ביקורות והמלצות

ביקורות והמלצות, על מסעדות,בתי מלון, סרטים וכל מה שמעניין

חיפוש באתר

השם מחייב, והאמת, רשת קרוקס כבר מזמן לא רק קרוקס, אלא הרבה יותר.

הרבה יותר סוגי נעליים, הרבה יותר מותגים תחת גג אחד, והרבה יותר מבחר.

באו, עיצבו, השקיעו במיתוג החנויות, מה,לא נבוא?

אז למה בעצם more? חנויות קרוקס עד עכשיוא יכלסו את מותג הבית הגדול שלה- קרוקס אבל עם הזמן נכנסו עוד ועוד  ומותגים בינלאומיים, אופנתיים ומובילים ואי אפשר כבר היה להישאר תחת המטרייה של קרוקס בלבד.

הרשת מביאה מותגים שמתאימים לכל הקהל,מילדים, שצריכים נעליים נוחות, קלות וצבעוניות. 

לנוער שצריכים נעליים שיקיות שמתאימות לטרנדים המתחלפים במהירות

ועד לקהל הבוגר שדורש נעלי נוחות.

המגוון גדול, כיף להיכנס לחנויות הצבעוניות והשמחות ועכשיו עם המיתוג החדש הנראות של החנויות מכינסה עוד צבע לעין.

הרשת מוציאה כ200 דגמים בכל עונה כמובן לאחר זיהוי הטרנדים והקהלים השונים.

 

 

אחרי 7 שנים בהן מובילה רשת CROCS את שוק נעלי האופנה והנוחות, היא משנה פניה, מתפתחת ופונה גם לקהלים חדשים שימצאו מגוון של מותגים אופנתיים ברשת הממותגת מחדש:

 CROCS & MORE.

 

 קרוקס, הינו מותג מוביל בישראל המציע מגוון רחב של נעלי נוחות לשימושים וקהלים רבים.כל העת המשיכו בחברה לחפש מותגים ודגמי הנעלה שיכולים להתאים לקהל לקוחותיהם– נוחים, אופנתיים, שימושיים, איכותיים, צבעוניים ובעיקר מהנים. 

 הם איתרו חברות רבות שמייצרות נעליים שכאלה, חלקן תחת מותגים מובילים וחלקן חברות שזיהו אותן  כפורצות דרך בתחומן  וכבעלות פוטנציאל רב. 

כיום בנוסף לקרוקס הרשת מייבאת כ-15 מותגי הנעלה נוספים, אשר נמכרים בחנויות לצד קרוקס. 

בין המותגים החדשים שיכנסו בהדרגה לכל סניפי crocs&more : PAEZBLUNSTONESCHOLL ,BlowfishCUSHECOBIAN, NATURAL WORLD  , MOSES,OTZו עוד.

 

מנהלת השיווק של הרשת לימור אלפסי אומרת  "החלטנו לשנות את השם המזוהה ביותר בתחום הנעליים מ CROCS ל- CROCS&MORE, היות ואנו רוצים להגדיל את טווח הגילאים של הצרכן הפוטנציאלי שלנו ולתת מענה הולם בתחום נעלי האופנה והנוחות בקרב נשים, גברים, בני נוער וילדים".

 

רשת CROCS&MORE תיתן ביטוי עיצובי לכל המותגים ולרוח הקלילה הצעירה והאופנתית המזוהה איתם דבר אשר ישתלב במראה הכללי של החנויות.

 

חברת קולנוע חדש בע"מ, יבואנית נעלי קרוקס בישראל, הינה יבואנית ומשווקת מותגי נעליים ברשת חנויות CROCS&MORE והינה הסיטונאית ברחבי הארץ.

 

את המבחר ניתן למצוא גם בחנות האינטרנטית