ביקורות והמלצות

ביקורות והמלצות, על מסעדות,בתי מלון, סרטים וכל מה שמעניין

חיפוש באתר

סטודנטים משנקר עיצבו חנות קונספט "טבע אורבני" לטבע נאות.

במחקר שנעשה ע"י מכון "שילוב"  נמצא שהמון צעירים בוחרים "נאות" ואוהבים את דגמי הבייסיק עוד משנת 1986.

לכן, ב"טבע" בחרו לפתוח חנות קונספט במרכז תל אביב, חנות שיהיה בה מרחב של צבעים וטרנדים לחובבי האופנה והנוחות בו זמנית.

חנות הקונספט נפתחה ב 1.5.15 ברחוב דיזינגוף 120 ותהיה פעילה 4 חודשים.

העיצוב של החנות כ"טבע אורבני" מביא לידי ביטוי את סיפור המותג הותיק טבע נאות, שנולד בשנת 1942 בקיבוץ  נאות מרדכי ועבר במהלך השנים מתיחת פנים מכפכפים וסנדלים שאפיינו את המגזר הכפרי והקיבוצי, לטרנד אופנתי אורבני בינלאומי.

דניאל וכטל מנהל אקדמי של לימודי תעודה לעיצוב פנים שהנחה את הסטודנטים לעיצוב, מספר שבתהליך עיצוב חנות הקונספט השתתפו סטודנטים מצטיינים מלימודי עיצוב פנים בשנקר, אשר קיבלו את ההשראה לעיצוב החנות מטרנד נעלי הנוחות הבינלאומי לצד השפעות של חנויות אופנה במרכזי ערים גדולות כמו פאריז ומילאנו.

התלמידים גיבשו מספר קונספטים עיצוביים, כאשר הקונספט הנבחר הוא שילוב של עולמות התוכן של טבע וקיבוץ וחיבור לשיק אורבני צעיר.

בעיצוב החנות נעשה שימוש בחומרים טבעיים כגון  עץ, מתכת, בטון חשוף, עורות ותאורת לדים ייחודית  שנותנת אווירה של חדש וישן.

הסטודנטים שלקחו חלק בפרויקט: לילי פלדמן, שני אלמוג, איגור ויעל לביא.

מיכאל אילוז, מנכ"ל טבע נאות, מספר שהרעיון לעצב את חנות הקונספט ביחד עם סטודנטים מצייטנים משנקר, הנו חלק משיתוף פעולה אקדמי רחב עם מוסדות אקדמיים שונים ברחבי הארץ, שמטרתו להכיר לסטודנטים את התעשייה הישראלית בשיא תפארתה ולהגביר את המודעות בקרבם שעם סיום לימודיהם יוכלו להצטרף כעובדים ומנהלים בתעשייה זו.

בחנות ניתן להשיג את הדגמים הקלאסיים של טבע נאות בצבעוניות רחבה, בעורות ייחודיים, סוליות צבעוניות ובמהדורה מוגבלת. במחירים הנעים החל מ279 ש"ח.

 

בנוסף, אפליקציה חדשה (גם באינטרנט) שמאפשרת לבחור דגם של הנעליים, לבחור את הצבע (מבין 18 צבעים ודוגמאות), מידה והנעלים יגיעו עד לפתח ביתכם בתוך שבועיים!

המפעל של טבע נאות נמצא בישראל, כל הנעליים בעבודת יד, על כל נעל עובדים 50 אנשים! כל הנעליים נצבעות ידנית בהתאם להחלטת הלקוח.

 

לאתר