ביקורות והמלצות

ביקורות והמלצות, על מסעדות,בתי מלון, סרטים וכל מה שמעניין

חיפוש באתר

רשת גלי משיקה קולקציית קיץ באווירת פיקניק. המטרה היא להנגיש את הרשת לכל המשפחה, בדגש על נוחות עם נוכחות ולא לשכוח באיכות ללא פשרות.

רוח חדשה נושבת באוויר, משהו אביבי, עכשיו אפשר לצאת לטבע כי מזג האוויר מאפשר בנעליים נוחות ועם זאת לא לוותר על הטרנדים העכשוויים.

בקולקציה נעשה שימוש רב בגוונים קלאסיים, מוטיבים של שנות ה70, פרנזים, קולקציית האש פאפיז שהתרחבה ועוד ועוד.

הנעליים מאוד כייפיות, ויש מבחר רב שמתאים לכולם, אם זה סניקרס עם פלטפורמות, טרנד הסנייק, נעלי בובה שטוחות, בלרינות, עקבים יציבים להתחיל את היום במשרב ומשם להמשיך איתם לאורך כל היום בצבעוניות קלאסית שיכולה לקחת אותנו מהיום לערב.

 

השנה נבחרו הדגמים בקפידה רבה והושם דגש על נושא הרפידה והנוחות גם של הדגמים האופנתיים ביותר, הרפידות אנטומיות ומתאימות למבנה כף הרגל, מרופדות בחומרים איכותיים המאפשרים שימוש יומיומי ארוך ומתאימים לאקלים הישראלי בכך ששומרים על קרירות כף הרגל ומונעים הזעה.

 

הרשת מציעה לקיץ הקרוב נעלי נשים במגוון רחב של סגנונות, המושפעים מהטרנדים המובילים בעולם ומוצעים בשלל  צבעים, גבהים דוגמאות ועיצובים.

 

פרחי מים - קבוצה קיצית צעירה ועדכנית המתאימה לנערות ונשים צעירות. מאופיינת בדפוסי פרחים הנראה כי נצבעו בצבעי מים  כמו כתמי צבע בשלל צבעים ודוגמאות. 


שרוכים - קבוצה הכוללת מגוון דגמים רחב של סנדלי שרוך הנקשרים באזור הקרסול ,לקבוצה מגוון עקבים וסגנונות רחב הכוללים סוליות שטוחות ,פלטפורמות ועקבים.


פרנזים - הטרנד משנות ה70 ממשיך מעונה קודמת אל העונה הנוכחית ומקבל טוויסט מעניין: שילוב של תכשיטים ואביזרי מתכת על שלל סוליות וגבהים.


ציפוי חבל - נעלי אספדריל המאופיינות בסוליות אספדריל (חבל) קיציות, מוצעות העונה בצבעוניות מפתיעה ומיוחדת של זהב וכסף מטאליים ודפוסי חיות . סוליות האספדריל  מככבות העונה גם בסנדלי פלטפורמה בשילוב סוליות ספורטיביות לבנות .


כסף וזהב - קבוצת סנדלים בצבעוניות מטאלית של כסף וזהב. בקבוצה ניתן למצוא דגמים בשילוב תכשיטי זהב או כסף או שילובי הצבעים בגפה עצמה וגומי בצבעי מטאל המתאים עצמו לכל רגל.


עקבי בלוק - קבוצה אופנתית של עקבי בלוק בשלל גבהים וציפויים. המכנה המשותף לכולם עקב רחב יציב המאפשר עמידה ממושכת בשילוב מרא אופנתי ושלל גפות קלאסיות למגוון שימושים.


 

פלטפורמות  - קבוצה של עקבי פלטפורמה בדמוי עץ או פוליאוריטן, תחליפי עור ובדים קיצים, עם גפות קלאסיות התואמות לסוליה, במגוון גבהים ודוגמאות ובצבעוניות עשירה ומגוונת.

השנה בקולקציה גם פלטפורמות בלוק בגובה אחיד ולא גבוה מידיי לשימוש יומיומי ונוח.


 

פרונט מחודד - קבוצה רחבה של נעלי נשים, הכולל גם נעל עקב ,סירות, ובלרינות בשילוב שרוכים או אביזרי מתכת או מנומרים.


פיפ טואו וסלינג באק - קבוצה רחבה של סנדלי נשים, המתאפיינת בחיתוך קידמי בו מבצבצות האצבעות בשילוב של רצועה אחורית האוחזת את עקב הרגל. ניתן למצא על מספר עקבים אופנתיים המקנים מראה צעיר ובוהמי.


נחשים – מגוון סנדלים רחב בו הגפות או חלק מהן עשויי חומר דמוי נחש שכה אופנתי העונה .מקנה לסנדל מראה מעניין ויוקרתי,


 

 

כל הנעליים זמינות במידות 36-41

 

מחירים לדוגמא:

סנדלים – 179.90 ש"ח- 239.90 ש"ח

סניקרס – 39.90 ש"ח-99.90 ש"ח

נעלי בובה – 99.90 ש"ח-139.90 ש"ח

 

 

להשיג ברשת גלי