הטיפול לעור רוזהיפ, על בסיס חמאת הקקאו של פאלמרס, הוא מוצר רב-תכליתי מתקדם לשלמות העור, אשר ניתן להשתמש בו בכל חלקי הגוף והפנים.

המוצר קל המשקל הזה, נטול משמרים ופתלטים, מכיל תערובת בלעדית של מרכיבים מרכזיים שנועדו לשפר את מראה העור, סימני מתיחה, עור יבש ופגום, עור בגוון לא אחיד, הזדקנות העור, קמטוטים וקמטים.

העור נראה ומרגיש מיד רך וחלק בזכות המוצר הייחודי הזה שאיננו שמנוני ואיננו מכתים.

תכונות המוצר:
מכיל ויטמין E
ספיגה עורית מהירה (רפידרמלית)
נטול שמן מינרלי
נטול פרבנים ופתלטים
אינו גורם לסתימת נקבוביות (לא קומדוגני)
העור נראה ומרגיש רך וחלק
אינו שמנוני, אינו מכתים
טיפול לחות עמוק
לשימוש בכל הגוף או באזורים ממוקדים

שמן נוח לתפעול בזכות המשאבה שהוא מגיע עימה, בריח עדין ולא מציק, לא שמנוני כמו שנים אחרים שאני מכירה, נספג יחסית מהר. אם עושה את העבודה? אצטרך להשתמש בו עוד קצת כדי לגלות את זה.

לגבי אי ההכתמה שהחברה מצהירה על המוצר, השמן טפטף לי על המכנסיים בעת השימוש, מקווה שירד בכביסה..

 

פאלמר'ס היא חברה "ללא אכזריות" ואינה מבצעת ניסויים בבעלי חיים.

מחירים: 40-55 ש"ח לכל אחד מהמוצרים.

ניתן להשיג בחנויות ואתרי פארם וטבע מובילים דוגמת "שור טבצ'ניק", "ביו גאיה", "נקודתי טבע" ועוד וכן ישירות דרך אתר המותג בארץ.

 


בומבה של משחק!


משחק אסוציאציות מלהיב לילדים בגילאי 6-12. (אבל גם בוגרים נהנו לשחק בזה עד שנגמרו להם המילים או שהפצצה התפוצצה עליהם)

פותחים קלף נושא ומתחילים: מעבירים את הפצצה מאחד לשני.

כשהפצצה מגיעה לידיים של משתתף עליו להעלות אסוציאציה הקשורה לנושא שמופיע בקלף.

למשל, הנושא: מקרר. מה מזכיר לי מקרר? חלב, שתייה, ביצים, אוכל, קור ועוד, כל אחד אומר מילה עד ש... הפצצה תתפוצץ. מי שבידו התפוצצה הפצצה, מפסיד ומקבל את הקלף.

 


 

פיתוח מיומנויות: מפתח שפה, מפתח חשיבה, מפתח דמיון , מפתח יצירתיות , מיומנויות למידה.

מינימום משתתפים: 3

גילאים: 6- 99

מי המנצח: המשתתף אשר צבר הכי פחות קלפים.

 מה בקופסה :"בומבה" - קוצב זמן אלקטרוני בקוטר 7.5 ס"מ, 54 קלפי משחק, הוראות משחק מפורטות (דרושות 2 סוללות AAA אינן כלולות)

 

טאבו- משחק המילים שאסור להגיד-


איך משחקים?  - קח כרטיס והבט במילה העליונה. עכשיו עליך לגרום לקבוצה שלך לנחש מהי המילה, בלי להשתמש בחמש

מילות הטאבו שמופיעות בכרטיס. אלו הן המילים שאסור לומר אותן!
אז איך תוכל לגרום לקבוצה שלך לומר "קפאין", כשאסור לך לומר "מעורר", "קוקה קולה", "לילה", נטול" ו"אינסטנט"?

הזמן פועל נגדך! אתה יודע מה אתה רוצה להגיד, רק קשה למצוא את המילים הנכונות.

מה עוד? שחברי הקבוצה היריבה משגיחים עליך מקרוב ומחכים שתטעה. אם תשתמש באחת ממילות הטאבו – הם יצפצפו בצפצפן ויפסלו אותך מיד!

 תצטרך להפעיל את הדמיון וכושר היצירתיות שבך, אוצר מילים עשיר ומהירות מחשבה כדי לנצח. 

אם הקבוצה שלך מנחשת את המילה, אתם מקבלים נקודה. העבירו את כלי המשחק שלכם קדימה לעבר משבצת הסיום שעל לוח המשחק.

הקבוצה הראשונה שמגיעה למשבצת הסיום – היא המנצחת!

גילאים: ילדים 6-8 , נוער 12+ , משפחה

פיתוח מיומנויות: מפתח שפה, מפתח חשיבה, מפתח דמיון , מפתח יצירתיות , מפתח כישורים חברתיים

מה בקופסא: 2 חפיסות קלפים, לוח משחק, צפצפן, שעון חול, 2 כלי משחק והוראות משחק מפורטות.

למי יש זמן כל הזמן לאסוף את כל הבגדים המלוכלכים, למיין צבעים, להכניס למכונה, להתלבט אם להכניס עוד קצת או שזה ילך כבר לפעם הבאה, לשפוך ג'ל כביסה, מרכך, להפעיל מכונה..

וחוזר חלילה לפי כמות הדיירים בבית, ביום.

 

מהיום מפסיקים למיין צבעים ומתחילים ללכוד צבעים!

 

לראשונה בישראל, "הנקל סוד" נכנסת לקטגוריה חדשה בתחום תוספי הכביסה ומשיקה מותג בינלאומי חדש: COLOUR CATCHER 

דפים לוכדי צבעים למכונת הכביסה!

 

דפים למכונת הכביסה, מספר 1 באירופה, למניעת תאונות צבע בכביסה וללא צורך במיון צבעים בכביסה!

 

לראשונה בישראל, חברת "הנקל סוד" משיקה מותג בינלאומי חדש בקטגוריה: COLOUR CATCHER  - דפים למכונת הכביסה למניעת תאונות צבע בכביסה וללא צורך במיון צבעים בכביסה אשר הינם מספר 1 באירופה.צבעים ולכלוך משתחררים מהבגד בכל כביסה, במיוחד אם מדובר בבגדים צבעוניים, כהים, מכותנה או כביסה בטמפרטורות גבוהות,  ועלולים לעבור לבגדים אחרים במכונת הכביסה ולקלקל אותם.

 

לדפי COLOUR CATCHER טכנולוגיה ייחודית למניעת מעבר צבעים, הדף פועל כמגנט ולוכד את הצבעים אשר השתחררו מהבגדים במהלך הכביסה ומאפשר הגנה מקסימלית לשאר הבגדים במכונה.

את התוצאה, כמובן, רואים על הדף!

אז לפעם הבאה שאת מתכוונת לכתוב בקבוצת פייסבוק כזו או אחרת שבעלך שוב הכניס כביסה לבנה מלאה וגרב אחת אדומה (הפוסטים האלה מתרבים עם כניסת הילדים למסגרות), יש פתרון.

·       הסוף לתאונות צבע בכביסה- דפי קולור קאצ'ר מונעים מעבר צבעים בין הבגדים ובכך מעניקים הגנה מקסימלית לבגדים.

·       הסוף למיון בגדים צבעוניים- בזכות ההגנה של דפי קולור קאצ'ר אפשר לכבס בגדים צבעוניים יחדיו.

 

·       להגנה על הבגדים מומלץ להוסיף את דפי קולור קאצ'ר בכל מכונה.

 

הוראות שימוש:

1.     הכנס את הדף(ים) בתחתית התוף של מכונת הכביסה לפני הכנסת הבגדים.

2.     הוסף ג'ל/ אבקת כביסה והפעל את מכונת הכביסה לפי התוכנית הרצויה.

3.     בסיום הכביסה, הוצא את הדף והשלך לפח.

מינון מומלץ:

דף 1 למכונת כביסה. לצבעים בוהקים או כהים במיוחד מומלץ להוסיף יותר דפים.

מחיר  השקה מומלץ לצרכן: למארז 10 דפים - 10 ש"ח, למארז 20 דפים: 20 ש"ח

ניתן להשיג בכל רשתות השיווק הגדולות ברחבי הארץ

 

תוקף מחיר ההשקה:  30.9.2016

 

(מחיר מלא מומלץ לצרכן: מארז 10 דפים: 13.90 ש"ח, מארז 20 דפים: 22.90 ש"ח).

 

קולור קאצ'ר –פתרון קל, נוח ונגיש לבעיה אמיתית. מושלם לכביסה קלה ובטוחה!

 

 

השיער שלנו. לכל אחת יש אישיו איתו.

אני, כבעלת שיער חלק ודק כל חיי, כילדה רציתי תלתלים, ובכל הזדמנות הייתי מנסה לסלסל אותו בכל שיטה חדשה שהכרתי.

וכילדה, את מנסה כל מיני שיטות שלא הכי בריאות לך, בלשון המעטה..

מה היה לנו שם? מסלסל חם, לגלגל את השיער בטישו עם ג'ל, לישון ימים שלמים (בחופש הגדול) עם צמות סיניות, רולים, קישרת השיער בכל מיני גומיות גם, חומרים ליצירת תלתלים, גלים וכל ניסיון להפוך אותו לאחד מהאחרונים לא צלח כי השיער חזר לסורו כבר אחרי שעה מקסימום.

כשאחותי התחתנה ביקשתי לעשות תסרוקת עם תלתלים וצמות, הספרית ריססה אותי בהמון ספריי לחיזוק וגם אז, הספריי החזיק, אבל התלתלים שלי לא :(

 

בבגרותי למדתי להשלים עם המצב וראיתי מסביבי את כל המתולתלות מיישרות את שיערן למוות ומסרבות להשלים עם רוע הגזרה של התלתלול הטבעי שלהן.

גם למדתי ששיער מתולתל הוא קשה לתחזוק וכל יום צריך להתפלל שלא יהיה bad hair day ומעטים הימים שבאמת קמת עם שיער מהמם ומתעצב לפי רצונך..

 

אם את מאלה שלא שלמות עם שיערן, ממליצה לך ללכת לבקר אצל רוני חתוכה, הוא כבר ימצא לך את הפתרון שאת צריכה לרעמה שאת מסתובבת עימה על הראש. 

לא להאמין כמה שטיפול של כמה שעות יכוללהחזיר לך את החיוך לפנים בכל בוקר, להפחית את שעות המלחמה מול המראה לכמעט כלום זמן- זה פרייסלס.

 

 

רוני חתוכה משיק את 'בית לשיער', מרכז טיפוח, טיפול ושיקום לכל סוגי השיער.

רוני מגשים בימים אלה חלום של שנים רבות, למעלה מ-20 שנות עבודה בארץ ובעולם, מאות שעות של עבודה עם לקוחות והתנסות בכל סוגי הטיפולים לשיער התנקזו לחלום להקים בית לשיער, בית שמרכז את כל מה שהשיער צריך, החל מפן פשוט ועד לשינוי בפריזורה כמעט לצמיתות (שצריך לחדש מידי שנה-שנה וחצי).

בית לשיער, כשמו כן הוא, המקום בו תשימי את הראש ותרגישי בטוחה, המקום אליו תמיד תרצי לחזור .

הבית תוכנן ועוצב תוך חשיבה והקפדה על נוחיות הלקוחות והצורך שלהם באינטימיות ודיסקרטיות.

ללקוחות בקומה העליונה הציבו ספסל מבטון ועליו מזרן וכריות צבעוניות, שולחן קפה קטן עם כוסות ועליהן אימרות משעשעות הקשורות למקום

 

 והכי חשוב- מיזוג שעובד בעוצמה מלאה!

הקומה התחתונה מיועדת לאנשים שחושקים בטיפולים בדיסקטריות, כאלה ששיערם דליל ולא רוצים שיראו שמטפלים להם בשיער, למפורסמים שלא רוצים שפפראצי יצלמו אותם... ויש גם מטבחון העומד לרשות הלקוחות ובו הם מוזמנים להכין לעצמם קפה כאוות נפשם.

 

במה המקום מתמחה?


החלקות-

בעשור האחרון, השתנו חיי הנשים ללא היכר, לראשונה בהיסטוריה קיבלנו אפשרות לשנות את המבנה הגנטי של השיער שלנו לצמיתות.  החלקות השיער הקבועות שנכנסו לתחום השיער הישראלי לפני כ-13 שנים העניקו לנו כרטיס חופשי לשנות את חוקי הטבע!

אבל הטבע חכם מכדי לוותר לנו כל כך בקלות על הכללים ולכן גם להחלקות יש חוקים.

כאן קיים מגוון רחב של סוגי החלקות, ההחלקות נעשות בהתאמה לצרכים, לנתונים ולרצון הלקוחה.

החלקה ייחודית ובלעדית ל'בית לשיער', פרי פיתוחו של רוני חתוכה היא החלקה ריבונדינג X. החלקת ריבונדינג היא החלקה יפנית גמישה ובטוחה, המאפשרת לנו ליצור עבורכן כל מראה רצוי של השערה, החל מפתיחת תלתלים, דרך מראה שיער גלי וטבעי, ועד לשיער חלק באופן מושלם.

שיקום שיער-

אורח החיים המודרני לא משאיר לנו דקה של מנוחה, אנחנו חייבות להראות ייצוגיות ומתוקתקות בכל דקה משעות היממה. ידוע כי העור והשיער הם המראה של הנפש שלנו, כך שהמחיר האסתטי שגובה מאתנו אורח החיים הלחוץ מתבטא בעור ובשיער שמשלמים את המחיר...

שימוש יום יומי במחליק שיער שמגהץ את סיב השערה ללא רחמים,  במייבש שיער בטמפרטורה בלתי נשלטת, עם מסלסלי שיער רותחים, חומרים כימיים אגרסיביים, הבהרות, משיכות, חשיפה בלתי מבוקרת לשמש פוגעים בשיער  ובסופו של דבר הוא צריך לעבור שיקום.  

'בית לשיער' מציע תוכנית שיקום לשיער, התוכנית מותאמת אישית לצרכי השיער שלך שבחובה מגולמים כל ההיבטים החשובים ליצירת מראה שיער יפה: טיפול בקצוות שרופים ובשיער ותיק, חיזוק סיב השערה והחלקתו, החדרת הזנה ולחות, טיפולים לטיפוח והמלצות להמשך טיפול בבית.

תוספות שיער- 

נשים רבות סובלות מאיבוד שיער ומדלילות הגורמת לשיער להיראות חסר נפח.

הגורמים לכך הם גורמים פנימיים כגון גנטיקה, מתח נפשי, הרגלי תזונה בעייתיים או שינויים הורמונליים וגורמים חיצוניים כגון נזקי הסביבה וטיפול לקוי בשיער.

רוני חתוכה מתמחה בפתרונות מתקדמים לבעיית דלילות שיער הקרקפת, בשיטות חדשניות מהמתקדמות בעולם- סיקרטליין וקוברליין טכנולוגיות המאפשרות מילוי ועיבוי שיער ללא יכולת להבחין שעברת טיפול כל שהוא בשערך.

SECRETLINE –  פתרון אידיאלי לדלילות שיער הפדחת האופייני למצבי שיער תלויי גיל, תורשה או מצבים הורמונליים ובריאותיים.

COVERLINE-  פתרון נקודתי ממוקד לדלילות שיער באזורים מצומצמים של הפדחת.

טכנולוגיה-

בעידן המודרני מומחה השיער זקוק לטכנולוגיה מתקדמת לצדו, בבית לשיער תמצאי פתרונות טכנולוגיים פורצי דרך המוצאים לראשונה בישראל. הטכנולוגיות משתלבות בתהליכי השיקום והטיפול ומסייעות לצוות להשיג תוצאות אופטימליות בזמן הקצר ביותר האפשרי.

לדוגמא- מכשיר MULTISONIC שיובא מאיטליה בחודש האחרון מאפשר לראשונה הרכבת תוספות שיער ללא שימוש בחום וללא גרימת נזק לסיב השערה וזאת באמצעות טכנולוגיית לחץ אוויר.

המכשיר מחבר בכל פעם 5 תוספות שיער לשיערך ע"י גלי אולטסאונד ולחץ אוויר בלבד! לא ע"י חום או דבקים הנמצאים בשימוש במקומות אחרים וגורמים נזק לשיער וזמן ארוך בתהליך. 

השיטה מהירה, מוכחת ופחות מזיקה לשיער.

רוני הוא היחיד בארץ  המחזיק במכשיר כזה.

 

תספורות וצבעים-

כאומן מוביל בתחומו, מקפיד רוני חתוכה להתעדכן בטרנדים ובמגמות האופנה השולטות, ומקפיד לנסוע להשתלם בבירות העולם: פריז, לונדון, מילאנו...

'בית לשיער' מביא את הבשורה האופנתית ללקוחות- הם בעיצוב השיער והן בצבעים.

אז את כל הנ"ל אני לא צריכה בנתיים, והגעתי רק לתספורת, וקיבלתי את מבוקשי בקלילות, בנוחות ובמהירות שיא!

ככה זה נראה לפני

מתחילים במסאג' מפנק לפדחת :)

פן לפני ופן אחרי,  רוני מייבש את השיער לפני התספורת כי השיער נוטה להתכווץ קצת ואז נוצר מצב ש"גזרו יותר מידי" 

לרוני יש שיטה שהוא למד ופיתח ובה הוא משתמש לגזירת השיער, תראו כמה זה מצטלם יפה...

רבע שעה והייתי מוכנה !

 


 

חשוב לזכור כי טיפוח שיער הוא חלק בלתי נפרד מאורח חיים בריא ונטול מתחים, בדיוק לשם כך הומצאה תכנית שיקום/ טיפול שיער שנתית המאפשרת לרכוש מנוי או כרטיס חבר במחיר כדאי ומשתלם. כך תבטיחי לעצמך טיפולים לאורך כל השנה.

 

'בית לשיער' בן יהודה 231 תל אביב.

www.ronihatuka.co.il

077-7298728