ביקורות והמלצות

ביקורות והמלצות, על מסעדות,בתי מלון, סרטים וכל מה שמעניין

חיפוש באתר

פחד הוא תחושה רגשית ופיזיולוגית לא נעימה, הקיימת לעתים אצל בני אדם ובעלי חיים.הנגרמת כתוצאה מחשיפה לגירוי חיצוני מסוכן או מאיים (פיזית או מנטלית). למשל, פחד למראה חיה מסוכנת.
ככל שהגירוי החיצוני הוא בלתי צפוי וגדול יותר - תחושת הפחד חזקה יותר.

לפחד תפקיד מרכזי בשרידותו של האדם או בעל החיים, והוא משמש כאמצעי להרחקתו מהסכנה הנשקפת לחייו, ואף מהווה גורם המונע להיכנס מלכתחילה למצבים מסוכנים.

עם זאת פחד יכול להגביל את תפקודו של האדם, ואת מרחב העשיה והפעילות שלו.

פחד הוא עניין של איכות חיים- מה מפריע לי ביומיום שלי כדי שאוכל להתמודד עם דברים?

 

הפחד נרכש עם השנים, לא נולדים איתו. לדוגמא תראו תינוק שלא ראה מימיו נחש, יסתקרן וירצה לגעת בו, כשהמבוגר יבחין בנעשה מיד ירחיק את התינוק מהנחש וזאת בעצם הלמידה הראשונית לפחד.

וכמו שניתן ללמוד לפחד- ניתן גם ללמוד כיצד לא לפחד!

אי אפשר להעלים רגש, גם הרגש של הפחד הופך להיות עצב, כעס, אי נעימות, רצון לברוח.

למעשה צריך ללמוד איך להתמודד עם הפחדים ולא להעלים אותם, כי כאמור, הפחד הוא חיוני לבני האדם שכן הוא מתריע מפני סכנות.

 

רנטה בן שושן, מטפלת מוסמכת שפיתחה שיטת טיפול ייחודית לאילוף הפחדים, תוכל לעזור לכם להתמודד עם מרבית הפחדים שלכם.

היא תלמד אתכם לגשת לסיטואציה ממנה נרתעתם והיא מנעה מכם להגיע להישגים, לחוויות, למקומות או אפילו לחדרים חשוכים מעט  ולצלוח את המשימה בהצלחה.

לא מדובר בהיפנוזה ולא בטלפטיה, היא בסך הכל מדברת איתכם על המצבים, מפגישה אתכם עם הרגש שחווים לפני המצב ונותנת כלים להתמודדות.

 

 

 

שיטת הטיפול של רנטה הינה שילוב ייחודי של מספר טכניקות מוכרות ביניהן: תשאול, טיפול קוגניטיבי,NLPemdr (שיטה לטיפול בטראומה),תרגול ואימון אישי- אותן פיתחה רנטה  לדרך ייחודית לה המעניקה למטופליה פתרון אפקטיבי במפגשים קצרי מועד, ממוקדי בעיה ומטרה.


בכמה מפגשים קצרים  תוכלו ללמוד לנהל את המשקל שלכם, חרדות שונות (טיסה, חברתיות, פחד ממקומות סגורים ועוד), את הכאבים והמשברים, אשר מפריעים לכם בניהול שיגרת חייכם. 

הטיפול מתמקד רק בפתרון הבעיה ולא בשורשיה, והוא מתאים בעיקר לכל מי שחש שהוא נמצא במעגל קבוע של מצוקה מבלי יכולת לפרוץ אותו.

במובן מסויים התחושה היא של "קסם", כשהמטופל לומד בעזרתה של רנטה לפרוץ את מעגל הקסמים ולראשונה להשתחרר מעול החרדה, המועקה והמחשבות המטרידות. 

 

 

איך זה עובד?אצל רוב האנשים הפחד הוא פחד ספציפי, גם אם קשה להם להצביע עליו במדוייק. שיטת הטיפול שרנטה פיתחה היא למעשה שיטת תרגול, בה אנחנו מתרגלים את המוח להגיב לאותה סיטואציה בצורה אחרת או להרגיש כלפיה רגשות אחרים.

ברגע שהמוח שלנו עושה את אותה הפעולה שלושה שבועות, הוא הופך את זה להרגל ונוהג כך באופן אוטומטי.

הטיפול הוא טיפול קצר מועד (כ-3 פגישות) ומתבצע בתוך חדר הטיפולים, בתנאים נעימים ולא מאיימים. 

במהלך הטיפול רנטה מאבחנת ומשחזרת יחד עם המטופל את הפחד הספציפי שלך ומאפשרת לך לחוות סוג חדש של חוויה ודרך פעולה לגבי אותה סיטואציה.

 

רנטה מתחייבת למצוא פתרון לבעיה!

 

בעבודתה מלווה רנטה בני נוער ומבוגרים בהשגת יעדים מוגדרים בדגש על הסרת חסמים רגשיים והתמודדות עם פחדים. הטיפול מתאפשר בשלוש שפות - עברית,אנגלית וגרמנית.

הקליניקה נמצאת במרכז הרפואי רמת אביב בתל אביב.

 

לתיאום פגישה וייעוץ:

052-6828340

לאתר